Bodo - Max

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
B

Bodo

v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Bodo O'Wyse >

Panaszolt fél admin neve:
< Max >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Buggoltatás fogalmának nem ismerése >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Milu lett hívva az adminügyhöz. Ő sajnálatos módon nem volt biztos abban, hogy ez buggoltatás -e vagy sem, ezért rákérdezett Maxnál.
EDIT:nem igazán hagyott játszani, folyamatosan zavart azzal, hogy beszéljük át a PKt.
>
 
Utoljára szerkesztve:

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Szia Bodo.
Válaszolnék akkor a PK-ra.​
Milánnal nagy valószínűséggel félreértettük egymást, ezt így utólagos megbeszélés alapján mondom. Bejött ugye a szobába, amikor éppen beszélgettünk teljesen független témáról, amikor beküldte az általad készített videót. Nyilván ránéztem, de nem elemeztem ízig-vérig az esetet. Én Milunak egy szóval sem mondtam, hogy ez buggoltatás lenne, vagy nem, nem foglaltam álláspontot, hiszen nem ismertem teljesen a szituációt, pont ezért, hogy nem mondjak hülyeséget. Első megítélésre az volt a válaszom, hogy kérdezzen rá a dologra jobban, mert én sem tudom, mi lenne itt a buggoltatás konkrétan, illetve neked mi a problémád ezzel, és azt se tudtam, hogy melyik személlyel lenne a gond, hiszen a 2 játékos hasonló mozdulatokat produkált. Az ügy végét persze én nem tudtam meg, csak utólag, vagyis, hogy Milán nem csak szimplán a válaszomra hivatkozva mondott nemet, és lezárta az ügyet, hanem tüzetesen átvizsgálta, és rekonstruálta a "hibát"(aminek a pontos leírása számomra továbbra sem ismert), ami alapján azt a döntést hozta, hogy nem bug, mivel a fegyver automatikusan eltűnik a kezéből, ha a lőszere elfogy. Ezt utólag én is leteszteltem, törött végtagokkal is, azokkal pedig ütni se tudnék.

[2020-03-13 22:04:01] [Output] : Admin[5] Max: (( Bodo, ráérsz? ))
[2020-03-13 22:04:13] [Output] : Bodo O'Wyse: (( PKt fórum alatt beszéljük át, köszi. ))
[2020-03-13 22:04:15] [Output] : Admin[5] Max: (( Gyere már le kérlek. ))
[2020-03-13 22:04:31] [Output] : Admin[5] Max: (( Teljesen normális állok a dologhoz, és szeretném megbeszélni, mert nem értem. ))
[2020-03-13 22:05:09] [Output] : Bodo O'Wyse: (( én nem szeretném átbeszélni, innentől bosszúreconolhatsz is, nem zavar :D ))
[2020-03-13 22:05:18] [Output] : Admin[5] Max: (( ?? ))

[2020-03-13 22:05:25] [Output] : Admin[5] Max: (( Csak megszeretném megbeszélni veled, mi ezzel a probléma? ))
[2020-03-13 22:05:32] [Output] : Admin[5] Max: (( Ne ezt az oldalát nézd már. ))
[2020-03-13 22:05:55] [Output] : Bodo O'Wyse: (( Nem igazán szeretem, ha egy adminisztrátor rámerőlteti a PKja átbeszélését.. ))
[2020-03-13 22:06:22] [Output] : Admin[5] Max: (( Hát jó ))
[2020-03-13 22:06:27] [Output] : Admin[5] Max: (( Legyen így, köszi ))

A bosszút nem tudom miből feltételezted, az írásomból szerintem eléggé kiderült a zavartság az üggyel kapcsolatban, szimplán tisztázni a félreértéseket, ahogy ez látszik is remélhetőleg. Semmi rosszándék nem vezérelt.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Bazsi és PéterSM

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után!
 
  • Tetszik
Reactions: Max
B

Bodo

Szia Max! Köszönöm a válaszodat. Fogalmam sincs, hogy ti mit teszteltetek, vagy játszottál e már admindutyn kívül, de ha ellövik a lábad, akkor animációval, vagy szimpla ütéssel tudsz mozogni. Ezesetben a második volt. Sajnálatos módon ellentétek vannak az állításod, és a tények között. Rád is hivatkozva mondta, hogy ez nem buggoltatás, és utána mehetett tovább az illető.Nem rekonstruálta, ahogy te nyilvánítottad ki. Panaszkönyvet rád nyitottam, hisz te vagy az a bizonyos nagyobb admin, aki elhanyagolta a bizonyíték átnézését, csak odalökött valamit. Ha elő lenne véve, akkor rád hivatkozna, ezért a hibát a gyökereinél kell keresni.
 
