Boxos Ötlete. Átállás.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Vazquez Jhon >

Ötleted:
<
Átállás. Sziasztok! Az én ötletem ami szerintem megváltoztatná a szerver életét elég pozitív irányba az pedig az lenne , hogy a V2 át áll V3 de nem az a V3 lenne ami eddig volt. Hanem a 2 szerverből valamit visszahozni, valamit pedig eltenni. Kicsit hosszú lesz de egyszerűen írnám le! És remélem ez az egész eljut a V2 szerver tulajdonosának és vezetőségének, fejlesztőnek.
1. Munkák Szerintem az lenne a legjobb ha ezeket a munkákatvisszahoznánk/maradnának/áthoznánkV3-ról, kicsit másabb fizetési rendszerrel mint ami eredetileg volt. Azt mondjuk meg lehetne emelni. Ezt ki is fejtem! Bányász ((régi forma)), Fémfeldolgozó, Favágó, Benzinszállító, Kamion sofőr, Akár szerintem mondjuk a Postát melót is át lehetne ide hozni. A bányász munkát szerintem Unblock vissza lehetne téríteni a szerverre úgy ahogy volt ezelőtt. És körülbelül adni 1 kő 90 ezer forintot. Na most ha megcsinálja ezt valaki ugye 8-or, 8 követ ad le az már szerintem nem olyan rossz pénz, körülbelül 800 ezer. Na most ha ezt bárki csinálja annak szerintem igen jól megéri főleg ha kezdő. Fémfeldolgozót személy szerint én szerettem csinálni mind a 2 részét. Elősnek a fuvarozós munkarésze adhatna szerintem olyan 300-400 ezer forintot. A flexelős része szerintem pedig 1 vasrúd egy olyan 80 ezer forintot. Favágónál pedig szintén ugyanez a történet. Azzal a munkával is lehetne pl keresni egy rönk-el olyan 75-80 ezer forintot. A zsákos részét szerintem mondjuk felesleges lenne behozni, mivel azt nem mondom , hogy senki de elég kevés ember csinálta már akkor is. Szerintem a benzinszállító meló teljesen rendben van nagyon talán minden helyet egy 100-assal lehetne növelni, mint pénzben. Kamionsofőr munka szerintem teljesen rendben van és korrekt a fizetés is, hisz ha az ember beleöl kis időt akkor megtérül. Most pedig azok a munkák szerintem amelyeket ki kellene venni/vissza sem kellene hozni/hozni rá egy változtatást,ráncfelvarrást.Kezdeném a kukás melóval. Szerintem senkinek nem kell bemutatnom, de azt sem, hogy szerintem 1-2 emberen kívül senki nem csinálja, de szerintem az az 1-2 se nagyon már. Rosszul is keres, ((nyílván IRL sem az egek-ben van a fizetése)), és az emberek érdekét sem nagyon kelti fel. Buszsofőr munka. Igaz , hogy nemrég jött rá egy felvarrás de különös dolgot ez sem hozott magával. Amekkora frissítés lett rá rakva, közel sem hoz akkora forgalmat magára. Mellesleg szerintem túl is van csicsázva a rendszere. Szerintem teljesen jó lenen az ha a V3-as rendszer kerülne át ide. Szerintem ennyit szólnék most a Buszos melóról, részemről ennyi lenne a lényeg. Pizzafutár melót szerintem nem kellene vissza hozni. Így az alap munkákról ennyit szeretnék szólni.
