Elfogadva Booms --> .Norbi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Booms

Újonc
2021. 01. 16.
2
0
LV karakter
John Look
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Booms ~

A ban időpontja:
~ 2021.02.25. 19:48 ~

A ban időtartama:
~ Örökös ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ .Norbi (Adminisztrátor) ~

A ban oka:
~ Flegma stílus pm-be. ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Véleményem szerint nem jogossan járt el,akkor amikor is örökre kitiltott engem a TeamSpeak szerverről. Segítséget kértem tőle egy szerverrel való problémámban. Az üzeneteiből leszűrtem,hogy nincsen kedve velem foglalkozni,ezért megpróbált minnél hamarabb számomra már sértő módon lerázni egyértelmű mindenki számára világos megoldásokkal,amiket már próbáltam és ezt ő is tudta,mivel elmondtam,hogy ez nem oldotta meg a problémámat. Beszélgetésünk végén leírtam neki,hogy köszi szépen a semmit,majd lebannolt. Véleményem szerintem ez nem egy megfelelő eljárás volt. ~

Megjegyzés:
~ Nincsen. ~

 

.Norbi

Feelings change, but memories don't❤️‍?
2019. 05. 16.
144
605
21
Debrecen
V4 karakter
Kiara Torres
LV karakter
Eddy Roy
Cső! Ez nem az a hely ahol panaszt kell tenni, de ts-en is elmondtam azzal, hogy nem kapsz emailt nem tudok mit kezdeni próbáld meg újra és ezzel, hogy <19:46:19> "Booms": nagy segítség vagy. saját munkámat kritizálod, ha úgy gondolod nem megfelelő ahogy én eljártam nyitol egy pk-t vagy megírod, hogy nem tartod fernek amit írtam neked és megbeszéljük de nem így, hogy ilyeneket írsz nekem. Hajlandó vagyok veled megbeszélni ami történt ha élsz a lehetőséggel.
 
  • Tetszik
Reactions: tarcseh

.Norbi

Feelings change, but memories don't❤️‍?
2019. 05. 16.
144
605
21
Debrecen
V4 karakter
Kiara Torres
LV karakter
Eddy Roy
levettem róla a bant. Záróm/helyezhetó.
 
  • Tetszik
Reactions: tarcseh
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.