Bogdan Balazs Peter -> Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Bogdan Balazs Peter >

Panaszolt fél admin neve:
< Balage >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan kitiltás szerverről és TeamSpeak 3 szerverről, szerver kitiltás megbeszélésének alóli kibújás a kitiltással. - Amikor visszaértem evésből, látom, hogy nem seemta játékos van rajtam TS-en, miközben már FK rangot megkaptam. Gyors felnéztem UCP-re, majd látom a bant. Frakcióba léptem, magyar nevemet akartam leváltani azzal, hogy fordítva írtam meg. Erre kaptam egy kitiltást szerverről, hogy: Nem vagy erre a szerverre valo, komolytalan hozzaallas, fun nevvaltas irasa. Nem értem mire alapozza, hogy nem vagyok közösségbe való, ahogy azt sem, hogy komolytalan hozzáállás. Balagenak is leírtam, - igen, irreleváns - , hogy támogattam a szervert (mai nap, is), nyílván nem rakatom ki magam. (Tudom, hogy a szerver(ek) támogatása nem mentesít szabályzat alól, ismerem a mondást!) Nem FUN névváltásnak írtam, nem funolok. Mellesleg ma volt már egy ügyünk, ahol szintúgy nem igazán akarta megbeszélni az esetet. Még ennyit a TS-hez: meg sem akarta beszélni, egyből kitiltott, pedig egy példával szemléltettem csak (amit szándékosan kiemeltem, hogy nem minősítés, csak példa), hogy szerintem mi számított volna FUN névváltásnak. Pexy bírálta a névváltást, amit elutasított, majd Balage tiltott ki, Pexy sehol nincs megemlítve. >

Bizonyítékok:
< Kitiltásról kép, Kép a ""megbeszélésről"" TS-en, Mai adminügyről logok>

Megjegyzés:
< Előre is köszönöm a bírálását. Megidézném @Masonn barátomat, aki szintúgy kitiltásra került TS-ről. Kérésem, ha lehetséges: akcióra átadásra került egy Camo AK47 Marcus Lowry részére. Ha megoldható valaki visszakérné tőle és elhelyezné a házamnál (ID: 14511) egy széfben? Bizonyíték az átadásról >
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Mellesleg ma volt már egy ügyünk, ahol szintúgy nem igazán akarta megbeszélni az esetet
Az az ügy kapcsán egyértelmű bírálat született. Fegyvertelennek hitted magad, és felszólítást hiányoltad, holott a kezedben volt az M4.

Nem FUN névváltásnak írtam, nem funolok.
wtlyQ70.png


Még ennyit a TS-hez: meg sem akarta beszélni, egyből kitiltott
Egy ilyen példa után ne várd, hogy bárki is szót folytat majd veled.

amit szándékosan kiemeltem, hogy nem minősítés, csak példa
Attól, mert odaírod hogy nem annak szánod még teljesen a minősítés kategóriába tartozik. Nem is értem, hogy egyáltalán honnan fordult meg a te fejedben egy ilyen példa felhozása akárhol is.
TvmaHxQ.png


A többi infó ezzel a kitiltással kapcsolatban mind megtalálható az admin csoport legutóbbi üzenetei között, amik még a banod előtt lettek beküldve. Remélem, azt mondanom sem kell, hogy az ott elhangzottakat nem fogom kiadni senki részére.

Mindkét platformról végleges kitiltást kaptál, nem tartalak alkalmasnak a közösségünkben való játékra.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Neked is szia!
Azt hiszem UCP nem kezeli ékezetet, azért írtam úgy. Továbbra sem FUN-nak szántam.
Egy ilyen példa után ne várd, hogy bárki is szót folytat majd veled.
Csak egy példa volt, leírtam, hogy szerintem az lenne az, ha olyasmit írtam volna. Zárójelben írtam amit írtam.
A többi infó ezzel a kitiltással kapcsolatban mind megtalálható az admin csoport legutóbbi üzenetei között, amik még a banod előtt lettek beküldve. Remélem, azt mondanom sem kell, hogy az ott elhangzottakat nem fogom kiadni senki részére.
Kár megemlíteni, ha azt sem tudom ki mit beszél a hátam mögött és még esélyem sincs tisztázni/reagálni rá ami (biztos) ott össze van rakva rólam vélemény.
Mindkét platformról végleges kitiltást kaptál, nem tartalak alkalmasnak a közösségünkben való játékra.
Sajnálom, hogy így vélekedsz rólam.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: norbo és bukimoj