2. Hobbik. Szerintem jelenleg a hobbik közül 1-2 változtatás férne rá a szerverre. A Farm-on belül a bérleti díj szerintem kicsit drága főleg egy kezdőnek. Szerintem elég lenne ha pl kaució lenne 600-700 ezer a bérleti díj pedig 300 ezer körül. Nem pontos összeg ez csak egy példa. Rákászat bevételi a 2,5-ére lehetne növelni, így azt is többen kezdenék el csinálni.
3.Illegál. Az illegál a szerveren szerintem most szintén nem olyan rossz de még én személy szerint 1-2 dolgot változtatnék rajta. Azzal kezdeném, hogy az illegál SMS-ben rendelő NPC-re egy olyan dolgot tennék, hogy a játékosok csak maguknak tudjanak eladni neki dolgokat. Ne legyen versengés egymás között. Szerintem ez már csak azért is lenne jó mert akkor lenne kinek eladni az illegál dolgokat, itt most nem skines fegyverre értem. Hanem pl egy szimpla AK-47-re. Mivel már mióta V2 Szerverén játszom azóta a mostani időkben nem nagyon tapasztaltam olyat mint amit eddig is lehetett. Hogy hiába hirdetem, senki nem vesz tőlem AK-t, ez sok mindenre kitér mint PL a szerverszámra, és ha akarja venni valaki is nevetséges árat ad érte amiből én csak minuszban-ban jövök ki. Itt pedig mondhatni értelmét veszti az ha valaki illegálból akar megélni IC. Na most még annyit tennék ehez hozzá , hogy az NPC aktivitás-át szerintem lehetne növelni , hogy 1 órán belül minimum 2-er max 3-or kérjen szállítást. Ezzel már szerintem jóval beindulna az üzlet. A maradék rész pedig annyit takar, hogy jelenleg nem lehet mindig akciózni, mivel számtalan esetben "csúcs" időben sincs meg az a rendőr szám ami kellő egy akcióhoz. Ez annyit takarnak, hogy szerintem ATM-hez és a bolt-hoz elég lenne ha kb 4-5 rendőrnek kellene szolgálatban lenni. Mellesleg szerintem ez őket is motiválna ha több akció lenne. Szóval szerintem ez egy kölcsönös pozitív dolog lenne a szerveren. Illegálról ennyit.
4.Átállás Igazából pár szó az átállás-ról. Ugye a szerver jó lenne ha megkapná a V3-as modell-t, de ugye a lényeg ennek a topic-nak is az lenne, hogy a 2 szerver összeálljon ami azt jelentené , hogy körülbelül 50-% V2, 50% V3. Az egész hud rendszert vissza lehetne hozni a régire ami a V2-s volt, emellett a régi telefont, hirdetésrendszert. Emellett fura ilyet írni, de már ez manapság sok helyen bejön, hogy elkezdeni reklámozni/tartalmat gyártani igényesen tutorial videókat a szerveren mint pl munkákról, hobbikról mindenről amiről tartalmat lehet készíteni. Mini videóket gyártani Tiktok-ra például. Szerintem az lenne legnézettebb platform főleg ma. Ott terjedne a leghamarabb minden a szerverről.
Igazából ez lenne az ötletem. Remélem tetszik, és fog változtatni sokat a szerver jövőjén. Remélem azt is ,hogy az adminok, fejlesztők, tulajokhoz is eljut majd és tesznek azért, hogy ez jobb legyen!


