brendon back?

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ChillBro

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 15.
173
224
👾
xyl.lol
V4 karakter
levie.d.anderson
LV karakter
sophie.spencer
V2 karakter
sophie.spencer
kreativevent23.png



In-Game név:
- Sophie Spencer -

Account ID:
- 78 -

Pályamű:
-
-

Megjegyzés:
- Koszi a rengeteg helpet @ZSABI -nak. -


 

ChillBro

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 15.
173
224
👾
xyl.lol
V4 karakter
levie.d.anderson
LV karakter
sophie.spencer
V2 karakter
sophie.spencer
Mondjuk az övé.
Egyáltalán nem kreatív 1/1 megcsinálni azt (más szereplőkkel), amit már más kirakott.
Mivel két külön karakter, és szerep, így szerintem ezzel semmi gáz nincs. Meg, nem azért... Jobb ez, mintha egy "vezetős" videót pakoltam volna ki. ;)
Ezek mellett, több dologban is hasonlít - részben több szereplős, másrészt inkább egy börtön beli skype beszélgetést "mutat be". Ennyit a másolásról.
 

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 837
18 563
20
V4 karakter
Martin Chambley
Nehéz úgy védekezni egy érkező kritika ellen, hogy benevetősözöd az összes érkező hozzászólást. Egyébként, két külön karakter és szerep, DE a koncepció ugyanaz, így ezzel kár betakaróznod.

A zsűrik nem azt fogják nézni, hogy nálad más e a szereplő, nem hiába KREATÍV EVENT az esemény neve.
 

ChillBro

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 15.
173
224
👾
xyl.lol
V4 karakter
levie.d.anderson
LV karakter
sophie.spencer
V2 karakter
sophie.spencer
kinek mi, majd a zsurik eldontik.
 

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 837
18 563
20
V4 karakter
Martin Chambley
Ha mindenbe bele szeretnénk kötni az sem az első ilyen videó volt a világtörténelemben.

A kreatív eventen benyújtanak egy videót, ahol egy elismert meme videó hangját bevágják egy szerveren készült klip alá, majd másnap benyújtanak egy egyenértékű pályázatot. Nem azon van a hangsúly, hogy Vortyék már csináltak egy ilyen videót 7-8 éve.
 

Fridi

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
288
1 906
25
V4 karakter
Dean Werrnick
LV karakter
Dean Werrnick
Ez szerintem még mindig nem azt jelenti nem csinálhat senki ahhoz HASONLÓ videót. Igen is van amikor egy másik ember művéből jön egy ihlet, amit te tovább alakítasz és dolgozol abból kiindulva, de ez nem annak a lemásolása az én értelmezésem szerint.
Nem tudom miért kell szerencsétlen srácnak így neki esnetek ráadásul többen mint az oviban, amikor igen is látszik dolgozott ezzel a videóval, időt és munkát fektetett bele.
Továbbra sem értem miért kellett így, és ilyen hangnemben betámadnotok ezt a pályázatot.
 
Utoljára szerkesztve:

Paki

Ex- Fórum Moderátor
2019. 01. 10.
2 556
2 747
V4 karakter
Robert Duckers
LV karakter
Luke Duckers
A téma ezt a részét zárjuk itt le, majd zsűrizésnél átrágjuk.
 
  • Tetszik
Reactions: ChillBro

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 837
18 563
20
V4 karakter
Martin Chambley
Ez szerintem még mindig nem azt jelenti nem csinálhat senki ahhoz HASONLÓ videót. Igen is van amikor egy másik ember művéből jön egy ihlet, amit te tovább alakítasz és dolgozol abból kiindulva, de ez nem annak a lemásolása az én értelmezésem szerint.
Nem tudom miért kell szerencsétlen srácnak így neki esnetek ráadásul többen mint az oviban, amikor igen is látszik dolgozott ezzel a videóval, időt és munkát fektetett bele.
Továbbra sem értem miért kellett így, és ilyen hangnemben betámadnotok ezt a pályázatot.
Szerintem az én részem tök normálisan írtam le, de ha ti ezt betámadásnak veszitek és a topic kreálója benevetősözik mindent (mint az oviban 😆), akkor a közösségtől se várj mást. Ennek ellenére sok sikert 👍🏿
 

teenager rager

Aktív fórumozó
2019. 10. 29.
295
2 361
V4 karakter
Janko Pap
LV karakter
Joe Simpson
Ettől független hogy ki kiről másol szerintem már viccesnek sem mondható a kreatív eventre készített videód, inkább elszomorító( :poop: ). A beleölt idődet viszont sajnálom. :/
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kopi04

ChillBro

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 15.
173
224
👾
xyl.lol
V4 karakter
levie.d.anderson
LV karakter
sophie.spencer
V2 karakter
sophie.spencer
Ez szerintem még mindig nem azt jelenti nem csinálhat senki ahhoz HASONLÓ videót. Igen is van amikor egy másik ember művéből jön egy ihlet, amit te tovább alakítasz és dolgozol abból kiindulva, de ez nem annak a lemásolása az én értelmezésem szerint.
Nem tudom miért kell szerencsétlen srácnak így neki esnetek ráadásul többen mint az oviban, amikor igen is látszik dolgozott ezzel a videóval, időt és munkát fektetett bele.
Továbbra sem értem miért kellett így, és ilyen hangnemben betámadnotok ezt a pályázatot.
koszike 🤘

A téma ezt a részét zárjuk itt le, majd zsűrizésnél átrágjuk.
jogos, epito jellego kritikakrol volt szo, ebbol egy se volt az (szerintem)

Szerintem az én részem tök normálisan írtam le, de ha ti ezt betámadásnak veszitek és a topic kreálója benevetősözik mindent (mint az oviban 😆), akkor a közösségtől se várj mást. Ennek ellenére sok sikert 👍🏿
sok a szabadidod, egyeni velemenye volt a sracnak. a 😂-nek meg semmi koze az “ovis viselkedeshez” - ki milyen reakciot hasznal. nem diszbol van.

Ettől független hogy ki kiről másol szerintem már viccesnek sem mondható a kreatív eventre készített videód, inkább elszomorító( :poop: ). A beleölt idődet viszont sajnálom. :/
izlesek es pofonok.

ezzel reszemrol lezarva. majd a zsurik eldontik a dolgokat.
 
  • Vicces
Reactions: step. és ese korsi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.