Borislaw P Pawlowski-Sunu | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vini

Barangoló
2020. 09. 13.
138
126
Dorog
LV karakter
Jack P Pawlowski
V2 karakter
Borislaw P Pawlowski
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Borislaw P Pawlowski

Panaszolt fél admin neve:
Sunu

Panasz pontos megfogalmazása:
Bejelzett a Psz raktár kimentünk elküldtem a helyszinről az egységeket,ez után elkezdtem sfben össze vissza menni egyetlen kocsi láttam fekete rs6 volt,utána mentem de már nem találtam meg.Megálltam afkolni lecseréltem a mellényem és megnéztem hogy van e a háznál inti elkezdtem vissza futni a kocsimhoz láttam hogy a lépcső teteján állnak akval és elkezdnek rám lőni.

Bizonyítékok:

[Segítség] Admin[1] Sunu: szia én voltam aki lelőtt mert mentünk aranybankozni és folyamat követtél

Megjegyzés:
-
 

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
hali mivel mentünk volna aranybankozni a raktárnál bejelzett a rendszer. Folyamatosan jöttél utánnunk ezután már mi is követtünk téged. Láttuk hogy mindig bújnál el de meglátsz minket elmész és amikor mi is mennénk el jösz utánnunk. Ezután mikor elvesztettél minket 1 utcával voltunk arébb láttuk amikor oda beálsz folyamat leakartál várni minket emiatt ott amikor kifigyeltük megálsz rád mentünk 3-an 3 irányból
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Miből szűrtétek le, hogy Borislaw le akar várni titeket, rablás alatt jelölt rendvédelmi járművel követett esetleg titeket? @Sunu
A lövöldözés körülményeiről szeretnék egy pontosabb leírást, ha rendelkeztek képekkel/videóval arra is szükségem van.


Megálltam afkolni lecseréltem a mellényem és megnéztem hogy van e a háznál inti elkezdtem vissza futni a kocsimhoz láttam hogy a lépcső teteján állnak akval és elkezdnek rám lőni.
Ebből nem tudom leszűrni azt, hol láthattad őket illetve miután elmentél lecserélni a mellényed hová mentél, milyen háznál kerested az interiort illetve hol lőttek le téged.
 

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
Azzal nem rendelkezem se én se Alexa és se Cooper ahogy utánna kérdeztem. Villogoval ment ki a helyszínre csak mi megálltunk egy sarokkal arrébb ahol láttuk hogy ő kiszal fegyverrel és rajta a mellény. Ezután vártuk még elmegy hogy újra feltorjuk de megint bejelzett a rendszer emiatt megint megbujtunk,ahol ő újra kijött majd látta az autónk és mellettünk le lassított ekkor gázra lépett Cooper és ahogy jött utánunk ahogy ő is leírta 2-3 kanyar után már nem is látott minket. Mentünk vissza hogy újra megpróbáljuk kihozni az autót de amerre mentünk láttuk hogy ő kocsival beáll nem messze a raktártól egy házhoz sf-be ahol van az a kacskaringós kis út. Ott megbújt ezt látva mivel félő volt hogy emiatt van ott hogy várja hátha megpróbáljuk harmadjára is és ő ezáltal nagyon közel legyen IC féltünk mind 3-an ahogy észlelte hogy kiszáltunk ekkor kiszált O is és és elkezdtek Cooperrel lövöldözni egymásra amiutan mikor elakart bújni a falhoz hátból fejbe lőttem. Ezután a társai minket is leszedtek. (Telóról írtam )

Edit: nem jelöltel de láttuk amikor azon az autón ott a helyszínen a villogó és kiszált mellényben fegyverrel.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Az elmondottak alapján nem tudom teljesen összerakni a történteket, a PM-en kívül rendelkezel más bizonyítékkal a történtekről? @Vini
 
  • Tetszik
Reactions: Kenzsi és Antoon

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Ezesetben a mellékelt bizonyítékok alapján, illetve az ügy részletesebb utánajárásának alapján nem vélem úgy, hogy ennél az esetnél több zajlott volna le, mint egy pénzszállító elrablása által generálódott lövöldözés.
Zárom, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.