Brake Johnson jelentkezése

Dundi16

Újonc
2022. 11. 30.
31
2
V4 karakter
Brake Johnson
V2 karakter
Brake Johnson
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Brake Johnson
Születési helye, ideje: Los Santos, 1990.04.01

Bejelentett lakcíme: Nincs
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám):
BrakeJ@seemail.com +38-76-290-1258
Legmagasabb iskolai végzettsége: Érettségi

Megszerzett szakmák, képzettségek: Járműfényező
Nyelvismeret: Angol
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?

Szeretnék a családias légkőr tagja lenni, illetve életeket menteni.

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Oxigén, éghető anyag, gyulladási hőmérséklet

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Tűzjelző aktiválását követően illetve a szóban jelzett tűz jelzése után lekapcsolom a főkapcsolót ahol áramtalanítok, majd a falra helyezett tűzoltó készüléket a földre helyezem, biztosító tűt eltávolítom majd a tűz fele irányaítva működésbe hozom a készüléket.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
A,B,C tömlő, Feszítővágó berendezés, motorfűrész, sugárpisztoly, osztó.

Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Terepet biztosítok, rádión jelzek, hogy szükség van segítségre, majd a segítség érkezéséig az életjeleit figyelem. Ez után ha biztonságos a kijuttatása akkor kivisszük a helységből.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Kettő darab két fős oxigén palackos csapatot hozok létre, az egyik csapat a gázpalackért megy be amit elkezdenek lehűteni és elzárni, majd azt kiviszik az épületből, azt az adják a terrorelhárítás embereinek a semlegesítésért. A másik kettő fős csapat pedig a kisfiút keresi meg akit kihoznak az OMSZ alkalmazottjainak.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Brake Johnson a becsületes nevem. 1990.04.01-én születtem Los Santosban. Gyerekkorom nem volt olyan szép ahogy elterveztem, sok trauma ért a hozzátartozók elvesztése után. 18 évesen elkezdtem dolgozni fényezőként egy céget alapítva. Eleinte nem indult be annyira mint gondoltam, de hónapról, hónapra több ember keresett fel. Az évek alatt sok dolgot megtanultam a felnőtt életről. 31 évesen befejeztem a pályafutást, majd futárnak álltam. Jelenleg azon vagyok hogy gyerekkorom álmát valóra váltsam, ami nem más mint hogy életet menthessek mint tűzoltó.

- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Gyurinak hívnak. 18 éves vagyok jelenleg. Fényezőként végeztem nemrégiben Győrben. Jelenleg az Audi Hungária-nál dolgozok fényezőként. több éve játszom a Seemta szerverén, régebben voltam az OKF tagja is amit akkoriban szerettem is, de sajnos kevés idő hiányában saját felelősséggel elhagytam a frakciót. Most hogy már dolgozom több időm jut mindenre ezért elhatároztam hogy jelentkezek újra.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
31990

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Szeretnék újra a frakció tagja lenni, barátokat szerezni. Jókat dumálni és RP-zni.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
OMSZ (feketelista) [elvileg IC panaszt kaptam]
Honvédség [ illegálba jelentkeztem]
Besa
OKF

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.10.15

Aláírás: Brake Johnson





 
Utoljára szerkesztve: