Bodo W Harison - Yeray

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
B

Bodo

v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Bodo W Harison >

Panaszolt fél admin neve:
< Yeray >

Panasz pontos megfogalmazása:
< derby, előRP nélküli ATM rablás >

Bizonyítékok:
<

[2020-06-18 22:44:35] [Output] : [INFO]Yeray kilépett az adminszolgálatból.
[2020-06-18 22:47:19] [Output] : [SeeMTA - ATM]: Figyelem! Egy ATM üzemképtelen (Palomino Creek).
[2020.06.18 22:47:39] Phill Evans megölte Bodo W Harison-t. [M4] (Headshot)
>

Megjegyzés:
< - >
 

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
Nos halo. ElőRP-t a bíráló adminnak privátban elküldöm. Emellett Érdekesnek találom, hogy én kapom meg, hogy derby-zek, mikor egy ha 200-al nem is, de 150-180-al közeledő autó elé te kirántod a kormányt. A derby-re picit bővebben térnék ki. Amikor te kirántottad elém a bmw-t, abban a pillanatban én hátra felé tekintettem, ezért is mentem neked 150-180-al. Ezután mikor én neked mentem, valószínűleg szinkron bug/ping lagg történt, mivel nálam te már az első ütközésnél két kerékre álltál, így az én szemszögemből nem alattad mentem át, hanem a lökhárítód egy készét koccoltam. Na de akkor térjünk át egy teljesen másik dologra, pontosan fogalmazva erre:
• A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. (Ez alól nem kivétel az ATM rablás, és a vízben való menekülés)
Mikor odaértünk BB gyárhoz, te habozás nélkül lőtted fejbe Lackót. Előtte sem ő, sem én nem lőttem rátok, mivel későn értetek ki. Az ezzel kapcsolatos logokat szintén a bíráló adminnak csatolom. További szép napokat.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: #Bálint# és Bazsi
B

Bodo

Kedves Yeray! Ha a kezében található a fegyver, akkor már le szabad lőni.Ha viszont fegyvertelen volt, akkor szívesen várom a logokat/képeket. Illetve felesleges a szurkálódás, nem hiszem, hogy javítana mindkettőnk helyzetén
 
  • Vicces
Reactions: #Bálint#

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
Nos Bodo. Szabályzati pontba van foglalva, hogy csak és kizárólak felszólítás után szabad lőni, ez alól nem képez kivételt az, hogy van-e nála fegyver vagy sem, nem véletlenül van oda írva az egyetlen kivétel. De persze FA/SA nyugodtan kijavíthat ha tévednék ez ügyben.
 
  • Tetszik
Reactions: #Bálint# és Bazsi

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Privátba megkaptam a logokat,ami eléggé hanyag RP-nek tűnt,ha mentek ATM rablásra nem 1 perces előRP-nek kell lennie.
Videóban nekem nem nagyon tűnt szinkron bug/ping lagg nak ahogy te fogalmaztad,illetve ha hátra felé nézel azért csak észreveszed azt,hogy neki mész egy autónak..
Addig nem lehet lőni rátok,ameddig nem vesztek elő fegyvert, de logba is láttam,hogy ti már elővettétek így tűzharcot kezdeményezett bodo amivel semmi baj nem volt.

Összegezve a panasz jogos..
Yeray mínusz pontban részesítelek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.