borossrobi - Steam kép.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

borossrobi

Újonc
Támogató
2019. 05. 12.
12
2
V4 karakter
Dex Damian
LV karakter
Lonnie Rashid

K-pszerkeszt-log.gif




< Neved >

borossrobi

< Kép mérete(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

Steam avatar: 184 x 184 pixel.

<
Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

RPG felírat helyett szeretnék egy BRS felíratot, úgy ahogy a képen van az RPG, egyszóval megcserélni a betűket.

< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

Maradhat minden így.

< Megjegyzés >

Alul még azt a fehér sávban lévő .com -os felíratot távolítsuk el. Köszönönöm. Itt a kép --> https://imgur.com/a/5zWtRKB
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 075
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Cső!

Ugyan tag nem vagyok, viszont unalmas perceimben megcsináltam volna a képet, viszont az
RPG felírat helyett szeretnék egy BRS felíratot, úgy ahogy a képen van az RPG, egyszóval megcserélni a betűket.
nem feltétlenül kivitelezhető, legalábbis betücserével (Nincsen se B se S betű), Szerintem pedig eléggé csúnyácska lesz ha csak oda vágom a három betűt, egy másik betűtípussal, úgy, hogy a háttér nem is passzol úgy ahogy annak kell.

A jelenlegi tudásommal csak eddig jutottam el (ha kell megpróbálom így is, ezen ne múljon).
 

borossrobi

Újonc
Támogató
2019. 05. 12.
12
2
V4 karakter
Dex Damian
LV karakter
Lonnie Rashid
Csáó.

Figyusz, ha van időd és kedved akkor hálás lennék érte, ha áldozol is rá. Megnézzném, hogy úgy mit mutatna ha megcsináltad. Köszönöm előre is!
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 075
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
brs.jpg


Tegnap este csináltam egy ilyet VÁZLATként, egyértelműen nincs kész, de ha valami ilyesmi, egy kis ráncfelvarrással jó, akkor befejezem.
 
  • Tetszik
Reactions: Norman.

borossrobi

Újonc
Támogató
2019. 05. 12.
12
2
V4 karakter
Dex Damian
LV karakter
Lonnie Rashid
Tökéletes, nagyon hálás vagyok! Megkérnélek akkor, hogy befejeznéd a ráncfelvarással ? ha valami kis okosságot látsz jónak azt megköszönöm ha beleteszed, megfelel nekem ahogy csinálod, előre is kösznöm szépen! Annyi, hogy nem "notorius" hanem "notorious" !
Ha lenne valami vagányabb betűtípus esetleg akkor még az is mehetne, és számomra ennyi!
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 075
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Na cső!

Megcsináltam, ugyan nem életem munkája, de igyekeztem vele, és próbáltam kihozni amit kitudtam belőle, azzal a kevés tapasztalattal amit a Photoshopban töltöttem. Ha kell, akkor kitudom szedni az "arany" átmenetet belülről, viszont szerintem sokat dob rajta mint a csak simán fehér szöveg.

Igenyles_1.jpg
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.