Boxniko panasztétele - Smexy [helyette írom]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Imi

Újonc
2020. 09. 17.
22
29
Szeged
V4 karakter
Luciano Moretti
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Nem vagyok regisztrált a V2 szerverén, de a fórumon boxniko néven vagyok fent. >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Adminkihasználás. Véleményem szerint kicsit túl lett tolva ez a dolog. Először is elnézést kérek, másodszor átfutottam többször a szabályzatot és sehol sem találtam azt hogy nem szabad reagálni akár egy admin akár egy player hozzászólására. Nem érzem jogosnak ezt a ban-t még ha figyelmeztetést kaptam volna azzal nem lett volna bajom (bár akkor sincs a szabályzatba foglalva) >

Bizonyítékok:
< https://www.upload.ee/image/12619344/2213.png >

Megjegyzés:
< Köszönöm a bírálatot. Nem rágalmaztam/ minősítettem az adminisztrátort ezzel és szeretném kérni az ügy kellő felülvizsgálatát. >
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Szia.
A kitiltásodat az alábbi hozzászólás kiröhögéséért kaptad.
1GR4nDs.png
Azt a hozzászólást amiatt kellett kiraknom, mivel egyes emberek nem tudtak normál ember módjára viselkedni, semmi humorosat nem írtam. Remélem hogy ez a kitiltás remek tanulópénz lesz, hogy megtanuld a hangulatjelek használatát.
Továbbra is kiállok a ban indok, és annak időtartama mellett is. Nem fogok továbbá hozzászólni a panaszhoz, szép napot.
 

Imi

Újonc
2020. 09. 17.
22
29
Szeged
V4 karakter
Luciano Moretti
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Köszönöm a hozzászólásod.
Én azt nem értem hogy milyen szabályzatba ütközik az amit én véghez hajtottam és hogy te mi alapján döntöttél így.
Mint említettem Nincsen ilyen a szabályzatba, íratlan szabályok pedig nincsenek tudtommal.
Sajnálom hogy nem tetszett a reakcióm, korrigálni fogom. :)
És válaszolva, Igen nagyon is megtanultam hogy hogyan kell használni az emojikat. :D

Azt pedig szeretném saját magam eldönteni hogy számomra mi a humoros, nem szeretem ha felettem bíráskodnak. Köszönöm a megértésed, Szia.

Edit: Várom a biráló Admin válaszát!
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Hali!

Figyelj oda, mert nem erre való a "haha" reakció hogy kiröhögd az admin hozzászólásait!

Jogtalan!
 
  • Dühítő
Reactions: forog a fold
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.