Bobby Gamble - BalluS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Bobby Gamble >

Panaszolt fél admin neve:
< BalluS >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Történt egy eset az egyik nap, hogy Lyra De La Son azért utánam lőtt M4-el mert nem mentem el egy közterületről. Nos ez az én szemszögemből úgy nézett ki, hogy ő a lábamat hitelte el, és ez lehet a lagg miatt, mivel laggolok, vagy szinkron bug miatt. És ezt én nem tudtam bizonyítani, hogy kedves NAV-os néni, aki egy verekedésre ment ki aki a végén utánam lőtt mert nem mentem el a közterületről. Ki is hívtam BalluS-t, aki szépen lebonyolította ez ügyet. Mivel én azt nem tudtam bizonyítani, hogy a hitet azt én kaptam és nem a földbe ment, így arra ő nem kapott szankciót, csak arra, hogy forglamas helyen való lövöldözés és utána mindenki ment a dolgára. Mivel mikor többen mondták, hogy nem kaptam a hitet, akkor az el is lette engedve és én is elengedtem, mivel akkor vagy lagg miatt vagy szinkorn hiba miatt kaphattam a hitet. Igazából két kérdésem is lenne, az egyik az, hogy miért nem akkor kaptam érte a szankciót, amikor te is ott voltál és láttad az egészet, és a másik, hogy ha ki hívlak téged egy ügyhöz, akkor miért hazudnák neked? Illetve újrabírálást tudtommal nincs(Admin mondta), szóval nem is értem, hogy akkor miért most kaptam meg a jailt miért nem akkor? Ugyan az az ügy. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/FMVb6afu >

Megjegyzés:
< Várom a bírálást. :) Edit: BalluS-on illetve a bíráló admin hozzászólásán kívűl másét nem szeretném, köszönöm. >
 

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Kedves Bobby Gamble!

Kérlek
engedd meg hogy elsősorban a te szavaidat idézzem. "A bosszú PK nem szép dolog".

Első kérdésedre a válasz:
Volt ott vagy 20+ ember, mivel a horgász event helyszínéről volt szó és rengeteg impulzus volt az OOC chaten ezért csak arra koncentráltam ami a lényeges volt. Az ügy első részében megbeszéltük a dolgokat és amikor ezeket a dolgokat írták akkor én éppen annak néztem utána ami ilyenkor kötelező, az illető előéletéről. Ez a tragédia miatt több időt vett igénybe, mivel utána kellett kérdeznem de akkor már a döntés meg volt így nem volt szükséges hogy a játékban pásztázzam az OOC chatet, mindenkivel megállapodtunk. Az elnézésedet kérem hogy nem voltam elég figyelmes. De nem is igazán ez volt a lényeg, hanem az amiért te kihívtál. De ezután érkezett rád(is) egy PK ahol ennek már utána tudtam nézni.

Második kérdésedre a válasz: Az adminok nem feltételezésből és hasra ütésből döntenek, hanem bizonyítékokból. Nem úgy működik hogy mivel te hívtál ki nem hazudhatsz.

Ebben a panaszkönyvben minden bizonyíték megtalálható: https://forum.see-game.com/threads/...le-lucas-marder-re-ballus.192378/#post-947749
Illetve a bíráló adminnak küldöm a további logokat.

Várom a bírálást!
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Ez nem bosszú PK, szipmlán jogtalanul kaptam az AJ-t. Arra kapott a Lyra jailt, hogy engem lábon lőtt vagy arra, hogy lövöldözött? Mivel sgyáltalán nem arra kapott jailt, hogy rám lőtt mivel nem tudtam bizonyítani. Illetve lehet a rámérkező PK-n is látni, hogy laggoltam, ezért is kaphattam akkor a hitet, amit ő is meg mondott és a PK-ba én is meg OOC chaten is. Vagy is OOC chaten azt írtam, hogy lehet szinkron hiba miatt, mivel az is benne van. És mivel ő nem arra kapta az adminjailt, hogy engem meglőtt, hanem arra, hogy lövöldözött így nem értem, hogy akkor a hazudás dolog hogy jött szóba mikor azt utána elengedtük.
Meignt bemásolom ide, hogy ő is mondja, hogy lehet lagg miatt kaptam:


