Brian Jeffersonas jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 12. 31.
61
34
LV karakter
Brian Jeffersonas
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Brian Jeffersonas -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Los Santos, 1998.02.22 -

Bejelentett lakcím:
- JDM-PARK, 7062-es. -

Telefonszám:
- +36-76-736-7269 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Nos, még nem költöztem Las Venturas városába addig Los Santosban szerelőként dolgoztam. Szeretném magam kipróbálni itt és nagy reménnyel ha megfelelő a munkám akkor sokáig segiteném a céget. Illetve új tapasztalatokat szererezni és mások autóját legjobb tudásom szerint megjavitani. -

Miért pont önt válasszuk?
- Úgy gondolom betanulásom és felfogásom igen gyors, ha valami nem megy kérdezek nem csinálok butaságot. Tiszteletet megadom a feletteseimnek illetve az ügyfeleknek megadom és a régmúlt rutinjából igyekszem az autókat megfelelően megjavitani pontosan precizen. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Egy kedves emberrel találkoztam a szombati tuning találkozón, név szerint Dewin M Campbell-el aki a Jesse Car Service lelkes dolgozója és ő ajánlotta egy hosszas beszélgetés után , hogy dolgozzak ott. Ezért írom a jelentkezésem hátha elérek vele egy hosszútávú álláslehetőséget. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Ebben a városban sajnos még nem volt. Amint emlitettem feljebb Los Santosban tevékenykedtem mint NAV-os és Szerelő. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Válasz -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Brian Jeffersonas
Kelt: 2024.06.15

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Dávid vagy a vezeték nevemen is nyugodtan Fazekas. -

Betöltött életkorod:
- 20 -

Jelenlegi játszott perced:
- 31.407 jelenleg. -

Korábbi frakcióid:
- Itt még nemvolt. -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- ----

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Nagyjából úgy 6-7 éve biztosan szeretek RP-zni. -

Terveid a frakcióban:
- Mivel rengeteget dolgozok igy nagy részt este lennék online persze napközben is tudok ha úgy adódik és mivel csak tengődök a szerveren mint egy mihaszna inkább segitek a többi playernek mivel este nem igazán van szerelő ilyen 22:00-02:00 között. -

Miért válasszunk téged?
- Szeretnék már egy frakció tagja lenni és legközelebb áll hozzám az autószerelés, mert szeretem az autókat fogjuk rá szerelni is, de nemvagyok autószerelő szinten. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Mindig változó ez az idő nem tudom előre megmondani, de ha megkéne nagyjából 4-5 órákat tudnék dutyzni. Addig se unatkozok és kocsikázok mármint mint IC. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 31941 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Sziasztok! Fazekas Dávidnak hívnak, és körülbelül 6-7 éve RP-zek. 20 éves vagyok. A szabadidőm legtöbbször esténként van, és amikor lehetőségem adódik, a szerveren vagyok. A frakcióban nagyon aktív lennék, mivel más dolgom a szerveren úgy sincs, és legalább valami hasznosat csinálnék, amit élveznék is, és pénzt kereshetnék vele. Nagyon közvetlen és befogadó vagyok, úgymond nem okoz nehézséget más emberekkel kapcsolatot teremteni, akár IC, akár OOC. A hobbimról annyit, hogy szeretek az autókkal foglalkozni. Jelenleg egy 2010-es RS Skodát használok, mellette edzek, és néha focizok. Más játékokkal is játszom, például Warzone-nal és My Summer Car-ral, de ezekkel már kevésbé, inkább csak SeeMTA-zom. A 150 perces jailről: Nem tartom jogosnak. Eleve nagyon ideges voltam egy személyes dolog miatt, amit már megtanultam, hogy nem a szerveren kellene kiadni. Plusz mivel elutaztam a PK-ra esélyem se volt válaszolni. Nagyjából ennyi lennék én. Ha bármi kérdésetek van felém, nyugodtan tegyétek fel. -
 
Utoljára szerkesztve:

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
550
579
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERTELEN

Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban.
Személyes megjegyzés: A jelentkezési lapok Pénteken kerültek bírálatra a felvétel jelenleg zárva tart.




Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.