Brian Kartter Chevrolett Cheville 71 ujjitó ötlete.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krisz99

Újonc
2021. 04. 15.
3
3
V2 karakter
Kartter Brian
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Brian Kartter >

Ötleted:
< Jó napot mindenkinek aki olvassa! Én ugy vélem hogy a játékban található Chavrolete Cheville 71 es modellű autó, nem éppen a legjobb formájában van feltüntetve a játékban. Ezt a márkát nagyon sokan szeretik és úgy ismerik mint az amerikai izomautók egyik legszebbje. De ahogy a játékban kinéz az nem valami szép és épp ezért gondoltam arra hogy, mi lenne ha nem is, gyárilag igy jönne ki, de legalább lehessen rá normális festést rakni, ( ne csak egy két ponton lehessen lefesteni ) illetve a belseje és a külsője is lehetne sokkal szebb, Például lehete rá tenni paint-ot (( sportcsíkot )) mert számomra ez az autó nagyon nagy márka, illetve nagyon szép autó lehetne belőle. És ez miatt többen vennének ilyen autót mert gyárilag elég olcsó de, ha lehetne rá ,, javítást " igényelni azaz szebb felfestést meg szebb belső teret (( variáns )) akkor szerintem sokkal többen keresnék a szerelőket/mennének tuningolni, és igy nőne az RP-is ennek az autónak köszönhetően. Tudom van már elég sok izomautó a játékban, de nem hagyhattam csak úgy hogy pont ezt a modellt csúfítsák el úgy, hogy ezt nem igazán lehet szépíteni. Tudom kellenek az olcsó roncs kocsik is, de mint már írtam ha lehetne ujjitani mint Például: A Peugeot 406, Trabant 500, Lada 2107, es modellű kocsiknál is lehetett igy kérném vegyék fontolóra a Chevrolete Cheville 71 es modellű kocsi ujjitására való ötletemet. Tudom azt is hogy a többi autó közül sincs mindre Variáns vagy Paint de legalább van rájuk normális festés és normális külső (( nincs törés a kocsin )) És normális belső tér. Úgy hogy 1 szónak is 100 a vége, nagyon örülnék ha ebből az erős és gyors kocsiból, szép és gyors kocsi lehessen ne pedig ,, roncs kocsi " mert szerintem nem az. És ha már a trabant 500 ra is vannak ilyen nagyon fullos ujjitások a Chevroletre is lehetne tenni. Érvemre szóljon még az is hogy fel dobná a játékosokat hogy úgymond kis ,, Need For Speed " es fillinget tennénk a játékba, azaz roncsból csinálni egy fullos gyönyörű sport autót. >


Megjegyzés:
< Köszönöm előre is, hogy megnézik illetve elolvassák az ötletemet. És elnézést ha már Ötleteltek elötem erre az autóra ilyen/ ilyesmi féle ujjitásokat! >
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és krts

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
Ha ezeken változtatni akarsz, akkor mutass valami konkrét elképzelést is szerintem, hogy el tudjuk bírálni megéri-e vagy nem. Egyébként meg nem feltétlenül szükségesek ezek, akinek nem tetszik az ne vegye meg.
 
  • Tetszik
Reactions: Carter és CarlV2

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Hali , jó ez a kocsi így ahogy van nem kell rá varriáns meg paintjob sem , bőven elég az amit rá lehet tenni most jelenleg.
Izom autóból van egy rakással már így is , azokat meg lehet tuningolni elég az és ennek direkt ez a feelingje , hogy rozsdás.
 

Krisz99

Újonc
2021. 04. 15.
3
3
V2 karakter
Kartter Brian
Tehát az elképzelést csak rendes autón tudom megmutatni de remélem kb érhető lessz mire célzok. Az elsö képen maga a kocsi van ahogy most kinéz:

A 2. képen lessz rajta hogy ez a modellű autó hogyan is nézne ki ha tényleg normálisan meglehetne csinálni.