[2021-03-17 14:05:52] [Output] : Lyra De La Son: (( lehet laggoltál ahogy mentél hátra fele ))

És ez nem is lett tagadva, az lett volna a hazudás, nem az hogy nem tudtam bizonyítani, hogy rám lőtt.
Meg azt nem értem, hogy ha valaki azt mondja, hogy mondjuk valaki elütötte kocsival és látta ki volt, de nincs bizonyítéka, akkor ő is kap jailt érte adminnak való hazudás miatt vagy ez hogy működik?
Meg azt se értem, hogy ha kértem hogy azok akinek semmi köze hozzá, hogy menjenek el, akkor miért intéztük tovább ott az ügyet, ahol van 20 player? Ebből született a te figyelmetlenséged, hogy ott intézted az ügyet, ahol voltunk vagy 20-an.
De erről is logot küldök, akkor nem leszek hazug talán:

[2021-03-17 14:07:31] [Output] : Bobby Gamble: (( Amúgy aki nem tartozik ide , ő menjen már el kérem. ))


És ennek ellenére mindneki ott volt továbbra is, még az is akinek semmi köze nem volt az egészhez.
 
  • Tetszik
Reactions: csumeda

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Forgalmas helyen való lövöldözés miatt kapott jailt. Nem nagyon értem hogy ebben mi a gond. Ahogy te is említetted nem tudtál bizonyítékot mutatni hogy meglőtt, mégis állítottad mindaddig amíg a videót nem kaptuk meg.
Felhoztuk azt az eshetőséget emiatt hogy TS-en folytassuk a beszélgetést, azt viszont te nem szeretted volna. Így kénytelenek voltunk Ingame megbeszélni.

[2021-03-17 14:04:48] [Output] : Bobby Gamble: (( Nem megyek TS-re. ))

Edit: Mivel utólag beleírtad az újrabírálás vádját ezért még arra reagálnék. Akkor Lyra volt az ügy középpontja, arról nem tehetek hogy kiszúrta a saját logjában hogy ez történt és megírta a PK-t. Részemről nincsen több mondanivaló.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: deemoN és krts

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Nincs benne gond, csak továbbra se értem, hogy ha nem tudom bizonyítani, hogy kaptam a hitet, ami lagg vagy szinkron hiba miatt volt, akkor miért hazudnák neked? Ha valaki nem tud bizonyítani valamit, akkor egyből hazudik vagy ez hogy működik? Ez az egy nem világos. Azért mert lagg miatt vagy szinkor hiba miatt kaptam a hitet ami utólag kiderült hogy földbe ment vagy is oda lőtte, azért nem hiszem hogy neked hazudok. Ha hazudnák, akkor az nem így nézne ki. Az, hogy meg nem mentem fel TS-re attól még arrébb tudtunk volna menni, mondjuk oda ahol nem 20-an vannak, de mindegy.

Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: csumeda

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Alax válasza:
Úgy látom mindenki kifejtette az álláspontját, bírálatig zárom!
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X és Ballu

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Forgalmas helyen való lövöldözés miatt kapott jailt.

Itt te magad közlöd, hogy a lövöldözésért kapta a szankciót nem pedig azért mert előtte az illetőt.
Akkor kérdem én miért kapott szankciót hazudásért
[2021-03-17 14:21:04] [Output] : Hermina Navarro: (( De a videón akkor sem kapta a Boby a hit-et. ))
[2021-03-17 14:21:10] [Output] : Lucas Marder: (( nem baj ))
[2021-03-17 14:21:11] [Output] : Lucas Marder: (( kapta ))
[2021-03-17 14:21:13] [Output] : Connor Miller: (( :ROFLMAO: ))
Ezen tisztán olvasható, hogy nem kapta a hitet az illető és bevallja azt de nem emiatt kapott szankciót az illetékes.
Ha volt ott vagy 20 játékos aki nem az ügyhöz tartozik getteld el őket egy háztetőre és úgy jobban tudtál volna koncentrálni az ügyre.
@BalluS Máskor jóbban vedd szemügyre a bizonyítékokat és úgy járj el helyesen.
Mivel nem rég kaptad meg az adminisztrátort ezért csak szóbeli figyelmeztetésbe részesítelek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.