Borat McCormick --> Ricsi,Droogo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Borat McCormick

Panaszolt fél admin neve:
Ricsi,Droogo

Panasz pontos megfogalmazása:
Szabályzat nem ismerése.

Bizonyítékok:
[Küldött PM]: Ricsi (94): Szia a szerveren van íratlan szabályzat?
[Segítség] Főadmin Ricsi: Va

Droogo TS-en mondta hogy van.
Megjegyzés:
Nem egy embertől kérdeztem meg hogy van-e íratlan szabály a szerveren és azt mondták hogy nincsen.

Panaszhoz hozzászólhat:
Az érintett személyek, bíráló fél.
 
Utoljára szerkesztve:

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Már szerkesztettem is!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Droogo lehívott majd megmondtam hogy van íratlan szabály.
 
Utoljára szerkesztve:

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Na akkor kezdjük. Szóval ha azért raktál pk-t mert Ricsi azt mondta hogy van iratlan szabály én pedig azt mondtam, hogy nincs akkor rossz helyen vagyunk.

Kezdjük pontokban az esetet:

1. Kaptam egy képet, hogy te elütsz Amy Lorenz-el egy játékost és odageteltelek. Elmondtad, hogy laggolsz és ezért véletlen volt. Rendben, felszedtem a srácot és mondtam, hogy egyik jobbra másik balra.

2. Az, hogy te 5 percen keresztül neki mész mindennek ami jön, oszloptól kezdve falig az szerinted idevaló stílus?

3. Az íratlan szabályra azt érted, hogy a szabályzatban nincs beleírva az, hogy a sofőrnek aki vezet egy üldözés közben mint az üldözött fél nem kell rpznie azt, hogyha valaminek neki megy? Ez nagyon nem így van.

4. A floodról amit elkövettél miért nem számolsz be a pk-ban? Ha az ooc chatben beli "Boldog új év" bevan bindelve akkor az ütközés bind sem lehet olyan nehéz.

5. Pasát lehívtam és azt mondtad, hogy hívjak nagyobb admint, megtettem és Ricsi ugyanazt mondta neked amit én, és aminek így kell legyen.

Nekem ennyi lenne a hozzafűzni valóm, várom a bírálást.
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
1. Nagyon nagy volt a mai napon a pingem, illetve laggoltam is.
2. Ha ez így történne hogy mindennek neki megyek, akkor nem lennék a szerveren.
3. Nem a jailen van a hangsúly, ha azon lenne benne lenne a pkban.
4. A szerver szabályzatban hogy tilos floodolni. Zavart az hogy az ooc chatben az előző admin ügy ott volt és ezért eltüntettem azt vezetés közben. De szerintem ha akárkit zavart volna akkor ezt jelezték volna a team felé.
5. Megkértelek téged Droogo arra hogy egy nagyobb admint kérdezzünk meg erről, és akkor ide hívtál nekem egy másik egyes admint.
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Nem volt nagy a pinged mivel megkérdeztem a többieket miközben követtelek és max 100 volt, olyankor még nem laggolsz ennyire. És nem úgy mentél neki, hogy nekimész és vissza mint amikor látunk egy laggert hanem normálisan nekimentél mindennek. Benji magától jött be, nem én hívtam. Én Ricsit hívtam csak meg Pasát. Illetve nem értem, hogyha laggoltál akkor miért voltál felháborodva, hogy a vezetőnek kell rpznie, elvégre állításod szerint laggoltál, nemigaz? :)
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Mikor megkaptam az jailt akkor nyomtam egy képet https://imgur.com/a/t5tfrzu hogy valóban magas a pingem! Nem Benjire gondoltam vele semmi gondom. Nagyobb admint kértem és te Pasát hívtad ide. Ha valaki menekül a rendvédelem elől akkor a soförnek miért kellene rpznie? Továbbra is ez a gondom!
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Várlak titeket a holnapi nap folyamán TeamSpeak 3 megbeszélésre.
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Hány óra környékén? illetve Bence nem értem mit kellene ezen TS-en beszélni az ügy szankcionálva lett teljes mértékben még túl is beszéltem a srácokkal itt nem a jogtalan jail, illetve nem bosszú pkt nyitottam csak szimplán inkább annyit kellene tisztázni hogy van iratlan szabály vagy sem. Ha van akkor én kérek elnézést mindenkitől.
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
TeamSpeak-en megbeszélve, helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.