Brennon Pollard

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

teenager rager

Aktív fórumozó
2019. 10. 29.
295
2 361
V4 karakter
Janko Pap
LV karakter
Joe Simpson
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Pollard​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Brennon​
A.4 Születés ideje: 02/10/1998​
A.5 Születés helye: Oakland - California - 04963​
A.6 Nem: Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas​
A.8 Telefonszám: 38761112945​
A.9 E-mail cím: brennonpoll24@gmail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Oakland Gas Station​
Betöltött pozíció: Security​
Feladatköre: Vásárlók megfigyelése.​
Alkalmazás intervalluma: 01/12/2020 - 08/23/2020​
Szerződésbontás indoka: Költözés.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[X] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: Jonathan Law High School​
A látogatás intervalluma: 09/01/2015 — 06/15/2019​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[X] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Weboldalom.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Van.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Angol, Spanyol.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem történt.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem tetoválással.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztottam.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem, soha.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 17​
D.2 Neved/beceneved: Zsombor​
D.3 Bemutatkozás: Zsombor vagyok, egy 17 éves, aki Magyarországon él azon belűl Záhonyban egy kis városban. Szabadidőmben sokat vagyok a haverokkal legyen szó MTA-ról, LOL-ról, vagy akár a kosárlabda vagy csak simán az utcai sétálásról. Nagyon sok időt töltök a gép előtt. Jól tudok együttműködni, csapatban dolgozni ami itt szerintem a legfontosabb, ezúttal beilleszkedés szempontjából sincs gondom. Szeretek RPzni, főleg hogyha a körülöttem lévő emberek felnéznek/vevők az RPmre, és remélem, hogy itt is tudok valamit majd tanulni tőletek. Végül felsorolnám a pozitív és negatív tulajdonságaim. Pozitívnak tartom, hogy segítőkész, aktív, kreatív. És hát vannak negatívak is: kíváncsi, bizalmatlan.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 4 éve "szerepjátékozok", de komolyabban véve csak 1 éve.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2019 elején kezdtem el itt LVn kisebb - nagyobb kihagyásokkal.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? 23 életévében járó Brennon Pollard férfi karaktert alakítanék, aki barátságok, vicces, segítőkész. Más hibájából, hibáiból tanúl, törvénytisztelő polgár. Sosem fogyasztott alkoholt, semmiféle kábítószert, de még dohányt sem. Becsületes, szorgalmas, és kitartó, és iszonyatosan nagy a tűrőképessége. Mindig elvárja, hogy őszinték legyenek az emberek iránta, mint ahogy Brennon Pollard is teszi.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Élményképek alapján döntöttem, elég kis színvonalas frakció, ezért én is ki szeretném próbálni magamat.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Igen, volt már rá alkalmam.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! USA és Magyarország rendvédelme között azért látható a különbség. Itt Magyarországon nincs akkora lehetőség a bűnözésre, emiatt "fegyverarzenálai" és járműveik sem olyanok mint a USA-nek.Kocsik felszereltége is nagyon különbözik, míg USA-ben a minden rendvédelmi kocsira felvan rakjva a gallytörő rács ez Magyarországon csak néhány kocsin található meg vagy még az sem. Ezzel a USA könnyebben tudja alkalmazni a Pit manővert. USA-ben napi szinten történnek meg a bűncselekmények, autósüldözések, lövöldözések, és az illegális kereskedelmek, emiatt Amerikában a rendőrök rendelkeznek nagyobb felkészítéssel, ez tartalmazza a szolgálati ruházatát a fegyvereket és a kocsik külső és belső felszereltségét is. Magyarországon a gyengébb változat található meg. Itt míg Magyarország a legkisebb bűnökkel foglalkozik addig USA rendőrei nem állnak meg trafizni, hanem ők mindig minden szolgálati idejükben nyomás alá vannak helyezve. Az igazoltatás Magyarországon semmit nem tettél/cselekedtél félre állíthat a rendőr egy igazoltatásra mint rutinellenőrzés, de USA-ben csak gyanús/szabályt megszegő alakokat állítanak félre. Amerikában ennek menete, hogy nem szállhatnak ki/húzhatnak le ablakot. Ezt csak a rendőr szabhatja meg, mert fennt áll az a veszély, hogy az igazoltandató embernél fegyver található amivel lehetséges, hogy támadni fog.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Pollard,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Pollard

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Imádom
Reactions: teenager rager
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.