  • Tetszik
Reactions: hapogo és leo_ka

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Leírom akkor mégegyszer, mert itt-ott kimaradt a lényeg az írásodban. A bizonyítékot, amit megkaptam tőled, megnéztem többször is, hiszen közben próbáltam rájönni, hogy mi is a probléma ezzel(a tipp az ütögetős emberkére mondjuk megvolt), majd annyit mondtam Milunak, az ügy részleteit nem tudva, hogy nem tudom, menjen vissza, és "kérdezzen rá jobban" a dologra. Hiszen hozzánk is azzal a kérdéssel jött be elsőként, hogy ezen a videón hol a gond? Erre mondtam, hogy én sem tudom, beszéljen veled, és elemezze ki a dolgokat. Kiment, majd kaptam a PK-t. Este még rá kérdeztem nála, és nekem annyit mondott, hogy a válaszom után a lábtörését(ha elvolt, bizonyíték nyilván kellene, ami nekem szintén nem volt birtokomban) ezzel kijátszva mozgó emberrel a szituációt újragenerálta, és ő azt állapította meg, hogy ez nem bugkihasználás. Mindezt az én véleményem nélkül, amiben még állásfoglalás sem történt. Szóval, ami tanácsot tőlem kapott, az volt, hogy kérdezzen újra nálad, nem pedig a döntés maga, hiszen én nem voltam tisztában az ügy pontos részleteivel, illetve a bizonyítékok sem voltak meg. Pont ezért nem érzem magam felelősnek az ügy kapcsán, hiszen álláspontot igen, és nem mellett nem foglaltam, a fent leírtakat hangsúlyoztam ki.

Nyilván itt azt is kell nézni, hogy a srácnak mindkét lába elvolt-e törve, ha igen, nem az a megoldás, hogy ütöget, ezzel elkerülve a lövéseidet. A szankció megfogalmazása, kiosztása nem a PK témája, nem is foglalkozom ezzel, hiszen bizonyítékaim sincsenek, utólag meg főleg. Volt még egy mondat, amire kitérnék: Mivel pontosan nem tudtam az előző postom megírása pillanatában sem a problémádat(amit köszönök, hogy leírtál, így sokkal tisztább egyrészt a kép), így nem is azt teszteltem le. Viszont utólag(éppenséggel most) igen, és teljesen jogos a dolog, amit mondtál Milunak, ugyanis ezzel tényleg kijátszható a törött láb, ezzel előnyt szerttéve a szituációban.

Nem értem a kettősséget aközött, amit nekem Milán mondott, és, ami a valóságban történt. Ne érts félre, nem a magam kihúzása az ügy alól a célom, csak a félreértéseket szeretném tisztázni. Elég sokan voltunk a szobában, és többek felől is érkezett vélemény az esetre(pozitív, vagy negatív hangvételű), ami alapján IS dönthetett, nem feltétlen bennem kell keresni a hibát, mert az én nevemet említette meg a kérdésedre válaszként. Végezetül kiállok a dolog mellett, hogy a javaslatom nem a döntés, hanem az ügy alaposabb átnézése volt.


Edit: Most látom, hogy a PK-t szerkesztetted. Kicsit túlzásnak érzem ezt "nem igazán hagyott játszani" megfogalmazást. Először TS-en írtam rád, ott nem is reagáltál. Másodszor pedig szerveren gotoztam rád, amikor is afkoltál szerelőtelepen, majd, amint ez a logokból is látszik, hogy 2 percig tartott a beszélgetésünk, ami tényekre alapult(bár azok is érdekesek, valamiért te bosszút véltél felfedezni bennem). Leírtad, hogy nem szeretnéd megbeszélni, majd a miérje érdekelt, és a következő mondatod után nem erőltettem a dolgot. Szóval azt állítani, hogy én téged esetleg hátráltattalak, nem igaz. Elsőnek szerettem volna tőled megtudni, hogy mi is volt pontosan a problémád, amit Milán sem tudott a videó alapján, de te elutasító voltál, ami nyilván nem gond, csak miután teljesen normálisan állok a dologhoz, és szeretnék nálad megtudni pár dolgot, hogy képben legyek, még azt állítod, hogy én "nem igazán" hagytalak játszani, ráadásul folyamatosan.

Edit2: Látom megint szerkesztetted a PK-t, a bizonyítékokat az előző hozzászóláshoz én is beillesztettem, te pedig még megfűszerezted egy kisebb véleménnyel, miszerint én "megfigyeltelek téged". Ugyanazt tudom mondani, mint a bosszú hadjáratos dolognál. Nem igazán értem, neked ezekhonnan jöttek, de false dolgokat jó lenne nem állítani, ugyanis az egyetlen szándékom az volt, hogy beszéljek veled az üggyel kapcsolatban, csak éppen szerelőtelep mellett a fekvőrendőrnél álltál, és afkoltál. Rá is kérdeztem, hogy elérhető vagy-e, és azt kaptam válaszul, hogy nem, ezért vártam kicsit, és utána gotoztam hozzád SCCSnél, a többi pedig már látható a logban.
 
Utoljára szerkesztve:
B

Bodo

Velemenyem szerint nem azert van rajtad az adminisztrator rang, hogy miutan nyitottak rad panaszkonyvet, gotozgass szerveren, es tsen irkalj, hogy beszeljuk meg az egeszet, hanem, hogy ellenorizze, hogy megvalosuljon a RolePlay. A valaszodbol itelve, vagy te allitasz valotlan dolgokat, vagy Milu.
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Akkor ezt majd Ricsi eldönti, szerintem mindketten elmondtuk, amit szerettünk volna.
Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3-on várlak titeket 19:00-ra.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.