Borislaw Senja jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok! Krisztiánnak hívnak , de inkább a Kriszt használom! Miskolcon születtem! 15 éves vagyok jelenleg. Egy kicsiny faluban lakom 2 szülőmmel , és kettő nagyszülőmmel! Nagyon szeretek horgászni! Meg még szeretek szabad levegőn lenni , mint szerintem a korombeli "srácok" többsége! Nagyon szeretek emelett gépezni is! A kedven játékaim közé tartoznak: Euro Fishing , MTA , CS:GO , LOL , Metin 2 , CS 1.6 ! Már most középiskolába járok (9.évfolyam), elég jók a jegyeim! Most Informatikus iskolába járok.! Nagyon szeretenék oda járni, de arról ne is beszéljünk , hogy mennyire szeretem ezt csinálni! Van egy kutyám! A kutyámmal imádok játszani! Illetve elég terhelhető vagyok , és emellett még aktív is ]

Mióta játszol a szerveren?

[2016-08-30 08:09:14 , kisebb - nagyobb kihagyásokkal.]

Eddigi elért dolgok:

[-45.000.000 FT-os vagyon
Orosz maffia tagja
Rengeteg , de rengeteg barát (mai napig)
-Sok tapasztalat
-Fullos BMW 760
Full versenyes Dodge RAM-]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Már volt lehetőségem 3x IDG Adminsegédként jelen lenni a szerveren , illetve szeretném az Adminok munkáját valamennyivel megkönnyíteni , mivel az Adminisztrátoroknak a nagyobb ügyek megoldása a fontosabb. Szeretném a kezdő játékosokat eligazítani , mivel mindenki volt kezdő , és nekünk is jól esett , ha eligazítást kaptunk. Illetve a játékosok kérdéseit megválaszolni , illetve ha tudok , segíteni nekik. Szeretném az új játékosokat betanítani , és rávezetni a szerver lényegére , bármennyi időbe teljen is az. Számomra a játékos az első , nem az idő. ]

Miért téged válasszunk?

[Szerintem senki nem különbözik a másik embertársától. Ezáltal nem mondom azt hogy engem válasszanak , de ha a pozitív dolgaim felé tekintünk , akkor oda sorolhatjuk a: Terhelhetőség , megbízhatóság , aktivitás , segítőkész , elszánt , magabiztos , nagyon nyugodt , megértő. Illetve nagyon érthetően tudok elmagyarázni egy adott dolgot , illetve nagyon beleélem magam abba. Szerintem igen jól dolgozom csapatban , nagyon hamar barátkozom. Nem tudnak az emberek becsapni , se "lefizetni". Szeretek segíteni a játékosokon , jelen esetben embertársaimnak. Ezek az indokok miatt. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Az igazat megvalva , emiatt a vírus miatt sokkal , de sokkal több időt tudnék szánni rá. Ha órákban kellene kifejeznem magam , akkor napi 6-7-8 óra is lehet. Igazából ezt mindet ráfordítanám.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[A fenti sorokból tudnák csak idézni , hogy napi 6-7-8 órát tudnék aktív lenni.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[[Fogadott PM] Egy adott játékos (1): Szia! Szeretnék egy fixet kérni az autómra! Bugból tört össze.
[Segítség]
Egy adott játékos (1): Szia! Megfelelő bizonyítékkal (kép/videó/log) formájában keress fel egy adminisztrátort.
[Fogadott PM]
Egy adott játékos (1): De nekem most kell!
[Segítség]
Egy adott játékos (1): S.G.H Adminsegédként nem tudom megfixelni az autódat. Keress fel egy adminisztrátort!
[Fogadott PM]
Egy adott játékos (1): De fixeld már meg pls..
[Segítség]
Egy adott játékos (1): Kérlek ezeket a PM-eket hanyagoljuk. Ha valami másban tudok még segíteni , akkor írj nyugodtan.
[Fogadott PM]
Egy adott játékos (1): De nekem most kell , értsd meg!!
[Segítség]
Egy adott játékos (1): Felesleges PM-eket hanyagoljuk , köszönöm. További jó játékot.

