Brandon T Westwood Jelentkezése Las Venturasi Taxi társaságba! [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 02. 23.
4
0
LV karakter
Brandon T Westwood
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
[Márk
Hány éves vagy?
17
Hány játszott perced van?
20772
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/xI6U3oJ (Képpel)
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/xI6U3oJ (Képpel)
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/xI6U3oJ (Képpel)
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem voltam./I]
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Gazdagnegyedi házamra és a fullos Evo X-re.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hétköznap: 2-3 órát, Hétvégente: 6-7 órát.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Természetessen.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Aktív vagyok, szorgalmas, türelmes, és szeretnnék a taxis frakció tagja lenni.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Miklós Márknak hívnak. 2003.07.25-én születtem. Jelenleg Szerbiában élek a szüleimmel egy házban. Kedvenc elfoglaltságom a számitógép, illetve a biciklizés. Másodikos középiskolás vagyok,mechatronikára járok,ami egy elég nehéz szak,hiszen több szakot is tartalmaz,mint például elektrotechnikus,gépész mérnök,programzó.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
Brandon T Westwood
Jelentkező születési helye, ideje:
Las Venturasi Kórház 1995.05.25
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Mia Ana
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Természetessen.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Mivel postásként dolgoztam ezért elég nagy vezetési tapasztalatom van. Jól tudok emberekkel komunikálni. Szeretek furikázni a városban, és embereket szállítani. Imádom az autókat, utszákat. Illetve szeretnék egy kis pénzt is összekaparintani de nem ez a fő célom, hanem az hogy mosolyt csaljak az emberek arcára.
Miért pont önt vegyük fel?
Ismerem a várost, jó kommunikációs ember, vagyok, és egy okos gondolkodású. Jól kitudom használni, az utakon. Így megelőzve azt hogy, a cégnek adoságot hordoznék a fejük alá./I]
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Szerintem a csapatmunka, az nagyon jó dolog, szerintem érdemes segíteni a kollégáknak. Illetve ha nem müködik a csapatmunka, akkor rontja minden kollégának, az eredményét és, az utasok vidámságát.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Természetessen
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Persze!
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Régebbi munkámból kifolyólag nagyon, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességekkel rendelkezem. Erősségem a csapatmunka , a kreativitás, önállóság, terhelhetőség és kitartás, a stresszt is jól bírom. Munkára úgy tekintek mint egy célra minél jobb vagyok egy adott munkába annál jobban látom a jövőmet is. A tiszteletet nálam elég fontos dolog mert így neveltek és nem fogom ezt meg változtatni ,mindenki maga dönt hogy meg adja-e vagy sem . A vezetés a véremben van , mióta az eszemet tudom vezetni akartam . Kiskorom óta vágyok arra hogy sofőr lehessek amit most a See City Közlekedési Központ tudna nekem biztositani. Nagyon ügyes kitartó és magabiztos vagyok. Ha sietni kell én meg tudom oldani . Meg van a kellő rutinom és tapasztalatom a vezetéshez. A vezetésnél mindig előre kell gondolkozni hogy a balesetet vagy egy kisebb koccanást is eltudjunk kerülni . A városokban óvatos vagyok. Bármi baj szokott lenni azt meg tudom oldani saját magam is . Nagyon jó értelmesnek és jó embernek tartom magam . Remélem sikerült az álláspontomat kifejtenem , várom pozitív elbírálásukat.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Brandon T Weswood a nevem jelenlegi 24 éves vagyok. Las Venturasban születtem az állami, kórházban 1995-ben. Gyeremeként ott jártam, Általános Iskolába. Szűkösen eltünk a családommal. A szüleimmel már régóta, tartom a kapcsolatot de sajnos, nem mindig láttom őket, mert elköltöztek. Gyermekoromban az volt, a tervem hogy én gazdag, leszek az utcán BMW-vel járok, menőzők stb. De már megváltozott, a gondolkodásom probálok praktikusan, élni és spórolni mindennel.


Aláírás: Brandon T Westwood
Kelt.: 2019.09.27
 

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Ayden Wallace/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Ui.: Jó lap lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.