boxter mechanic jelentkezés

z4lxx

Újonc
2024. 07. 06.
2
0
V4 karakter
Noah Matthew
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Zoli<
~ Hány éves vagy? ~
>15<
~ Account ID-d? ~
>243739<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>8258<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délelőtt? Délután? Este? Éjszaka?<egész nap>
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>1-2 óra? | 3-4 óra? | több mint 4 óra?<9-10óra>
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>nem volt<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Zoli vagyok. 15éves szerettek gépezni, sokkat szoktam a barátaimal biciklizni, kedvenc kajám: pizza, amit nagyon gyakran csinálok: horgászat,bmx,bicikli, jó tulajdonságaim: segitő kézz, nyugodt, kedves, barátságos, elég sokkat szoktam elérhető lenni. magabiztos vagyok, <


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Noah Matthew<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>1996 09 07 Las Vegas<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>bányászat<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Nagyon sokkat dolgozom teszek azért hogy másnak jó legyen nagyon segitő kézz vagyok nyugodt csapatba is szeretek dolgozni szeretek ismerkedni és barátkozni<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>igen<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Noah Matthew a nevem anya név: Noah Sofia apa név: Noah Franklin, az apja autoszerelő volt nagyon szerette az autókat úgy mint a fia mindig segitett az apukájának kint a kocsikat szerelni és nézzte-tanulta hogy kell szerelni, 15éves korábban elhunyt az apukája amit nagyon rosszul élt meg. Anyja magára maradt és belle keverték rossz bandákba drogos emberek társaságába volt a gyerek mindig maga volt otthon éhezett csont és bőr volt majd meghalt az anyja is túladagolásba ezért nevelőszülök-höz került majd elkezdte a bányászati munkát azóta aszt csapatja.<
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>1óra minimum <