Elutasítva Boris Cooper - Kispali

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ShonteeBoi

Újonc
2024. 10. 16.
1
0
V4 karakter
Boris Cooper
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Boris Cooper

A ban időpontja:
2024.10.16. 07:04

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Kispali

A ban oka:
Multiaccount

Amiért szeretnéd az unbant:
Tudom a nem tudás nem mentesít a felelősség alól, de nem voltam tisztában hogy amit teszek az is multiaccount, nem volt szándékomban visszaélni vele,nem is nagyon tudtam volna mert nem az enyém mind a két fiók,csak az eszközhöz volt csatlakoztatva a testvéremé is. Nem szeretném emiatt a hiba miatt elveszíteni örökké a lehetőséget,hogy fel tudjak jönni kikapcsolódni a szervere, jól érezni magam, tudom hogy híbás vagyok ezért bármi is lesz a döntés elfogadom és ha azon múlik akkor az admin jailt is kivárom,csak legyen lehetőségem még visszatérni a szerverre.

Megjegyzés:
Két eszközöm volt, az egyiken az én fiókom volt "Boris Cooper" a másik eszközön a testvérem fiókja "Winston Cooper", viszont az egyik eszköz(számítógép) eladásra került, ezért a másik eszközre(laptop) szerettem volna a saját fiókomat hozzáadni. Sajnos arra nem jöttem rá,hogy ez is vétek,hiába nem is az enyém a másik fiók, sajnos nem is nagyon értettem/értek hozzá ezért is volt a sok serial váltási kérelem is. Tudom,hogy a nem tudás nem mentesít a felelősség alól,de gondoltam megpróbálom hátha lehetséges az unban. Előre is köszönöm a választ.

 

Kispali

Írnok deák
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
651
2 331
24
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Szia, a serial váltásod indokából kiindulva, hogy számítógépet szeretnél cserélni és így léptél be máshova sajnos nekem másképp jön le. A fiókadatok sem arra utalnak, hogy ez a testvéred felhasználója lenne. Egyelőre nem tudok neked unbant adni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.