Brendon Edward jelentkezése a SCCS-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

iBit13

Újonc
2019. 01. 31.
12
7
V4 karakter
King Eduard
LV karakter
Tyroon Raash
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Brendon Edward ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Pár napja kezdtem a V2-n, mert eddig a V3-mon játszottam vagy más szervereken, 2100+percem van, de ez napi szinten bővül... ~

Hányas szintű vagy?
~ 6-os szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ OOC:14, IC:29 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Még nem, ez lenne az első. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert szeretnék egy aktív csapat tagja lenni. Mert szeretek RP-zni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, használom is aktívan. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 3-4órát, jobb esetben néha 5 órát is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, https://imgur.com/a/bH4f77P ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, https://imgur.com/a/bH4f77P ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ OOC: Nagy Tibornak hívnak, Budapest mellett lakom egy kissebb városban. A 17. Kerületbe járok iskolába, ahol jelenleg 8. osztályos vagyok. Odafigyelek a tanulmányi eredményeimre, és eléggé megválogatom a barátaimat is, nem szeretnék rossz társaságba kerülni. Megbízahatónak tartom magam, szerintem lehet rám számítani. 4 éve sportszerűen ökölvívok.
IC: Brendon Edwardnak hívnak. 29 éves vagyok és a Los Santosi Jefferson Albérlet egyik lakásának bérlője vagyok. Szüleimet 15 évesen vesztettem el autóbalesetben. Nagyszüleim támogattak akkor is amikor a szüleimet elvesztettem, de még manapság is támogatnak ha valamire szükségem van amit munkával sem tudok megszerezni. A Los Santosi Általános iskola utánn autószerelő szakon folytattam tanulmányaimat és a középiskola elvégzése utánn elmentem egyetemre, ahol tolmácsként diplomáztam. Értek az autókhoz, szabadidőmben szeretek autókat, motorokat, buszokat bütykölni. ~
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Szerezz még egy kis tapasztalatot a szerveren, valamint döntsd el, hogy hova írsz jelentkezési lapot.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.