Megjegyzés:
< Remélem sikerül kb mindent megvalósítani ebből az egészből! EDIT: 2023.06.28 Szerintem visszagondolva, maradjon a V2, csak jó lenne ha ezekből az ötletekből visszakerülne 1-2 dolog! Bár már nem vagyok a szerver tagja, és szerintem nem is leszek az ! De remélem visszajön az a V2 amit mindenki szeret. Legjobbakat mindenkinek és a szervernek is azt kívánom! > [/SIZE]
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
elkezdeni reklámozni/tartalmat gyártani igényesen tutorial videókat a szerveren
Régebben Tamási csinált live-okat a fejlesztésekről, amikor még nem volt ennyire rossz a helyzet.

Ettől függetlenül én úgy látom, hogy az egész topicod az IG pénzről szól, kivéve a 4. pont, szerintem ehhez nem kell másik szervermod, még kombinálva sem.
Egy RP szerverre szerintem nem dolgozni járna fel valaki, hanem szerepjátékozni, hiszen ez a célja, de ha valakit az IG vagyon boldogít, az szíve joga.
 

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
Régebben Tamási csinált live-okat a fejlesztésekről, amikor még nem volt ennyire rossz a helyzet.

Ettől függetlenül én úgy látom, hogy az egész topicod az IG pénzről szól, kivéve a 4. pont, szerintem ehhez nem kell másik szervermod, még kombinálva sem.
Egy RP szerverre szerintem nem dolgozni járna fel valaki, hanem szerepjátékozni, hiszen ez a célja, de ha valakit az IG vagyon boldogít, az
Ertem. A live-al ki lehet szerintem sokat nem er az ember de olyan videokat siman lehetne csinalni mint v3/v4en ez csak hozzaallass Es akarat kerdese
 
  • Tetszik
Reactions: Kalmi és Benett.

Dav3Y

Barangoló
2022. 04. 06.
81
63
V4 karakter
Rizzo Alessio
V2 karakter
Modily Stacy
Egy jó barátommal beszélgettünk már erről a témáról és szerintem felesleges lenne a szervernek. Viszont ez az egybe mosás elég kérdéses mivel 2 kulön mod mind a kettő máshogy van írva máshogy készült el ugymond más az engine. Másrészt ha új lenne a mod meg már alapból is szükséges lenne egy szerver gép bővítés is mellé. Elég nagy munka lenne már csak az hogy seemta v2ből v3 legyen gondolok itt a vagyon áthozásra egyebekre. Nem az hogy a régi seev2 szerverből át pakolászni a dolgokat, nem lehetetlen de ha valamely úton jönne a v3 mod az úgy lenne jó mint ahogy v4 megnyitása előtt volt csak simán a v3 mod és ennyi. Nyilván pár dolgot át lehet hozni stb. Összegezve elég nagy munka lenne és az sem biztos hogy megérné a munka mert jelenleg sem szárnyal a szerver sajnos, először ezzel kell kezdeni valamit és kijavítani a hibákat stb. Utána pedig a jelenlegi v2-t frissíteni. Én nem támogatom az ötletet!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Fire
Reactions: Benett.

Rupi

Barangoló
Támogató
2022. 04. 21.
100
83
V4 karakter
𝐀𝐧𝐢𝐬𝐚 𝐁𝐥𝐞𝐨𝐧𝐚
V2 karakter
𝐑𝐮𝐩𝐞𝐫𝐭𝐨 𝐂𝐚𝐫𝐨𝐥𝐢𝐧𝐚
Átgondolva inkább a jelenlegi módot kellene kijavítani, fejleszteni és nem más módra lecserélni.
 
Utoljára szerkesztve:

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szinte biztosak lehettek benne, hogy nem lesz v3 mod itt. Azt meg nem értem, hogy miért akarjátok vissza ennyire a régi munkákat. Azzal sem tudok azonosulni, hogy 1/1 át akartok hozni cuccokat v3-ról. Volt már rá példa, @Dav3Y is írta, hogy más az engine, másrészt pedig nem is lenne egyedi. Egyébként, ahogy Antoon is írta, voltak YT live-ok Gabó részéről régebben, én sajnálom, hogy az nem folytatódott. Másrészt, TikTok is volt, amit szintén jónak találtam, de tudtommal már az se pörög. Mindkettőt érdemes lehet tovább űzni.
 

Merethyl

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 31.
177
332
Nagykanizsa
V2 karakter
Charles Gatsby
Hali!

Természetesen jót tenne szerintem is ha frissítve lenne a szerver arculata és modja egyaránt viszont erősen kétlem, hogy a jól ismert V3-as mod átkerülne mivel minimális közös munka van a 2 team között, az is meglehet semennyi.

