Braum Pablo önéletrajz Fix&Drive társasághoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
71
4
30
V4 karakter
Pablo Huantez
V2 karakter
Braum Pablo

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~Kero/Kerozin/Laci/krisztofer/krisz ~

Életkorod:
~ 27~

A játékon belüli szinted:
~ 15~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/a/bIreaBw ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Minden nap ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ van~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ nos hol is kezdjem pest megyében lakom egy kis faluban ahol igazábol semi sem történik dolgozni járok 12órában valamint van egy lányom és felleségem szeretek jácani nem biciglizni oda figyelek a rámbizot feladatokra valamint öszinte vagyok nem szeretek hátba menni senkinek én oda megyek szembe az emberel és el mondom neki ami nekem nem gyere-be~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Braum Pablo~

Anyja, apja neve:
~ Rozalia D Jeferson Braum Tibor~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ buksi1993@gmail.com
520655~

Büntetlen előítéletű?
~ sosem volt gondom a rendörségel ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/3azjKaU ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ csak akikel szerelés során találkoztam~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ szeretek csapatban dolgozni hiszen az összetartás az nagyon fontos~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ csak ide járok~

Csatolja be önéletrajzát:
~ Braum Pabl hívnak 27 éves vagyok és See City-ben lakom. Édesanyám San Fieroban-ban hozott világra és itt is éltem 2 éves koromig. Igazából erre az időszakra nem nagyon emlékszem szóval többet nem tudok mondani. Ezután elköltöztünk Los Santos City-be a job élet reményében. Los Santos-ba jártam ovodába és általános iskolába. Nagyon szerettem itt lakni sok barátot szereztem és sok csínytevést is végrehajtottunk itt. Majd 15 éves koromban Elköltösztem Los Angeles-be a nagymamámhoz. itt végeztem el a középiskolát ahol szintén sok barátot szereztem. És egyben itt találtam rá az első barátnőmre ekkor voltam 17 éves. De mivel nem éreztem jól magam ezért Elköltöztem Chicago-ba ekkor 20 éves voltam. Ahogy oda költöztem gyűjtöttem egy kis pénzt hogy le tudjam tenni a jogosítványt ahogy sikerült ez vettem egy autót hogy tudjak több pénzért dolgozni. Elkezdtem tehát itt a kis saját életemet építgetni. Kerestem munkát, próbálom magam fenttartani valahogy. Hála istennek most már jobban megy a szekér viszont ki tudja mit hoz még a jövő... ~


Aláírás:
Braum Pablo
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Nem ajánlom, SCCS-ben már 'bizonyított'.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby
2019. 01. 10.
71
4
30
V4 karakter
Pablo Huantez
V2 karakter
Braum Pablo
Nem ajánlom, SCCS-ben már 'bizonyított'.
Veszem a bátorságom válaszolok sccs ted hozzá hogy elkezdte a leader hogy 20 évesen illene tudni írni helyesen bocs hogy nekem van egy betegségem amit el kellet volna fogadni szerintem taxinál bizonyitottam az elenkezöjét


thebenjamin válasza:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
(Kivétel: Ha fontos részletet emelsz ki a hozzászólásból.)
Büntetés:
20 büntetőpont + iromány szerkesztése.

Figyelmeztetést most nem osztok.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Veszem a bátorságom válaszolok sccs ted hozzá hogy elkezdte a leader hogy 20 évesen illene tudni írni helyesen bocs hogy nekem van egy betegségem amit el kellet volna fogadni szerintem taxinál bizonyitottam az elenkezöjét

Nem ez volt a gond, ne ferdíts. Egyrészt nem jelezted nekünk ezt a betegséged, így nem kellene minket ilyen emberellenesként bemutatnod.
Másrészről a stílussal volt a gond, meg az ígérgetésekkel.
FIX majd eldönti mit tesz a lapoddal én csak véleményzetem (ha már lehet).

thebenjamin válasza:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
(Kivétel: Ha fontos részletet emelsz ki a hozzászólásból.)
Büntetés:
20 büntetőpont + iromány szerkesztése.

Figyelmeztetést nem osztok.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

kfeco152

Újonc
2019. 01. 11.
18
11
V2 karakter
Wilson William
Sziasztok! Nekem jelezte a betegségét, és azt is elmondta, hogy mi volt SccS-ben és miért jött el onnan. Nálam a taxiban, teljesen normális és fair volt végig. Amennyiben volt gondja velem, vagy mással,korrekten odajött ts-sen és elmondta. Minden esetben találtunk rá megoldást. Én támogatom a lapot! Szerintem, ha bármely volt taxitag ezt a lapot meglátja és a hozzátartozó válaszokat, egyik se lesz más véleményen. Elnézést a "beleszóllásért" , valamint köszönöm, ha idáig eljutottatok a kommentárom olvasásában.
 
  • Tetszik
Reactions: LazarOwayne

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Veszem a bátorságom válaszolok sccs ted hozzá hogy elkezdte a leader hogy 20 évesen illene tudni írni helyesen bocs hogy nekem van egy betegségem amit el kellet volna fogadni szerintem taxinál bizonyitottam az elenkezöjét
Igen azt a bizonyítást látjuk a mostani PK-dban is. Vicc kategória volt, amit ennyi idősen leműveltél nálunk :D
 
  • Tetszik
Reactions: VRol

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Majd a leader eldönti hogy felveszi vagy nem köszönöm
 
  • Tetszik
Reactions: North és crose
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.