Brandon West jelentkezése a Jesse Car Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brandon West

Újonc
2023. 06. 10.
10
5
LV karakter
Brandon West
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Brandon

KÖZÉPSŐ NÉV:
-

KERESZTNÉV:
West

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)
[X] Férfi

[—] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
01.03.1998 Hamburg Németország

BEJELENTETT LAKCÍM:
Old Venturas Hotel Szoba

TELEFONSZÁM:
+38-76-228-4920

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Örömmel jelentkezem az Önök által meghirdetett szerelő pozícióra. Engedje meg, hogy kifejtsem, miért szeretnék az Önök cégénél dolgozni, és miért tartom ezt a lehetőséget különösen vonzónak.
Az elmúlt évek során jelentős tapasztalatot szereztem különféle szerelői munkákban. Járművek karbantartása, javítása és diagnosztizálása során alapos ismeretekre tettem szert, amelyeket hatékonyan tudnék kamatoztatni az Önök vállalatánál. Számos alkalommal dolgoztam szoros határidőkkel és komplex műszaki problémákkal, mindig ügyelve a minőségre és a részletekre.
Az Önök vállalata híres arról, hogy nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlődésre és az innovációra. Szeretném bővíteni a szakmai ismereteimet és naprakészen tartani tudásomat a legújabb technológiák és eljárások terén. Úgy vélem, hogy az Önök cége ideális környezetet biztosít ehhez, hiszen képzési programjaik és szakmai továbbképzéseik lehetővé teszik a folyamatos tanulást és fejlődést.
Nagyon fontos számomra, hogy egy támogató és együttműködő csapat tagja lehessek. Az Önök vállalatánál tapasztalható munkahelyi kultúra és a kollégák közötti tisztelet, együttműködés kiemelkedő vonzerővel bír számomra. Hiszem, hogy egy ilyen környezetben tudom a legjobban kibontakoztatni képességeimet, és hozzájárulni a cég sikereihez.
Az Önök vállalatának stabilitása és elkötelezettsége a munkatársai iránt különösen vonzó számomra. Szeretnék egy olyan cégnél dolgozni, ahol hosszú távon tervezhetek, és ahol lehetőségem nyílik a karrierem építésére. Úgy érzem, hogy az Önök vállalatánál minden adott ahhoz, hogy szakmai céljaimat elérjem és hosszú távon is megbecsült tagja legyek a csapatnak.
Bízom benne, hogy lehetőségem nyílik személyesen is bemutatkozn.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Az elmúlt években jelentős tapasztalatot szereztem a szerelői munkában. Széleskörű ismeretekkel rendelkezem a járművek karbantartása, javítása és diagnosztizálása terén. Mindig precízen és hatékonyan végzem a munkámat, ügyelve a legapróbb részletekre is. Tapasztalatom révén gyorsan és hatékonyan tudok megoldani bármilyen technikai problémát, amely felmerülhet.
Munkám során mindig a legmagasabb minőségre törekszem. Hiszek abban, hogy a részletekben rejlik a tökéletesség, és mindig arra törekszem, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújtsam az ügyfelek számára. Az Önök vállalata híres a minőségi szolgáltatásairól, és úgy érzem, hogy én is hozzájárulhatok ehhez a hírnévhez.
Jó kommunikációs készségekkel rendelkezem, és jól tudok együttműködni kollégáimmal. Hiszem, hogy a siker kulcsa a hatékony csapatmunka, és mindig arra törekszem, hogy támogassam és segítsem munkatársaimat. Az Önök vállalatánál nagy hangsúlyt fektetnek a csapatmunkára, és úgy érzem, hogy ebben a környezetben jól tudnék érvényesülni.
Fontos számomra, hogy folyamatosan fejlődjek és bővítsem szakmai ismereteimet. Az Önök vállalata kínálta képzési és továbbfejlődési lehetőségek különösen vonzóak számomra. Hiszem, hogy a tanulás és az új technológiák elsajátítása révén mindig a legjobb teljesítményt tudom nyújtani.
HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
Városban láttam a hirdetés táblán, és interneten
KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:

nincs
Munkaviszony kezdete:
nincs
Munkaviszony vége:
nincs
Munkakör leírása:
nincs
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)
[—] Felmondás

[—] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
VÁLASZ

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:

Mark

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
18

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
5848 (97 óra)

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
nincs

*TÁVOZÁS OKA:
nincs

TERVEID A FRAKCIÓBAN:
A lehető legtovább tagja lenni a frakciónak

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
segítőkéz vagyok, ott segítek ahol tudok a ügyfél-nek ami neki jó

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
hétfőtől-péntekig 2 óra, hétvége 5-7 óra vagy tovább.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")

ACCOUNT ID-D:
28589

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
üdvözlöm Mark vagyok eredeti nevemen mindig is az alkotás, felfedezés és kreativitás iránt érdeklődtem. Gyermekkorom óta szenvedélyem az írás, és számtalan történetet vetettem papírra az elmúlt évek során. Egyetemi tanulmányaimat irodalom és kreatív írás terén folytattam, és azóta is aktívan részt veszek irodalmi közösségekben. Emellett érdekel a technológia és az innováció világa is, és mindig kíváncsi vagyok az új fejlesztésekre és trendekre. Számomra fontos az emberekkel való kapcsolatépítés és az inspiráló közösségek része lenni, amelyek segítenek a személyes és szakmai fejlődésben. Szabadidőmben gyakran utazom, hogy felfedezzem az új helyeket és kultúrákat, és ezekből az élményekből merítek ihletet írásaimhoz. Szeretem a kihívásokat és az új projektekbe való belevetődést, és mindig nyitott vagyok az új lehetőségekre és kalandokra. Célom az, hogy szakmai életemben és írói karrieremben is értéket teremtsek és inspiráljak másokat azzal, amit teszek. Nagyon örülök, hogy lehetőségem van itt bemutatkozni, és várom, hogy részt vegyek az Önök közösségében!
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
552
579
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Sajnálattal értesítjük, lapja bírálásra került: ELUTASÍTVA
Személyes megjegyzés -
Nincs jelenleg felvétel.

Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban.



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.