És így hívnák egy Admin kollégát , ((Ha van elérhető)) hogy 1-es ID-re gotozzon rá , mert floodolja a PM-et , mert bugból összetört az autója.
Ha esetleg nem elérhető , akkor egy screenshotot készítenék , és ha lesz elérhető Admin kolléga, elküldeném neki a megfelelő bizonyítékokat.
]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[A következő képpen történne meg: Bemutatnám neki a két szerelőtelepet: SCCS (See City Car Service) , illetve Fix and Drive. Elsősorban elmondanám neki , melyik hol helyezkedik el , azzaz SCCS --> Los Santos , Fix and Drive --> San Fierro. Ezután a működéséről ejtenék pár szót. Elmondanám neki mi a sima sáv , illetve gyorssáv. Elmondanám neki , hogy melyik számára a legkedvezőbb (ingyenes) ár. A sorba állás után a szerelő beengedi a szerelőtelepre. (FONTOS! Nem tolakszunk a sorban) Ha beengedte , akkor elmondom neki , hogy mi fog történni. A szerelő bemutatkozik , illetve megkérdi "Teljes szerelést szeretne igényelni?" Erre Igen / Nem is lehet a válasz , a pénztárcánk vastagsága döntené el. Elmondanám , hogy van Paneles , illetve nem paneles autó. Ezeknek a fogalmát közölném vele , illetve tudatnám vele a szerelőtelep sajátosságát. Ha esetleg Totálkáros (TK) lesz az autója , akkor értesíteni tudja a szerelőket , a /call 222-222 , vagy a /call 444-444 parancsal! Ha a vontató megérkezett , akkor elkéri a vontatás díját , és megkezdi a vontatásunkat a szerelőtelepre. Ha megtörtént , akkor ugyan az a folyamat játszódna le.

Los Santos ((LS)):

dw8jiqeqsfwfwxqbxw51.png




San Fierro ((SF)):
pa27kzgw6fcs6g0prmhj.png

]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1.Városháza (VH): Ez az első , és legfontosabb helyszín , mivel ez a játékos későbbi életét befolyásolhatja. Ez azért nálam az első számú , mivel itt lehet munkát felvenni , illetve a személyes okmányokat kiváltani / újítani. Ez az játékos szerver beli életében meghatározó , szóval ezt jó ha tudja az adott játékos. Megmondanám neki, miután kiválaszotta a neki megfelelő munkát az NPC-nél (M betű + Jobb klikk az NPC-re), hogy a térképen megvan jelölve hova kell mennie, és onnan csak kövesse a játék utasításait, ezzel kisebb tőkéhez jutva a továbbiakban, amit aztán eltud költeni amire csak szeretné és telik.

0cqtekzq45l4j5uvnq72.png


Jobb szárny:

plgdvw0rvq3o7c1vi6qw.png



6om5wkag4a0to4ohlp66.png



Bal szárny:


iyxcex6ez0cj95bvgtu2.png



czhem4zyyqf6tlhsi8aw.png


2.Kórház: Ha meghal itt éled újra , illetve a mentősök ide hozzák ha olyan problémája van. Ha itt újraéledt , akkor nem fog IC emlékezni semmire sem.


1g5ol7ktidk0kbhqumr8.png



1s4phpe5ekgqlat1w56z.png



3.Autósiskola: Itt tudja lerakni a vezetői engedélyt , amit a sikeres vizsga esetén item formájában kap meg az inventoryba.

mh64mo0w0hgur37jwo42.png

]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Az RP szituációt mérlegelni kell , és ott kell eldönteni , hogy van-e időnk , vagy sem. Mint S.G.H adminsegéd , szinte kötelességem segíteni a játékosoknak. !DE! , vannak olyan RP szituáció , ahol pl. nem tudok az adott játékosnak segítséget nyújtani. Ha esetlegesen egy kisebb RP szituációba vagyünk belecsöppenve , akkor egy percre kiállunk az RP-ből , és gyorsan válaszolunk a játékosnak. Ha nagyobb RP szituációban találjuk magunkat , akkor egy másik S.G.H kollégát kérnék meg , aki természetesen nem RP-zik , hogy válaszoljon neki.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Mivel S.G.H adminsegéd vagyok , ezért tudom használni a /vá [ID] [Üzenet] parancsot , és ígí tudok neki írni , hogy a hírdetése nem volt megfelelő , és hogy miért nem volt megfelelő. Esetleg egy Adminisztrátor kollégát megkérnék , hogy getteljen az adott játékoshoz , hogy korrekten el tudjam neki mondani , hogy ez miért nem volt a helyén való hírdetés.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Sajnálatos módon voltam. De szerintem ez minden játékos életében bekövetkezik sajnos. Emberek vagyunk , hibázhatunk.

