Bonez Leichtenstein jelentése(i).

NemBonez

Barangoló
2022. 09. 12.
107
85
Szalmaváros
V4 karakter
Bonez Leichtenstein

*Név:
~ Bonez Leichtenstein ~

*Rendfokozat:
~ r. Főtörzsőrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Burt Tobias pr. Őrmester ~

*Előállított személy neve:
~ Herold Newston ~

*Vádak:
~ Felfegyverkezett Rablás, Hatóság félrevezetése. ~

*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ Mercedes Benz W220 S-Class - LNL-65 ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Készenléti feladataimat láttam el D-60 egységszámon, Burt Tobias pr. Őrmester úrral az eligazításon elhangzottak szerint. A társszervek sürgősségi rádión egy Bűnügyi Helyszínelőt kértek Blueberry Zacis parkoló mellé, ujjlenyomat mintavétel okából. Visszajeleztem a társszerveknek majd a helyszínre igyekeztem. A helyszínen tudomásomra került, hogy egy személy egy számára ismeretlen férfivel a parkoló mellett bizniszbe kezdett, miszerint megvenné tőle az általa birtokolt szürke színű Mercedes-Benz gépjárművét. Egy próbakörre invitálta az ismeretlen férfit, aki elfogadta a tesztvezetést, ám nem olyan vége lett ahogyan azt elképzelte. Elvitte a személyt és annak járművét egy közeli erdőbe, ott megállt majd fegyvert rántott. Megfélemlítette a verda tulajdonosát, majd minden nála megtalálható értéket elvett tőle. Ezt követően a férfit megfenyegette, hogy ne jártassa a száját és visszatértek Blueberry területére. Ezt követően elváltak útjaik, majd bejelentést tett a kirabolt személy, erre érkeztek meg a társszervek. A helyszínen az ujjlenyomat vétel alatt, a bejelentő felfigyelt az őt kifosztó személyre, majd odasietett a társszervekkel és intézkedés alá vonták. Ezt követően az ujjlenyomat mintavétel sikeresen megtörtént, a kilincsen mindkét személy ujjlenyomatát sikeresen levettem. Ezt követően a rabló személyt őrizetbe vettük és a Központba előállítottuk. A személlyel elfoglaltuk az egyes kihallgatót és megkezdődött a kihallgatás. A személy minden cselekedetét tagadta, egy szösszenetet sem ismert el. A kérdéseinket általában passzolta, azokra semleges válaszokat adott. Ezt követően felmerült bennünk a poligráf használata, melybe az előállított személy beleegyezett, így kezdődött a mérés. A mérés megkezdését követően kérdéseket vetettünk fel a gyanúsított személy felé, melyek végén a poligráf azt az eredményt hozta, melyre mindketten számítottunk. Az eredmények azt igazolták, hogy a személy valóban kirabolta a sértettet, annak sérelmére bűncselekményt követett el. Az eredmények ismertetését követően a gyanúsított a vádakat elismerte, enyhítést kérvényezett. A csúf közreműködése, a kérdések kikerülése végett ezt nem hagytuk számára elérhetővé. Ezt követően a zárkához kísértük Herold Newston urat, majd 190 napot börtönbüntetést és egy 104.000$-os pénzbírságot szabtunk ki személyére RBFF. valamint HF. vádak alapján. ~

*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ - ~

 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 014
3 755
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Tisztelt Leichtenstein rendőr főtörzsőrmester!

A jelentését alaposan átolvastam. Remek nyomozói munkáról tett tanúbizonyságot a munkavégzése során, az ügy vizsgálati szakasza során. A jelentése rendkívül tartalmasra és igényesre sikeredett. Bízom benne, hogy a próbaidőn lévő társát is sikerült kellőképp bevonnia a folyamatokba, a gyakorlati ismeretek elsajátítása érdekében. Szép munkát végzett!

A jelentését ellenjegyzem.

Maximilian Leitner
rendőr főhadnagy
 
  • Tetszik
Reactions: NemBonez