Boxos, Jackipapa és Parker --> Dzsonó

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Richard D Parker?Parker?‍? >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Dzsonó >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú bírálás, Anélkül bannolt, hogy meghallgatott volna, és ha jól tudom bizonyíték se volt az egészről. >

Bizonyítékok:
< "<11:35:21> You are banned temporarily. Reason: "Minősítés #dzsono"Try again in 6d 16:23:08" >

Megjegyzés:
< Sok megjegyzésem nincsen az elejéről ahol a "minősítés" történt nincs felvétel és egyéb bizonyíték, így Dzsonóbizonyíték nélkül bírálta ezt az ügyet, amin jelen sem volt csak a végén amikor már mindenki lelépett ts-ről. Emellet Boxos és Jackipapa ellett küldve az ügytől, hogy nincs közük hozzá majd késöbb megkapták ők is a bannt. >

Unu válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Jackipapa

Újonc
2019. 04. 11.
8
13
V2 karakter
Jackson De Bracco
1. Nem értem hogy Boxos és én mert lettünk ki bannolva ugy hogy el küldek már az ügytől és meg se lettünk hallgatva.
2. A gyerekkel nem TS ügyfélbe akartam megbeszélni a dolgokat de a srác oda ment direkt szépen férre hívtam.
3. Szeretnék arról dolgokat kapni hogy én mikor beszéltem egyyszer is ugy a gyerekkel hogy Dzsono stílussal ki rakjon.
4. Van 2 modi is aki tudja azt bízonyítani azt hogy a gyerek leszart engem és nem figyelt rám pedig 5x mondtam el neki egy dolgot és meg ugy se értette meg.

Unu válasza:
Keress fel egy globális moderátort ha frissítetted az InGame neved.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: aBalazs és Bazsi

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
A panaszra válaszolván:
- Szerintem nehéz lenne egyoldalúan bírálnom, hogy ha még azok a moderátorok is (Banán, Brian), akik alapvetően jót akartak mindenkinek és mind a két oldalról szankció nélkül jártak volna el, kijelentik, hogy Te nulla toleranciával egy Szlovákiában élő magyarra olyan megjegyzéseket tettél, hogy tanuljon meg beszélni / magyarul beszélni.​
- Írtad még, hogy bizonyíték nélkül bíráltam az ügyet. Ezt nem értem. A moderátoroknak hangfelvételt kellene készíteniük, mielőtt eljárnak egy ügyben, majd ezt továbbítani egy SMOD felé, aki végül kiosztja a szankciót? Matteo-n kívűl, még két moderátor jelentette ki, hogy történt a részedről minősítés. És, hogy a két moderátor miért nem osztott érte szankciót? Mert felajánlottak egy lehetőséget, hogy egyik jobbra - másik balra, és Ti ezt el is fogadtátok. (Itt jogosan merülhet fel a kérdés, hogy akkor én utólag miért intézkedtem. Azért, mert Matteo moderátora ebből az ügyből kifolyólag elvételre került, így már nem állt fent az az opció, hogy mindenki megússza a tetteit következmények nélkül.)​
- Megjegyzés 'rovat' utolsó mondatára alább visszatérek.​
Jackipapának válaszolván:
1. Azért lettetek kibanolva, mert a TS szabályzat 11. pontját sértettétek meg. Illetve Te emelett még miután engedélyt kértél elmenni az ügyről, megjegyezted, hogy a bizonyos nemi szerved ki van már és kikészít idegileg a 'gyerek', ezután pedig leléptél TS-ről.​
2. Erre nem tudok mit mondani, bementél TS ügyfélbe, azért, hogy félrehívd és megbeszéljetek egy IC ügyet. Ez a 11. szabályzati pont megsértésének minősül.​
3. Mielőtt leléptél, az 1. pontban leírtam. Ezt már a saját fülemmel is hallhattam, de mellettem még ott volt 3 moderátor.​
4. Ezért Matteo már megkapta a szankciót, a moderátora elvételre került, ezért kaptátok meg Ti is a szankciót.​
Tehát röviden:
Boxos: 12 óra kitiltás - TS ügyfélszolgálatba ok nélküli bemenetel​
Jackipapa: 48 óra kitiltás - TS ügyfélszolgálatba ok nélküli bemenetel + stílus​
Parker: 168 óra kitiltás - Minősítés​
Úgy gondolom teljes mértékben helyesen jártam el, a két moderátorral együtt (Banán, Brian), akik aktívan részt vettek az ügyintézésben.
Várom a bírálást.
 
  • Hűha
  • Imádom
Reactions: aBalazs és Bazsi

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Ez eddig minden oké annyi kivételével hogy én nem azt mondtam neki, hogy tanuljon meg beszélni magyarul, és én nem a származását minősítettem, hol érdekel engem az hogy ő hol él. Csak egyszerűen nem értettem amit mondott, ezért mondtam neki valami olyasmit, hogy "Normálisabban beszéljen magyarul" nem emlékszem már teljesen de nem minősítettem ezzel arra értettem, hogy artikuláljon. Főleg, hogy az ügy feléig azt se tudtam, hogy ő nem magyar, vagy nem Magyarországon él, ezután szóltak, hogy nézzem meg a zászlót, de nem minősítettem. Az egész ügy egyébként egy 10 perces ügy lett volna ha a srác nem kavarja ennyire össze a dolgokat, és ezzel minket rossz fényben feltüntetve mikor már felment az agyvizünk hajnali 2kor.
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

Jackipapa

Újonc
2019. 04. 11.
8
13
V2 karakter
Jackson De Bracco
1. A srácra írtam tsen de nem irt vissza amikor elmentem ennyitnmondtam hogy a gyerek engem már ki keszített idegileg.
2. Én még mindig nem értem hogy mikor minősítettem a gyereket mikor világosan elmondtam neki hogy nem érdekel melyik országból származik és hogy hogyan beszél magyarul.
3. A gyerek többször is elmondta hogy én nem mínősitettem amit a 2 modi is mondott szóval a stílus okot nem értem az tény nem kellett volna fel mennem de nem írt vissza igy hát gondoltam férre hívom társalgóba vagy valami de a gyerek nemoda ment.
Végül pedig azért maradtunk fent ts ügyfélbe mert utána a ts dolog volt amikor parker beszólt a srácnak.. mi boxossal nem is szóltunk egy rossz szót hozzá.
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Röviden és tömören még ezekre válaszolok, de nem szeretnék vitát nyitni, főleg nem itt, a panaszkönyv alatt.

Parker:
Érthetted így is, úgy is. Én azok alapján döntöttem, amit a moderátorok továbbítottak felém.​
Jackipapa:
Senki nem mondta/írta, hogy minősítetted. Stílus és minősítés közt van különbség.​
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és Bazsi

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Rendben ahogy látod mondjuk az még vicces, hogy amikor te még nem voltál ott akkor a moderátorok is mást mondtak. Dehát nem mondom ez mi mert akkor megint minősítés. Azért a ts logokat majd még visszanézem mikor feltudok menni a szerverre. :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.