BMW M6 handling javitása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LordTheuss

Barangoló
2019. 02. 10.
95
28
V4 karakter
Dimitrij Kescha
LV karakter
Jackson Bradley
V2 karakter
Dimitrij Kescha
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Dimitrij Kescha >

Ötleted:
< Az autó egy ritkaság,és jól is néz ki. >


Megjegyzés:
< Nagyon szép autó de sajnos elrontja a végsebessége. Gyorsulása és kanyarodása jó de szerintem egy kicsit fentebb lehet állitani a végsebességét. >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem a bmw m6 az egyik legjobb ár érték arányú jármű. Amilyen árak vannak a szerveren szerintem ahhoz képest most sem drága, jól néz ki, könnyen irányítható, és szerintem a végsebessége se rossz, 288km/h elég jó ahhoz képest, hogy egy g65 240km/h , ford mustang 260km/h végsebességgel van. Ha ezen emelve lesz, akkor mi lenne a többi járművel? Egy dupla annyiba kerülő m5 e60 ugyan annyival fog akkor menni például?
Nem tudom mi a problémád a sebességgel, nem lehet hogy a te gépjárművedben van drivetype? Ha olyan a jármű akkor kisebb lesz a végsebesség is az eredetitől.

Szerintem pont nem ez a jármű az amelyen kellene változtatni, inkább a mustang végsebességét növelni, a venomos peugeotét pedig csökkenteni, mert egy mustang 260-al repeszt addig egy ugyan olyan felszereltségű peugeot 300-at.
 

LordTheuss

Barangoló
2019. 02. 10.
95
28
V4 karakter
Dimitrij Kescha
LV karakter
Jackson Bradley
V2 karakter
Dimitrij Kescha
Egyet értek hogy a mustangét növelni kellene és a peugeot csökkenteni,de szerintem azért egy m6 300-305 simán mehetne.
 
  • Szomorú
Reactions: aPeti
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.