Brendon Cross TeamSpeak moderátor jelentkezés!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brendon0

Újonc
2020. 11. 14.
64
27
V4 karakter
Dr Brendon Cross
LV karakter
Brendon Cross
V2 karakter
Brendon Cross
modilogo.png

In Game neved/TS 3 neved:
-
Brendon Cross//Brendon -

Mióta használod a TeamSpeaket?
-
Harmadik éve! -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?
-
Nem voltam! -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?
-
Nem voltam még. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?

- Igazából igy hogy semmi dolgom nincs keveset, néha haverokkal beszélni max. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?
-
napi 2-3 órát vagy többet. -

Miért pont téged válasszunk?

- Egy segítőkész embernek tartom magam, szeretek az újonnan érkező embereknek segíteni, kommunikációs készségeim elég jók, nyitott vagyok hosszasan is! Érett gondolkozással rendelkezem! -

Miért szeretnél moderátor lenni?
- Egyrészt ahogy fentebb is írtam szeretnék segíteni mind az új embereknek és a már régebbi tagoknak is egyaránt! Szeretném megismerni ezt a közösséget is! -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?
- Elsőnek behúzóm a jelenlegi szobámba amiben elhelyezkedek. majd megkérdezem miben tudok számára segítene, majd megkérdezem tőle hogy játszik-e a SeeMTA Las Venturas szerverén ha igen akkor 3-RP és 3-TS szabályzatot fogok tőle kérdezni, ha nem játszik akkor csak 3-TS szerver szabályzatot fogok kérdezni és ezek alapján megkapja a Játékos avagy Nem Játékos rangot! Majd megkérdezném újra tőle más valamiben tudok e segíteni és ezek alapján kielégítem a vágyait amennyiben kitudom! -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?
- Egyrészt körülbelül velem egy idős játékosok vannak persze vannak idősebbek és kisebbek is egyaránt, igy könnyen feltudnám velük venni a kapcsoltatott, tisztelettudó vagyok, könnyen tudok alkalmazkodni a különféle szituációkhoz! Jó útbaigazító képességem van! Szerencse adatik hogy van két monitorom ez által játék közben is a TS-t látom igy figyelmem mindig lenne rajta.-

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?
-
Jelenleg nincsen -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni??

- Célom az hogy több embert ismerjek meg, egy jó közösség tagja tudjak lenni, minél több embernek segíteni tudjak, Hogy meddig szeretnék eljutni Természetesen ameddig időm engedi a csillagos ég a cél!😊 -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:

- Tisztelettudó -
-
Segítőkész -
- Maximalista -

Negatív:
-
Fáradékony -
-
Szókimondó -
-
Türelmetlen -

Mennyi idős vagy?

- Jelenleg 17 viszont valószínűleg mire bíráljak 18 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban.
-
Sziasztok! Brendonnak hivnak,
17 éves vagyok, szabadidőmben szeretek sportolni, / Focizni/, Ezek mellet a gépezés is időt kap az életemben, Ezek mellet nagyon szeretek dolgozni amikor tudok, Jogosítványt csinálom már, van egy csodálatos barátnőm akire úgyszintén sok időt próbálok fektetni, Jő humorom van sokszor már túl jó, maximalista vagyok természetesen ha valami nem sikerül abba elég könnyen bele törődök , több dolgot is mesélnék természetesen nem itt mindenki előtt egy szűkebb körben egy elbeszélgetésre elég nyitott vagyok, kommunikációs készségeim szerintem elég jók! Röviden tömören ennyi!
Bírálónak szép napot avagy estét!
-
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2023.12.06. 20:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
  • Tetszik
Reactions: Brendon0
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.