Brent Fairburn átjelentkezési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsombor.

cold as ice
2020. 06. 02.
374
2 339
18
V4 karakter
leila zangara
tek.png

Áthelyezési kérelem formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 18 éves vagyok.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Zsombor vagyok, voltam admin, még 2022. nyarán és 2023. nyarán adminsegéd is, amit egy hülyeség miatt elrontottam. Konditerembe járok már lassan harmadik éve. Szeretek szórakozóhelyekre járni hétvégén. Alapvetően sportok terén elég aktív életmódot élek.​

4. Mióta játszol a szerveren? 2019. 08. 18. -án regisztráltam, de aktívan 2020. márciusa óta játszok, kisebb-nagyobb kihagyásokkal.​
4.1 Játszott perceid száma: 308.097 perccel rendelkezem.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Attól függ, de olyan napi 4-5 órát simán, hétvégén többet.​

5. Miért szeretnél az TEK-hez csatlakozni? Régóta szeretnék már csatlakozni, most nyílt lehetőségem. Mindig is érdekelt a szerepkörük. Szeretném magam kipróbálni kommandósként.​
6. Miért hagyod ott a jelenlegi frakciódat? Mint eggyel fentébb írtam, szeretném kipróbálni a TEK -et. Környezetváltozást szeretnék. Fontosnak tartom megemlíteni, hogy a Rendőrséggel semmi problémám nem volt, amíg bent voltam, nagyon szerettem ott lenni.​

7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy ambíciózus, törtető, szerethető embert, aki nem mellesleg tisztelettudó.​

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Terrorcselekmények megakadályozása, elfojtása. Nagyobb volumenű akciók, műveletek irányításának lebonyolítása. Összetettebb, súlyosabb, akár bünszövetségben elkövetett büncselekmények megelőzése, elszórítása.​


Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Brent Fairburn.​
2. Születés helye: Los Santos.​
3. Születés ideje: 1999.07.28.​
4. Nem: Férfi.​
5. Családi állapota: Egyedülálló.​
6. Személyigazolvány száma: 321765SM.​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Richman str. 5.​
10. Tartózkodási helye: Richman str. 5.​
11. Telefonszáma: +38-76-341-1799.​
12. E-mail címe: brentf99@see-mail.com

Jelenlegi munkahelye
Munkaviszonya
Szervezet neve: Rendőrség.​
Betöltött pozíció: Főtörzsőrmester.​
Munkaviszony kezdete: 2024.01.06.​
Áthelyezési kérelem benyújtásának indoklása: Szeretnék új kihívásokat keresni. Vágyom a környezetváltozásra. A Terrorelhárítás feladata régóta vonz, szeretném kipróbálni magam, úgy gondolom, rendelkezem megfelelő képességgel.​
Kérjük csatolja a szervezet vezérkarának belegyező nyilatkozatát az áthelyezéshez.:
Válasz

Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Los Santos Primary School.​
- Los Santos High School.​
- Los Santos Rendészeti Iskola.​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​


Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[X] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Angol, német.​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- és/vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​


Záradék

A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz.
Továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az áthelyezési kérelem elbírálása során a Terrorelhárítási Központ vezérkara elkérje az Ön személyi aktáját a képviselt szervtől.
Kelt.: Los Santos, 2024.03.12.
Brent Fairburn
 

Alan

X/0
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 17.
869
4 166
22
Jászberény
V4 karakter
Alan P. Ross
LV karakter
Gabriel Perin
image.png

Tisztelt Bizottság!

A Rendőrség vezérkarát Brent Fairburn főtörzsőrmester felkereste. Közös döntés alapján engedélyeztük számára az áthelyezést. Levelemmel igazolom, hogy felül írott jelentkező a Rendőrségben való pályafutásáról leírtakat a valóságnak megfelelően közölte.

Los Santos, 2024/03/12
Alan P. Ross
r. Alezredes​
 

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 797
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: Holnap keress fel TS -en. ))





Fallen
r. Dandártábornok
 
  • Szomorú
Reactions: Néma
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.