Boti jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Botii0

Barangoló
2020. 05. 08.
118
106
V4 karakter
Olivia Cooper
LV karakter
Olivia Cooper

x3zePcK.png


IG neved:
- Victoria White -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem, nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Körülbelűl 4-5 óra. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-4 órát biztosan. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Alkalmasnak érzem magam erre a posztra. Konfliktusokat jól kezelő és barátságos természetű vagyok. Jó probléma megoldó képesség, tartalmas szókincs. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Más szerveren voltam már TS moderátor és hiányzik az, hogy embereknek tudok segíteni, kisebb konfligtusokat megoldani, illetve nagyon sok barátot lehet szerezni. Vannak moderátor ismerőseim és ők is késztettek arra, hogy jelentkezzek. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elmondanám, hogy mi hol található pl: lent vannak az admin szobák, fent az FA, SA és a Tulajdonos. Alap információk ismerteséte: hol lehet hangot állítani adott embernek, Névváltás, mikrofon beállítások, illetve amit kérdez állok rendelkezésére. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Van már tapasztalatom, barátságos természetű vagyok és tudok csapatban dolgozni. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen van például: Burek, Dokibácsi. Illetve van pár olyan ember akikkel több szót váltottam, de annyira jól nem ismerem őket. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Cél, hogy minél több embert megismerjek, barátságot kössek velük. Addig szeretnék eljutni ameddig csak lehet, illetve időm engedi! -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Barátságos -
-
Türelmes -
-
Igazságos -

Negatív:
- Izgulós -
-
Szókimondó -
-
Beszédes -

Mennyi idős vagy?:

- Jelenleg 14. életévemet töltöm. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Boti vagyok nemrég töltöttem a 14. életévem. Hajdú-Bihar megyében élek és 8.-os vagyok, mivel évvesztes vagyok, de ha rendesen mentem volna suliba (azaz 6 évesen) akkor most mennék 9.-be. Elég jó tanuló vagyok, eddig 7 év alatt végig kitűnő voltam és szeretnék is lenni a jövőben. Az MTA világába az unokatestvérem vezetett be 3 éve. Most, hogy itt a nyár elég sok szabadidőm van amiben általában játszok, biciklizek, illetve nemrég edzeni is elkezdtem. Mindig is könnyen barátkoztam, szeretném fejleszteni a szókincsem mivel fontosnak tartom azt, hogy egy ember választékosan, jól megértetve magát kommunikáljon embertársaival. -
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen és KobraLV

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Szerintem várjunk még ezzel.
 
  • Szomorú
Reactions: Wexen és Botii0
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.