Bojta Balazs jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bojta12

Újonc
2019. 03. 23.
8
2

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Balázsnak szólíthatok. 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 1 éve kisebb-nagyobb kihagyásokkal. 3567 percel rendelkezem ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Igen egyszer voltam https: //imgur.com/a/wjN3Ziu ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 5-7 orát tudnék a frakcióra szánni. Igen tudnám teljesíteni és egyet is értek vele~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok Bardi Bojta Balázsnak hívnak Debrecenben lakok.14 éves vagyok és nagyon szeretek focizni és kosarazni. Verseny szinten focizok és már lassan 8 éve. Van 2 testvérem az egyik katona és 22 éves a másik meg 27 éves. Nagyon sok szerveren játszottam eddig és szinte minden szerveren voltam fixes. Szabadidőmben Általában gépezek és nagyon tisztelet tudó vagyok az emberekkel. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Bojta Balazs ~


Születési helye, ideje:

~ See City 1991 október 30 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi , Gépjármű mechatronikai technikus ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mert nagyon foglalkoztat az autók szerelése meg kipróbálni magam autószerelőként és nagyon bizakodóan álok elé. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~

~ Név: Bojta Balazs
Születési hely, See city ,1991 10.30
Bojta Balázsnak hívnak, 29 éves vagyok. 1991-10-30 születtem. A családom nehéz sorsó volt így édesapám autószereléssel foglalkozott, hogy kevés pénzt tudjon szerezni a családunknak és ezzel is segíteni édesanyámat. Édesanyám nagyon beteg volt és 1 évre rá meghalt. Édesapámnak sokat segítettem a garázsban mikor szerelt így elég jól értek az autókhoz, később szerőlnek tanultam és sikeresen le is érettségiztem. Utána édesapám és testvéreim segítségével kibéreltünk egy garázst és ott nyitottunk egy maszek autószervízt, később bejelentettük. pár év múlva Édesapámat elvesztettem egy autóbalesetben . Testvérem és én 2-an maradtunk egymásra bízva és nagyon fájt nekünk a szüleink halála. Most ott járok hogy a Fix&Drive Mechanic Shopba jelenkezem. Hogy édesapámat tisztelhessem ezzel is.
~
Aláírás:

Bojta Balazs

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.11.20.) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot! - ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.