Brandon Howard jelentkezése a Redline Auto Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bepanten

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 30.
243
481
V4 karakter
Adriano Bollo
LV karakter
Panthen R Denissa
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Brandon Howard >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1981.9.13. >

Édesanyja lánykori neve:
< Denissa D Pyrus >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Stoneage 24 >

Hány éve él a városban?:
< 38 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Amikor apám még élt és emlékszem kis koromban szerelgettük az autóját. Sok baja volt, szinte mindig az akna fölött volt a garázsban. Sok mindent megtanított, hogy mi mire való és hogyan kell elhelyezni. Körülbelül 16 éves lehettem amikor elhunyt és meg kaptam a Ford Pinto-ját. Megfogadtam, hogy befejezem teljesen. Otthon elkezdtem csinálni a garázsban, majd jöttek a problémák, hogy nem volt elég pénzem és dolgozni kellett menni. Az akkori munkám nem igazán hozott be sok pénzt ezért az otthoni garázsból kitoltam a Fordot majd neki láttam szerezni könnyen megjavítható hibás autókat. Ezek nagy része karosszéria lakatolásra várt. Sok ilyen autó át ment a kezem alatt. AZ elején nem voltak olyan szépek a munkáim de idővel ügyesedtem. Elkezdtem vállalni motorhibás autókat, de elsőnek csak olajat cserélgettem bennük, majd jött a többi. Ezt körülbelül csináltam 25 éves koromig, majd elmentem egy kisebb vállalathoz ahol dolgoztam egészen 2006.10.8-tól 2017.05.23.-ig. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Sok a tapasztalatom szerelésben. Nagyából 20 év tapasztalat karosszéria lakatolásban és körülbelül 16 év tapasztalat teljes körű szerelésben. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, egy kissebb vállalatnál. (2006.10.8--2017.05.23) >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Post Office >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Brandon Howard >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 8088 (a lap írásakor) >

Eddigi frakcióid:
< Nem voltam még Frakcióban. >

Jelenlegi frakciód:
< -- >

Mióta RP-zel?:
< 2015 Nyár elején kezdtem RP-zni szinte 0-ról. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mivel nem voltam még Szerelő Frakcióban, úgy gondolom itt az ideje ki próbálni. Szeretnék egy olyan Frakcióba csatlakozni, ahol huzamosabb ideig is lehet lenni. Úgy gondolom, hogy a szerelő telepen elég sok RP szituáció van teli lehetőségekkel. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Úgy gondolom tudok csapatban dolgozni. Viszonylag sok időt tudok eltölteni a szerveren, és ezt át tudnám fordítani a frakció felé. Minden nap fent vagyok a szerveren ezáltal elég sok időt tudnék a frakcióra szánni, főleg hétvégén. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Egyszer voltam admin jailben, 1 évvel ezelőtt. https://imgur.com/a/1zgLNr4 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam. https://imgur.com/a/1zgLNr4 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/eeIIRao >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 múltam Decemberben. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Több mint egy éve. >

Használsz-e TS3-at?:
< Használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Minimum 2 órát tudnék hétköznaponként, hétvégén jóval többet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Mivel iskolába járok inkánb az 1. pontot. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Adriánnak hívnak és 15 éves vagyok. Jelenleg Nógrádmegyében lakom és iskolába járok Balassagyarmatra és ott informatikusnak tanulok. 2015 nyarának az elején kezdtem el RP-zni Seemtan. Szeretek RP-zni . A szerveren az utóbbi 2 hétben kezdtem el újra komolyabban játszani, és szeretném ehez tartani magam. Hobbim nem igazán akad. Érdekelnek az autók és arra hajtok, hogy a lehető leg hamarabb le tudjam tenni a jogosítványt személyautóra. Szeretek autós találkozókra járni, főleg Volkswagen találkozókra. >

 

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
517
1 690
26
V4 karakter
Shawn Fairburn
Heóka!
Egész jó lapot készítettél.
Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Z0Z0

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
525
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Jó lap lett, támogatom .
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.02.19. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.