Brian Johnson --- Rajmi,Marvin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kristof:D

Barangoló
2019. 01. 10.
148
1
21
Erdély *-*
V4 karakter
Joshua A Rodrigez
LV karakter
Joshua Hendershot
V2 karakter
Brian Johnson
v2-ts3logo.png


TeamSpeak 3 neved:
< Brian Johnson >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Rajmi,Marvin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Tehát első sorban, semmiféle stílust nem vettem fel velük szembe, mivel kirugtak a frakcióból mert állítólag én próbáltam kirugatni őt, ki akart tsről is bannolni mert állítólag "flgema" stílust használtam vele szembe, holott egy rossz szót se mondtam neki egész délután.
Másodjára mondtam neki,hogyha engem kibannolnak akkor őt miért nem akarja,hogy kirakják mikor a délután folyamán ts ügyfélszolgálatba bejött egy lány nemregisztrált, és adott rá rangot,majd ismerősnek tartotta visszahúzta, aztán elment, rá pár percre megint visszahúzta a szobába, mert hogy egy bartjának mutassa meg a lányt, mert lehet ismeri. Holott én csak annyit mondtam neki,hogy esetleg tudna egy logot arról küldeni,hogy ő ráírt és a lány engedélyével húzta be, és nem csak úgy, mivel csak egyet mondott és már húzta is be,így mondtam neki,hogy küldjön logot.
>


Bizonyítékok:
< <18:52:09> You were banned for 7 days from the server by "[aRajmi | larry.brassco] aRajmi | larry.brassco" (Stílus, folytonos követelőzés#Rajmi) >

Megjegyzés:
< Nincs >
 
  • Vicces
Reactions: jaki

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Ezek után még PK-t nyitsz? Ne nevettess. Lehet te nem érzed a stílust, de megvolt az. A bannod teljes mértékben jogosan kaptad meg. Ne ám még te kérj Marvintól.
 
  • Tetszik
Reactions: csibszi

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Az ügyet én fogom bírálni, várom Marvin válaszát is.
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Na hali kérlek ne nevettess! :D Próbáltad magad betolni a leaderek felé a magasabb rang miatt én bírtalak is erre megkaptam hogy hátba szúrsz :D! Kirúgtalak! Következő reakciód a flegmázás volt. Erre rajmi jelezte hogy mi a helyzet és te csak folytattad. A másik meg igen tényleg megkérdeztem a lánytól sajnos logot nem tudok már mutatni de ha Operátor kérvényezi visszanézetem magasabb személlyel. Várom Rider bírálatát.
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Remek..
  1. hogy esetleg tudna egy logot arról küldeni,hogy ő ráírt és a lány engedélyével húzta be : Nehogy már egy moderátort számon kérj hogy mikor húzza el és hogy miért..
  2. [aRajmi | larry.brassco] aRajmi | larry.brassco" : Remélem nem blockolva volt.
Illetve a banod módosítottam permara mivel ott voltam, úgy ahogy.

Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.