Braden Bradley jelentkezése a Redline Auto Servicebe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bradlee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 24.
103
26
24
LV karakter
Braden Bradley
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Braden Bradley >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1989 >

Édesanyja lánykori neve:
< Lara Bruce >

Jelenlegi lakcíme:
< Bayside 173 >

Hány éve él a városban?:
< Születésem óta, azaz 30 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék a Redline Auto Service-nél dolgozni mivel nagy rajongója vagyok az autóknak. Saját garázsomban is szerelőgödört hoztam létre annak érdekében hogy bütykölhessem az autóimat. Egyszóval élek halok az autószerelésért. Szabadidőmet ezzel töltöm. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Azért érzem magamat alkalmasnak erre az állásra mivel a saját autóimat is én magam javítom. Rendelkezek elegendő mechanikai ismeretekkel, szóval tudnék boldogulni. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Eddig még nem. >

Előző munkahelye(i):
< Mentős voltam régen, viszont a stressz kikészített és jobbnak láttam váltani. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Braden Bradley >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 55.500 játszott perccel rendelkezem jelenleg. >

Eddigi frakcióid:
< LVMS >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 2 éve kezdtem el a játékot. Kellett idő amíg megértettem a játék lényegét, szóval így a komolyabban rp-zni 1éve rpzek. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mindig is kiszerettem volna próbálni milyen lehet szerelőként dolgozni és ez egyre erősödött bennem. Vártam hogy mikor lesz tgf. Na hát eljött ez a pillanat is. Szeretem az autókat és igazából úgy érzem hogy reggeltől estig tudnám csinálni. Egyszerűen tetszik az egész szerelésnek a menete. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Teljes mértékben felelőségteljesen végezném a munkámat, nagy örömet okozna nekem ha bekerülhetnék ebbe a frakcióba. És amit leírtam azt mind teljesíteni is tudom. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/KAnzCOU >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/vPwzRV5 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/NiikwRV >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 19 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2 éve. >

Használsz-e TS3-at?:
< Van de inkább Discordon bonyolítjuk a beszélgetéseket a haverokkal. De TS3-al is rendelkezem és szükség esetén természetesen elérhető vagyok ott is. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 5-6órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 2. lehetőséget azaz, délután lennék aktív és éjfélig, 24:00-ig tudnék szerelni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Végzős diák vagyok, 19 éves, Erdélyben lakok. Nagyon megtetszett ez a játék és 2éve játszok vele folyamatosan. Mostmár egy kisebb vagyonra is szert tettem szóval az utóbbi egy évben elkezdtem kicsit komolyabban rp zni. Délután szoktam a játékkal foglalkozni. Szeretem az autókat nagyon és lényegében ezért is jelentkezek ebbe a frakcióba. Kedvenc sportom a foci de a kosarat is szeretem. Jogon szeretnék továbbtanulni az érettségi után. Lényegében ennyi amit tudni kell rólam. Remélem elnyeri tetszéseteket a jelentkezési lapom. >
 

Bagós

Barangoló
2019. 01. 12.
113
50
V4 karakter
Roger G Jonson
LV karakter
Nathan Parks
Szia!
Az UCP-t nem is minősítem inkább. Illetve azért mert saját magadnak csinálod az autókat az még nem azt jelenti, hogy szakképzett vagy. IRL sem vesznek fel műhelybe embereket azért mert a kisebb dolgokat megszereli magának. Nem Támogatom!
 

#Danny

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
151
28
V4 karakter
Danny Charles
LV karakter
Jim Lorenzo
Helló, Nagyon sok a jailed nem nagyon támogatnám! TARTÓZKODOM!
 

Bradlee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 24.
103
26
24
LV karakter
Braden Bradley
Hát figyelj, ha saját magamnak sikeresen megjavítom, belenyúlok az elektronikába stb. akkor én úgy vélem hogy figyelembe veszik azt egy szerelő állásnál, hogy mennyire vagyok tapasztalt az autószerelés terén. Sok a jailom... nagyrészét megérdemelten kaptam, viszont van egy pár ami nevetséges :)) 2 év alatt gyűlt össze ennyi amint már leírtam de mindezek mellett felvállalom.
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Sok a jail, viszont egy próbát megér, sok sikert. ;)
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.03.14. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.