BMW X5-ből X6

vlejdoesthis

Újonc
2023. 12. 05.
23
71
V4 karakter
Vlad Bueno
Sziasztok. Még volt egy ehhez hasonló téma,de sajna annak már lassan fél éve és semmi gyümölcse,így gondoltam én is megpróbálom kiemelni,hogy mennyire elférne egy modellcsere X5-ről X6-ra.Mai napig akárhány autót is próbáltam,mindig imádtam visszatérni a jó kis X5-re,de ha sokat nézem rájövök,mennyire elavult modellel rendelkezik. Én nem egy szürreális felső kategóriás változásra gondolok amit ne lehetne megvalósítani. Az X5 továbbra is maradhatna az a megszokott kis középkategóriás autó,ami. Egy 2008-as X6 lenne az ötletem a helyére. Hozna valami minimális de vagány kis változást mindazok körébe akik nem drift és társai autókat akarnak használni,hiszen azokból rengeteg van,több márkában is de terepjárókból aligha ez a 3; Range,X5,Raptor amiből egyezzünk meg a raptor néz ki a legjobban de viszont bazinagy a másik kettőhöz képest. Mi egyéb opciónk marad? A régi X5,fura kerekekkel. Nagyon remélem,hogy talán ezt a minimális változást,be lehetne vezetni a legközelebbi updateban. :)
Itt lenne egy link is,a megálmodott modellhez:
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
410
1 869
23
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Szia! Én is szívesebben látnék X6-ot a szerveren, mint X5-öt. Számomra valamiért az X6-os mindig szimpatikusabb volt.

Amúgy a jelenleg bent lévő terepjárók közül kihagytad az Audi Q7-et, az a legjobb.
 
  • Tetszik
Reactions: Barnesboss12