Itt lenne egy link: https://kepkuldes.com/image/KRl6TB ,, https://kepkuldes.com/image/KRle04

Esetleg egy meghallgatáson sok jailomat tudnám tisztázni.

Az utósó két jailhoz hozzáfűzni valóm: A jail után írtam egy JOGOS PK-t Benjire. Szóval részben miatta , részben miattam kaptam a jailt. A másik az pedig magától érthetődő.

PK Link: https://forum.see-game.com/threads/borislaw-senja-benji.114409/#post-565440]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Sajnálatos módon egy félreértés miatt kaptam egy bant , ami egyből meg lett beszélve , és deaktiválva lett , komplikáció nélkül.

Itt lenne egy link: https://kepkuldes.com/image/KRk2Rl]​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: TheMelvin

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Nagyon szépen kifejtett és kidolgozott lap lett ez.
Azokat a jaileket sajnálom, rengeteg van ennyi perchez képest.

Az utósó két jailhoz hozzáfűzni valóm: A jail után írtam egy JOGOS PK-t Benjire. Szóval részben miatta , részben miattam kaptam a jailt.
Az OOC hazudást pedig ne próbáljuk meg Benjire fogni, akkor sem, ha már nem admin. Neked is ugyanúgy meg volt a lehetőséged átnézni a szabályzatot.
Sok sikert mindenesetre.
Hajrá!
 

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
Szia. Persze , ahogy mondtad , hogy ne fogjuk rá. Részben ő hibája volt , részben pedig az enyém. Itt mind a ketten hibáztunk , csak gondoltam , ha S.G.H lapot írok , akkor mindent kifejtek benne.

Még a jailhoz annyit tudnék fűzni , hogy mindenki hibázhat , hisz emberek vagyunk :D

Ezt illetően pedig köszönöm szépen Bazsi , a támogatásodat!

Kellemes napot.
 

Walton

Barangoló
2020. 03. 28.
88
183
Heves megye,Gyöngyös
V4 karakter
Isaac Wyse
LV karakter
Paul Michael.
Szia. A lap szép,viszont van pár ok,hogy miért nem támogatom,hogy a See Game Helpdesk tagja legyél.
Úgy gondolom,hogy a korodhoz képest a feladatra nem vagy elég érett,az eddigi beszélgetések során,amely történt mind TS-en rendesen,vagy privát üzenetben nekem a tapasztalatom,az hogy a viselkedésed eléggé gyerekes,az pedig csak a hab a tortán,hogy több adminisztrátortól kérted,hogy támogássák a jelentkezi lapodat/adminisztrátori beajánlást kuncsorogsz.
 
Utoljára szerkesztve:

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
Szia. Ha itt tartunk , tudok én is érdekes logokat mutatni , szóval..

De szerintem neked se ilyen lekezelő stílusba kellet volna beszélned PÜ-be.

Inkább nem említeném meg , nem egy Adminhoz való , főleg nem 2-es adminhoz.

De te tudod :)

Meg a TS arra van , hogy normális keretek közt hülyéskedjünk. Ezt mondtam , de az egészet elröhögve , azaz nem gondoltam komolyan.
 
Utoljára szerkesztve:

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia! ! Hasonlóan Walton válaszához, a lapod nem lett rossz, jól megfogalmazott. Én jó magam is beszéltem már veled párszor, de teljes mértékben nem érzem én sem, hogy ez a feladat most neked kellene. Úgy érzem, jó úton jársz, de még nem veszed eléggé komolyan ezt a dolgod. Szerintem még várj ezzel, később kicsit több tapasztalattal vágj bele ebbe (későbbi célokra tekintetben írom ezt). Szóval jelenleg sok sikert szeretnék kívánni, de úgy vélem jobb lenne rád tekintve több tapasztalatot szerezni.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
Szia. Köszönöm szépen az építő jellegű kritikát , természetesen elfogadom őket.
 
  • Vicces
Reactions: Edu

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Utóbbi időben kapott jailek.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.