Brenton Sharp jelentkezési lapja a Fix&Drive Service-hez.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brenton

Újonc
Támogató
2020. 11. 14.
17
7
V4 karakter
Jacob Shaw
LV karakter
Kawhi Hughes

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Atti,18 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ karakteremet 2018-06-18 hoztam létre, sajnos csak 2000 percel rendelkezem,de nagyon aktív vagyok. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Voltam,de nem is értem a jailt.Az admin aki adta már nem Admin a szerveren és nincs lényegében indok.(ja és most visszajöttem szerverre és kint is voltam,szóval nem tudom mi történhetet. https://imgur.com/a/TWO9VOz ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Persze. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~
-Haga Attila vagyok 18 éves,hobbim MTA,más számítógépes játékok.Sportolni is szoktam,Pincérnek tanulok és idén kapom meg a szakmát.Egy türelmes embernek tartom magam és tudok alkalmazkodni bárkihez és bármilyen szituációhoz.Szeretem az autókat,vonzanak az autók is így várom,hogy bekerülhessek a frakcióba.Egyébként 180 cm magas vagyok,60 kg.Magabiztos ember vagyok,amíg velem normális mindenki én is az leszek mással.-

~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Brenton Sharp ~


Születési helye, ideje:

~ Las Venturas, Crenshaw motel,43 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ (Autószerelői végzettség,Érettségi) ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Nagyon foglalkoztat az Autószerelés,és SF-en belül lakom,így könnyebb lenne számomra a beutazás is.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~
-Brenton Sharp vagyok, Las Venturasba születtem,itt is nevelkedtem egy átlagos családban.Gyerekként nagyon rossz gyerek voltam,de idővel megkomolyodtam.Tanulmányaimat Crenshaw nevezetű általános iskolában végeztem Blackfield utcában lévő iskola.Közepes tanuló voltam,nem is túl jó,de nem is vészes.így teltek az évek és végzős lettem.Ekkor már érdekelt az Autószerelői állás,nagybátyámnak is ez a foglalkozása. Sikerült le vizsgáznom belőle Las Venturasi szerelőtelepen el is helyezkedtem,mint Autószerelő.nagyon jól dolgoztam,meg voltak elégedve velem.Költözés miatt kiléptem és jelenleg itt járok.Nagyon nagy motívációval állok neki a munkának..-


~

Aláírás:

Brenton Sharp

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.12.10) 19:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.