Bolt Ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Pasa >

Ötleted:
< Több item eladása, példa képen lehessen eladni mesterkönyvet, kamera, item kártyák, ezekkel a tárgyakkal hirdetésben is lehet kereskedni úgy gondolom ez is feldobná a boltok forgalmát/keresletét. Természetesen ezt maga a bolt Tulajdonos tudná betenni saját itemei közül. Te hát lehet alap cuccokat rendezni és ezen felül a fentiekben felsorolt itemeket pluszban be lehetne tenni. >


Megjegyzés:
< https://forum.see-game.com/threads/bepal-abc-kisbolt-megnyitotta-kapuit-gantonon.176702/ innen is látszik hogy van rá kereslet viszont több itemnél nagyobb érdeklődést váltana ki.>
 
Utoljára szerkesztve:

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
Teljes mértékben egyetértek szerintem is feldobná a bolt(om) forgalmát!
Ezt csak TÁMOGATNI tudom
 
  • Tetszik
Reactions: Nagygyormatyi

Swaro

priceless. ?
2020. 08. 05.
183
606
LV karakter
Lian Suyi
Az ötlet jó, viszont én kiegészíteném azzal, hogy a bolt tulajdonosa maga tudná berakni a nála található itemeket a boltba, ezáltal minden egyes boltnak különböző készletei lennének. Továbbá el lehetne vinni ezt is kicsit illegál vonalba is, pl drogot és ahhoz tartozó dolgokat is be lehetne rakni, ezáltal ez is kicsit életre kelne, viszont ugye meglenne a maga kockázata is hogy elkapják a tulajdonost.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Hát én nem láttam olyat hogy a sarki boltban a vajkrém mellett ott egy pakk fű, szóval az illegál része nonszensz, de a többit támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: YAMI

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Erre értettem én is hogy maga a tulajdonos tudná betenni ezeket saját “költségből”.

editeltem hogy érthetőbb legyen!
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
@Hosi teljesen leírta azt amelyet én is le akartam az illegális dolgokkal kapcsolatban.
Szerintem nagyon jó ötlet amelyet leírtál, sok esélyt nem látok arra, hogy ez meg legyen valósítva, viszont ilyen esetben lenne értelme a boltnak.
Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy lenne boltja valakinek, ugyan olyan áron lennének a dolgok mint plázába és egyéb helyeken, csak óránként a fizetésnél lenne egy "bolti bevétel" vagy "vállalkozási nyereség" és mondjuk minden órába kapna a tulajdonos 100-200 ezer forintot.
Ezáltal ha aktív az illető akkor nyereséges lenne a boltja, mert jelenleg egyáltalán nem jövedelmező.
 
  • Tetszik
Reactions: Hosi

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
@Hosi teljesen leírta azt amelyet én is le akartam az illegális dolgokkal kapcsolatban.
Szerintem nagyon jó ötlet amelyet leírtál, sok esélyt nem látok arra, hogy ez meg legyen valósítva, viszont ilyen esetben lenne értelme a boltnak.
Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy lenne boltja valakinek, ugyan olyan áron lennének a dolgok mint plázába és egyéb helyeken, csak óránként a fizetésnél lenne egy "bolti bevétel" vagy "vállalkozási nyereség" és mondjuk minden órába kapna a tulajdonos 100-200 ezer forintot.
Ezáltal ha aktív az illető akkor nyereséges lenne a boltja, mert jelenleg egyáltalán nem jövedelmező.

hallomásból tudok nyilatkozni ez ügyben hogy egyáltalán nem éri meg. szerintem ha ezeket az adott player betudná tenni a saját boltjába már jövedelmező lenne. Sok olyan plusz dolgot be lehetne tenni ami növelné az adott player boltjának a forgalmát. Akár esetleg a húsvéti eventből megmaradt tojást..stb.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Persze, teljesen jó ötlet, egyedi boltok lennének, egy-egy játékos több boltot körbenéz találhatna jó/hasznos dolgokat, különböző árakban. Bízzunk abban, hogy meg lesz valósítva!
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
Erre még én sem gondoltam, de tetszik az ötlet, TÁMOGATOM!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.