Brendan O'Casey jelentkezése SCCS-hez való jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Madmazell

Barangoló
2019. 01. 10.
93
97
21
V4 karakter
👑Aiden Demonte👑
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Brendan O'Casey ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 10293 perc ~

Hányas szintű vagy?
~ 15 ~

Hány éves vagy?
~15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Irish maffia (nem önként távoztam,bann miatt eltávolításra kerültem a frakcióból), Valamint OMSZ ben voltam 1,5-2 hónapig ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretnék egy feltehetőleg normális közösségbe kerülni,valamint valami időigényes elfoglaltságot találni a szerveren belül ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem TS3-al,sajnos mikrofonom 2 hónappal ezelőtt elromlott,ezért az használatra nem alkalmas ugyanis recseg ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Ha én valamibe belekezdek azt aktívan csinálom 4-5 órát is tudnák a frakcióba fordítani ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen sajnos voltam már a szerverről bannolva,de ez garantálom többször nem fordul elő. Itt a kép róla: https://imgur.com/a/BkNwJSY ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos igen,de valamelyik AJ-m akkor kaptam amikor a szervert kezdtem,és nem tudtam hogy a kamionos rádióba nem szabad OOC jelet használva írni. Itt van róla a kép: https://imgur.com/a/fTFESyn ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Dávidnak hívnak 15 éves vagyok. Szabadidőmben barátaimmal focizok,vagy ha éppen nem érnek rá/nincs kedvem focizni akkor gépezek vagy más elfoglaltságot találok magamnak. Foglalkozok szüleimmel méhészettel. Kedvenc játékaim közé tartozik a PUBG, Fortnite , ETS2 , Multi Theft Auto,azon belül is a roleplay valamint dayz típusú szerverek. Régebben gitároztam,szerettem is csinálni de sajnos abba kellet hagyni olyan dolgok miatt amiről részben én is tehettem,itt gondolok pl: olyan dologra hogy iskolai jegyeim stb...(erről pl csak én tehettem) ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
15-ös szintedhez képest, nagyon ronda az UCP-d.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Madmazell

Barangoló
2019. 01. 10.
93
97
21
V4 karakter
👑Aiden Demonte👑
15-ös szintedhez képest, nagyon ronda az UCP-d.
Tudom,de sok olyan jail van amit a szerveren kezdőként kaptam,de ha ez sem elég,kárpótol a frakcióba beleölt időm,esetleg az rp tudásom,egy esélyt ha kaphatnák,annak nagyon örülnék,testvérem is ott van a frakcióba a Sheila,nem lenne velem baj,csak engedjétek hogy bebizonyítsam
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.