Ahhoz, hogy a szerver feltámadjon poraiból ahhoz elsősorban egy erősebb szerver gép vagy szolgáltató kellene ahogyan azt előttem is írták már.
Ha ez meg van, akkor rálehet térni a modra.

Véleményem szerint az lenne a legjobb ha egy új arculattal állnának elő ami jelképezi a múltat és a jövőt is a szervert tekintve, melynek megtervezésében akár szívesen segítenék is.
Gondolok itt HUD-ra, scriptekre, munkákra, autó modokra, skin választékra. Csak a legszükségesebb és legbeváltabb dolgokat kell megtartani.
Garazsakat, fekvőrendőröket, benzinkutakat egyszóval mindent ami V3-as azt lehetne sajátot modellezni, több verziót akár. Nem vagyok modellező de ezek még nekem is mennek. Szóval nem bonyolult.

Nem részleteznék mindent, majd ha esetleg odakerül a sor inkább besegítek az illetékeseknek.

Egyszóval a V3-as modot jobb ha elfelejti mindenki. Legalábbis a V2-es jelenlegi szerveren.
Sokkal korábban neki kellett volna állni a dolgok javítgatásának és frissítéseknek de ezt talán a vezetőség is belátja már.

Bízzunk a legjobbakban.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
A legnagyobb probléma, hogy elég sok embernek most tűnt fel az amit már pár ember mondott 2-3 évvel ezelőtt is, hogy mi lesz annak az eredménye ami akkoriban volt. Eljutott a szerver arra a szintre, hogy azok játszanak ott akik szeretnek darálni, lövöldözni és "hatalom" éhesek. A jelenlegi közösségbe olyanok vannak bizonyos frakcióban leaderi pozíciókban akik régebben frakciótagként se tudták megállni a helyüket és többszöri lehetőségek eljátszása miatt feketelistát kaptak. Egyik leaderi pozícióból 1 hónap alatt átkerülnek másik leaderi pozícióba. A fejlesztéses részt már 2-3 évvel ezelőtt is ellehetett mondani amelyek mainap is szükségesek lennének, de már eleve a közösség, ha lehet még annak mondani az is olyan hatással van a régebbi játékosokra ( nem a féléve játszok, meg nyitás óta játszok 1.5 éves szünetekkel típusokra gondolok), hogy már az miatt sem mennének vissza a szerverre. 1.5 éve mindenki olyan szinten a saját nyereségét nézte nagyon rövid távon, és a rövid távon van a hangsúly, hogy sikerült olyan áremeléseket összehozni 1.5 év alatt mint előtte kb 3-4 év alatt.
A másik nagy probléma, hogy bizonyos helyeken olyan emberek vannak akik közel 1 éve nem foglalkoznak úgy a dolgaikkal ahogy az szükséges lenne, csak a lecserélésükre nem kerül sor. Ígérgetés van cselekedet nincs, ez itt a legnagyobb probléma.

Nem szerettem volna senkit megbántani, elég sokan tudják, hogy bőven sok percet töltöttem a v2-es szerveren és elég sok mindent el is vállaltam amivel tudtam segíteni, de sajnos egy idő után megunja az ember. Kíváncsian várom, hogy lesz-e még valami komolyabb pozitív dolog a szerveren.
 
Utoljára szerkesztve:

