Botkaaa Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Botii0

Barangoló
2020. 05. 08.
118
106
V4 karakter
Olivia Cooper
LV karakter
Olivia Cooper

x3zePcK.png

IG neved:
- Nem játszok a szerveren. -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még remélem nem is leszek. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam még remélem leszek -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 3-4 órát -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-4 órát -

Miért pont téged válasszunk?:
- Segítőkész vagyok akinek csak tudok segítek nagyon szivesen.Több hónapos TS3 moderátori tapasztalattal rendelkezem,logikus jó probléma megoldó képesség .Érett és értelmes személyiség vagyok.Csöndes, és türelmes vagyok -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretném magamat ki próbálni ezen a szerveren is moderátornak.Szeretnék sok új embert/személyiséget megismerni.Emelett szeretek Moderátorkodni és Moderáni az embereket -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha feljönne egy ember aki nem regisztrált behúznám köszönnék napszaknak megfelelően és megkérdezném hogy játszik-e a szerveren.Ha játszik akkor kérdezek tőle 3 RP szabályzatot és 3 TeamSpeak szabályzatot.Amennyiben helyesen tudott válaszolni megkérdezem miben tudok neki segíteni. Ha frakció tagja is kérek tőle bizonyítékot aztán ha adott bizonyítékot rá rakom az adott rangot.Amennyiben nem segíthetek neki már semmiben elköszönök és áthúzom ahova kéri vagy megvárom míg elmegy. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Egy nagyon megbízható ember vagyok,könnyen barátkozok ezzel nem lenne gond.Jó a probléma megoldó képességem így a konfligtusokat is megoldanám két ember vitája között. Emelett igazságos is vagyok -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen,van . -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ameddig csak lehet és bírom legjobb tudásom szerint csinálnám a dolgot és komolyan is venném természetesen. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Igazságos -
-
Barátságos -
-
Szókimondó -

Negatív:
- Fárasztó -
-
Elítélem a hazug és a tiszteletlen embereket. -
-
Nagyon szeretek viccelődni jobban mint az átlag. -

Mennyi idős vagy?:

- 12 éves -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Egy 12 éves srác vagyok aki fejben érettebb mint az átlag. Felnézek és tisztelem a nagyobb rangú embereket ezért is nem bírom a tiszteletlen embereket a nála alatta lévő emberektől. Van egy kutyám, barátságos vagyok nagyon,könnyen megértek és tanulok dolgokat is. Minden energiámmal azon lennék hogy a közösség segítségére legyek Botinak hívnak. Nem játszok már MTA szervereken fél éve.Ennyit rólam röviden a választ előre is köszi! -
 
  • Tetszik
Reactions: notoriousdancso

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Ne haragudj, de nagyon fiatalnak tartalak erre a feladatra.
 
  • Imádom
Reactions: Itzisaac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.