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Utolsó HSZ-em a panasz alatt

Csak egy példa volt, leírtam, hogy szerintem az lenne az, ha az volt. Zárójelben írtam amit írtam.
Igény esetén én is számtalan olyan példát tudnék felsorolni akárkivel kapcsolatban, amivel úgy bánthatnám meg ahogy az nekem kézre áll. Olyan különbség azért van a dologban, hogy én ezt az ég világon soha nem fogom megtenni, hisz van bennem annyi emberség, hogy akár egy ilyen chatelés közben nem minősítem le burkoltan az admint. A zárójeles mentegetőzés meg tökre gyerekes, attól mert zárójelben letagadod azt amit utána leírsz, attól még ott marad a minősítés.

Kár megemlíteni, ha azt sem tudom ki mit beszél a hátam mögött.
Amennyiben ez számodra volt Adminként meglepő, akkor kifejtem. Az adminok egymás között kommunikálnak valamilyen módon, ezért van egy csoportunk. Azért van, hogy a szerver előrehaladásának érdekében, és a gyors infóközlés miatt tudjuk tartani egymással a kapcsolatot. Előfordul viszonylag gyakran, hogy néhány esetben eszmecserét hajtunk végre azon a felületen, ami például a te kitiltásod előtt is megtörtént. És persze, az ilyen beszélgetéseket nem fogjuk senkinek az orrára kötni, mert vannak olyan dolgok - információk amik nem egy játékosra tartoznak.

Utolsó esélyes voltál a szerveren, és ha csak a névváltási kérelmedet is nézzük, akkor már azzal is eljátszottad ezt az esélyt.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
A zárójeles mentegetőzés meg tökre gyerekes, attól mert zárójelben letagadod azt amit utána leírsz, attól még ott marad a minősítés.
Ezt kikérem magamnak, hogy én "burkoltan" leminősítelek. Írtam egy példát, ami esetleg lehetett volna FUN névváltás, de amit írtam Neked, abban semmi bántó, minősítő nem volt. A névváltás pedig se nem szórakoztató, se nem nevetséges nem is volt, nem is lesz! Ezáltal még a FUN-t sem vélem helytállónak.
Amennyiben ez számodra volt Adminként meglepő, akkor kifejtem. Az adminok egymás között kommunikálnak valamilyen módon, ezért van egy csoportunk. Azért van, hogy a szerver előrehaladásának érdekében, és a gyors infóközlés miatt tudjuk tartani egymással a kapcsolatot. Előfordul viszonylag gyakran, hogy néhány esetben eszmecserét hajtunk végre azon a felületen, ami például a te kitiltásod előtt is megtörtént. És persze, az ilyen beszélgetéseket nem fogjuk senkinek az orrára kötni, mert vannak olyan dolgok - információk amik nem egy játékosra tartoznak.
Arra értettem, hogy kár ezt itt nekem most leírnod, ha konkrétumot úgy sem mondasz. Adsz valamit, fogjam erősen információ, semmi.
Utolsó esélyes voltál a szerveren, és ha csak a névváltási kérelmedet is nézzük, akkor már azzal is eljátszottad ezt az esélyt.
Továbbra sem FUN névváltásként íródott. szerk: A név akár hangzás alapján lehetett volna mondjuk egy arab név is.
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Kedves AbonyiV3!
Úgy gondolom, hogy előző panaszod alatt világosan és érthetően fejtettem ki azt a közösségbe nem való hozzáállásodat, amit tanúsítasz.
Sajnos az elmúlt hetekben nem történt változás részedről, ahogyan a panaszodat is olvasom, továbbra is komolytalan a szerverhez való hozzáállásod.
Ismételten azt tudom mondani, hogy volt adminisztrátorként értelemszerűen tisztában vagy a helyzettel, és annak következményével, és remélem te sem hiszed el saját magadnak azokat az "érveket" amiket a banod ellen állítasz...
Olyan példát pedig nem illik felhozni, ami sértő, esetleg félreérthető lehet, pontosan az ilyen esetek elkerülése végett.
Véleményem szerint az elmúlt hónapokban rendkívűl türelmesek voltunk és kellő időt adtunk a változtatásra, viszont ahogyan a panaszt olvasom, ez továbbra sem történt meg.
Köszönjük szépen az itt töltött időt.
A kitiltást jogosnak, panaszodat pedig alaptalannak ítélem meg.

Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.