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
A legnagyobb probléma, hogy elég sok embernek most tűnt fel az amit már pár ember mondott 2-3 évvel ezelőtt is, hogy mi lesz annak az eredménye ami akkoriban volt. Eljutott a szerver arra a szintre, hogy azok játszanak ott akik szeretnek darálni, lövöldözni és "hatalom" éhesek. A jelenlegi közösségbe olyanok vannak bizonyos frakcióban leaderi pozíciókban akik régebben frakciótagként se tudták megállni a helyüket és többszöri lehetőségek eljátszása miatt feketelistát kaptak. Egyik leaderi pozícióból 1 hónap alatt átkerülnek másik leaderi pozícióba. A fejlesztéses részt már 2-3 évvel ezelőtt is ellehetett mondani amelyek mainap is szükségesek lennének, de már eleve a közösség, ha lehet még annak mondani az is olyan hatással van a régebbi játékosokra ( nem a féléve játszok, meg nyitás óta játszok 1.5 éves szünetekkel típusokra gondolok), hogy már az miatt sem mennének vissza a szerverre. 1.5 éve mindenki olyan szinten a saját nyereségét nézte nagyon rövid távon, és a rövid távon van a hangsúly, hogy sikerült olyan áremeléseket összehozni 1.5 év alatt mint előtte kb 3-4 év alatt.
A másik nagy probléma, hogy bizonyos helyeken olyan emberek vannak akik közel 1 éve nem foglalkoznak úgy a dolgaikkal ahogy az szükséges lenne, csak a lecserélésükre nem kerül sor. Ígérgetés van cselekedet nincs, ez itt a legnagyobb probléma.

Nem szerettem volna senkit megbántani, elég sokan tudják, hogy bőven sok percet töltöttem a v2-es szerveren és elég sok mindent el is vállaltam amivel tudtam segíteni, de sajnos egy idő után megunja az ember. Kíváncsian várom, hogy lesz-e még valami komolyabb pozitív dolog a szerveren.
Ott a pont. Ennél többet ehhez a topichoz nem is kell írni. ;)
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
A legnagyobb probléma, hogy elég sok embernek most tűnt fel az amit már pár ember mondott 2-3 évvel ezelőtt is, hogy mi lesz annak az eredménye ami akkoriban volt. Eljutott a szerver arra a szintre, hogy azok játszanak ott akik szeretnek darálni, lövöldözni és "hatalom" éhesek. A jelenlegi közösségbe olyanok vannak bizonyos frakcióban leaderi pozíciókban akik régebben frakciótagként se tudták megállni a helyüket és többszöri lehetőségek eljátszása miatt feketelistát kaptak. Egyik leaderi pozícióból 1 hónap alatt átkerülnek másik leaderi pozícióba. A fejlesztéses részt már 2-3 évvel ezelőtt is ellehetett mondani amelyek mainap is szükségesek lennének, de már eleve a közösség, ha lehet még annak mondani az is olyan hatással van a régebbi játékosokra ( nem a féléve játszok, meg nyitás óta játszok 1.5 éves szünetekkel típusokra gondolok), hogy már az miatt sem mennének vissza a szerverre. 1.5 éve mindenki olyan szinten a saját nyereségét nézte nagyon rövid távon, és a rövid távon van a hangsúly, hogy sikerült olyan áremeléseket összehozni 1.5 év alatt mint előtte kb 3-4 év alatt.
A másik nagy probléma, hogy bizonyos helyeken olyan emberek vannak akik közel 1 éve nem foglalkoznak úgy a dolgaikkal ahogy az szükséges lenne, csak a lecserélésükre nem kerül sor. Ígérgetés van cselekedet nincs, ez itt a legnagyobb probléma.

Nem szerettem volna senkit megbántani, elég sokan tudják, hogy bőven sok percet töltöttem a v2-es szerveren és elég sok mindent el is vállaltam amivel tudtam segíteni, de sajnos egy idő után megunja az ember. Kíváncsian várom, hogy lesz-e még valami komolyabb pozitív dolog a szerveren.
Ezt korrekten megfogalmaztad, több személyt ismertem meg itt a V2 szerveren, nem csak neten ismerem hanem szerencsére személyesen is, rengeteg emlék fűződik ide számomra, ha újra lenne gondolva a szerver élete és egy HATALMAS ráncfelvarrást kapna a v2 akkor szerintem sok “legenda” személy térne vissza szabad idejébe, reménykedünk benne.
pacsi!🫡
 
  • Tetszik
  • Fire
Reactions: Buba és Benett.