Szerintem sokan gondolnák úgy, hogy ez az izomautó jó lehet akár Drifteléshez, Gyorsulási versenyhez, De akár a még egy illegális frakcio banda autója is lehetne. (( az utóbbi kevésbé de egy jo sofőrnek ez az autó tökéletes! )) Ez az auto minden formájában egy igazi szörnyeteg! De inspirálás kép had mutassak egy pár mp-s videot amit YouTube-on találtam.
Link:
És kb ilyesmi érzést akarok átnyújtani más játékosoknak, hogy ezt az autót milyen sok féle formában lehet használni és mégis milyen egyszerű, és nem azt hogy erre a modellre úgy gondoljanak hogy egy Trabant is jobban mutatna nála! Nagy Spoiler nem igazán kell rá, mivel maga a kocsi karosszériája már önmagában is nagyon vonzó. És igaz nem kötelező ezt a kocsit megvenni senkinek, mert ugyanakkor nem biztos hogy mindenki szereti az ilyes fajta Classic Muscle Autokat mert vannak sokan akik BMW-sek vagy épp csak eleganciára vágynak. (( pl Mercédesz, BMW, Audi, MC-Laren )) De én ugyanakkor nagyon remélem hogy ennek a modellnek is adnak egy esélyt arra hogy ne mindenki egy szar roncs kocsinak tekintse (( elnézést a kifejezésért. )) És nagyon remélem hogy ezzel a kis ötletel megváltozatom az emberek nézetét ezzel a kocsival kapcsolatban. Előre is köszönöm annak aki támogatja az ötletemet.
 
  • Imádom
Reactions: woozyliz

Krisz99

Újonc
2021. 04. 15.
3
3
V2 karakter
Kartter Brian
Hali , jó ez a kocsi így ahogy van nem kell rá varriáns meg paintjob sem , bőven elég az amit rá lehet tenni most jelenleg.
Izom autóból van egy rakással már így is , azokat meg lehet tuningolni elég az és ennek direkt ez a feelingje , hogy rozsdás.
Kérlek gondoljátok át még egyzser, mert szerintem ennek a kocsinak nem áll jol ez a filling, inkább egy ladán vagy tarabanton tudnám elképzelni de nem pont egy kalssic verdán. :confused:

Alax válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés:
40 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Én értem mire gondolsz ezzel kapcsolatban , de ez direkt így lett berakva. Attól mert neked van egy ilyened és neked nem tetszik , hogy rozsdás a kocsi alapból akkor nézzél másik izom autót mert van pár. Pl. Chevrolet Bel Air , Chevrolet Camaro ZL1 , Dodge Challenger SRT , Ford Mustang GT 2014 , Ford Mustang Shelby GT500 , Plymouth' Hemi Cuda...stb
Mind tuningolható és mind "izom autó" kategória , viszont szerintem ez a rozsda még jól is áll rajta nekem tetszik.
 
  • Tetszik
Reactions: Ezioo

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Sziasztok, üdvözlök mindenkit!

Én megértem mi a gondod. Összegezve az a probléma számodra hogy egy Amerikai autó úgy néz ki a szerveren mint egy 100 éves roncs, ami már arra vár hogy felújítsák vagy guruljon roncstelepre. Erre egy megoldás van viszont, mégpedig az hogy a modelt lecseréljék. Lehetőleg amúgy ugyan erre hiszen neked ez a igényed, de egy ember miatt nem hiszem hogy megvalósulna bármilyen szerverrel kapcsolatos ötlet. A fejlesztő csoport csak azokat az ötleteket fogja megvalósítani ami többnyire érdekelt és ki is lenne használva. Ahogy írták már ha van konkrét elképzelés tényleg érdemes lenne keresgélned és ha találtál egy modot akkor be kellene helyezned a topikba, így el tudnak gondolkodni a fejlesztők hogy betegyék vagy sem.
Az autó nem tudom miért így került be, jobb lenne ha egy színt kapott volna és paintjob-al lehetne ilyen festést adni kocsinak, mint a másik SGH szerveren is van pár ilyen autó amire fel lehet tenni egy ilyes fajta kinézetet a kocsira. Ha az én véleményemre vagy kíváncsi akkor vagy keresel egy konkrét modot, vagy hanyagoljuk a témát, mert ebben a helyzetben nem fognak semmit tenni szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Hali , jó ez a kocsi így ahogy van nem kell rá varriáns meg paintjob sem , bőven elég az amit rá lehet tenni most jelenleg.
Izom autóból van egy rakással már így is , azokat meg lehet tuningolni elég az és ennek direkt ez a feelingje , hogy rozsdás.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.