Bobby Jason jelentkezési kérvénye szerelőnek!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ACABJakab

Újonc
2019. 08. 18.
1
0
V4 karakter
Tyron_Kent
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Bobby Jason ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Három és fél éve regisztráltam a szerverre, kisebb-nagyobb kihagyásokkal vettem részt a szerver életében. (85755 eltöltött játékperc) ~

Hanyas szintű vagy?
~ 45 ~

Milyen idős vagy?
~ 19 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Katonaság, Orosz maffia, Irish maffia, Playboys. A leghosszabb időszakasz amelyet egy frakcióban tölöttem az 6 hónap volt, a többi 3-4 hónap környékén volt.- Kilépéseim okai javarészt inaktívitásom végett született, jelenleg ez a veszély nem áll fent! ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Körübelül 4 hónapja voltam utoljára aktív részese a Playboys nevezetű frakciónak. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mostanában kezdtem újra tolni a játékot és szeretnék egy közegbe kerülni, szerelő amúgysem voltam még, nem mellesleg a pénz keresési lehetőség. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Rendelkezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-4 óra, persze ez változó, lehet egy nap 6 órát tudok, vagy 0-t. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem: http://kepkezelo.com/images/6c6ygqs9820stvocpxuq.png ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam: http://kepkezelo.com/images/i2r28knkqhcvtxndvv22.png Ezek az AJ-ok elrémiszthetőek lehetnek, mára tanultam a hibákból, köszönhető ezeknek az AJ-oknak. Régen lurkó fejemmel nem fogtam fel a dolgok súlyát ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok, Jakabnak hívnak. 19 éves vagyok, a családban én vagyok a legfiatalabb, három bátyjám van. Debrecen mellett egy kis faluban lakom, Animáció-mozgókép szakon tanulok Debrecenben egy művészeti szakgimnáziumban, jövőmet tekintve Budapesten szeretnék majd továbbtanulni Animáció szakon. Hobbim a baseball, amit egyre inkább kevesebbszer tudok űzni sajnos. A gépezésen kívűl szeretek utazni és rajzolni. Szeretek új dolgokat megismerni és tanulni (lásd jelentkezési lapom :p). Személyemet empatikusnak, megértőnek és türelmesnek tartom, nem igérem, hogy ezt mindig így lesz, de ezt szerintem nem is lehet. ~
 

VRol

Zöldfülű
2019. 06. 03.
202
33
V2 karakter
Dario Angel
Nekem tetszik a lapod, tőlem kapsz egy támogatást.
 

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
Aj-k végedt Tartózkodm!
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.