Bob Walter -> Rapid

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Bob Walter >

Panaszolt fél admin neve:
< Rapid >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kaptam egy jail-t buggoltatás végett. Oké ez szép és jó, most este jöttem fel a szerverre, a tegnapi szabályponti változások se FB-n, se Fórumon, se TS-en (tudtommal tegnap este lett éjfél felé kifloodolva) nem lettek folyamatosan tájékoztatva a játékosok. Ha valami megváltozik, és nincs megfelelően eljuttatva a játékosok felé, akkor miből kéne értesülniük a játékosoknak? Nem fogom minden nap olvasgatni a szerver szabályzatát, nincs miért. Igen- igen a szerver szabályzat nem ismerete nem mentesít a szankció alól. Ismerem a mondást, ám nem hiszem, hogy egyszeri éjszakai kifloodolással elegendő lenne eljuttatni a játékosok felé. Szerintem egy figyelmeztetéssel bőven le lehetett volna tudni. De mikor láttam, hogy Rapid jön már tök mindegy is volt, mert megnéztem a TS-t [És alapból tudja mindenki hogy Rapid jóban van az orosszal], de bent is volt a szobában, és úgy intézte az ügyet. Szerintem ha TS-en ott vannak vele, akkor fel kéne ajánlani nekem is a TS-t. Illetve, tudtommal barátnak, havernak nem is intézünk ügyet, pont múltkor lett ezzel kapcsolatban Bence megkérdezve, és azt mondta valóban nincs ilyen hogy barátnak havernak bírál az admin. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/cJ0Udao

<22:12:01> "Rapid" switched from channel "[NNI]: Tagfelvétel" to "● Predstavitel'skiy nomer BELÉPNI TILOS●"
<22:12:01> Channel group "Vendég" was assigned to "Rapid" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
[2020-11-30 22:16:11] [Output] : [AdminJail]: Rapid bebörtönözte Bob Walter-t 150 percre.
[2020-11-30 22:16:11] [Output] : [AdminJail]: Indok: Buggoltatás >

Megjegyzés:
< Én elfogadom a büntetésem, ám ezzel a bírálattal nem értek egyet, hogy hú span írt, és akkor megbeszélem vele TS-en, a másik srácot meg csak jail-be teszem. És megjegyezném nem lett volna muszáj jail-be tenni, hisz friss szabálypont, és nem tartom magam annyira laikusnak, hogy egy figyelem felhívással nem vettem volna tudomásul. >
 

Rapid

danteclan👑
2020. 04. 18.
391
613
Sopron
V4 karakter
Rapid D Dante
LV karakter
Rapid D Dante
Hali!
Orosz szobába igen bejárok beszélgetni, viszont általában Fighterhez megyek be, egy oldalú ügyintézés nem történt mivel mikor kaptam a pm-et a videóval direkt ki is mentem. Mellékesen csak egy videót kaptam amin egyértelműen látszik a dolog így a másik felet nem kellet volna meghallgatnom ez ügyben.

[2020-11-30 22:12:30] [Output] : [Fogadott PM]: German Tarasov (180): https://streamable.com/1mg01u Akkor ezzel tudsz valamit kezdeni?

<22:12:44> You switched from channel "● Predstavitel'skiy nomer BELÉPNI TILOS●" to "Rapid Rezidencia"
<22:12:44> Channel group "Vendég" was assigned to "Rapid" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".

Miután kimentem csak utánna kezdtem el intézni az ügyet.
[2020-11-30 22:13:12] [Output] : [SeeMTA]: Elteleportáltál a kiválasztott játékoshoz. (Bob Walter)

Délután folyamán rákérdeztünk, hogy új szabály és hogy a rendes jail időtartalmakat osszuk -e ki vagy sem, azt a választ kaptuk hogy kb. 120 perc körülit, ez a jail 150 perc volt így 30 perccel léptem csak túl ami a körübelüli határban benne van.
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Utána vissza is mentél, a képen is látszik illetve a log is bizonyítja.
<22:16:26> "Rapid" switched from channel "Rapid Rezidencia" to "● Predstavitel'skiy nomer BELÉPNI TILOS●"
<22:16:26> Channel group "Vendég" was assigned to "Rapid" by "SeeMTA V2 - Official TeamSpeak".
Ámbár azt sem értem, miért kellett a szankcióhoz ragaszkodni, holott mérlegelhettél volna az UCP alapján, és az alapján hogy nem lett megfelelően meghirdetve a szabályváltozás, és nem voltak megfelelően tájékoztatva a játékosok. Egyszerűbb lett volna ha figyelmeztetsz, és a következő esetnél ezt az ügyet és az esetleges következő ügyet figyelembe véve adhattál volna szankciót. Persze ez egyéni döntésed, ám nem gondolom, hogy az UCP a szint, és minden egyéb engem illető jellemzésem, információim alapján ragaszkodnod kellett volna a jail-hez. Mondhattad volna azt is, hogy most nem kapsz szankciót, mert érdekes módon valahogy minden ügyemnél elengednek mindenkit, amikor egyszer kivételesen én kerülök ilyen helyzetbe nyilván szankciót kapok. Lényegtelen, várom a bírálást aztán lesz ami lesz.
 

Rapid

danteclan👑
2020. 04. 18.
391
613
Sopron
V4 karakter
Rapid D Dante
LV karakter
Rapid D Dante
Igen visszamentem, az ügynek már akkor régen vége volt a szankciót pedig kiosztottam. Fentebb említettem is, hogy Fighterhez szoktam bejárni mivel általában ott van. Az ügyintézés alatt nem voltam bent az orosz szobában.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és exito

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

Rapid már nem adminisztrátor!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.