BMW M5E60 beállítás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cryde77

Zöldfülű
2019. 04. 24.
162
78
V4 karakter
Cryde Owen
LV karakter
Iburk Jamal
Szerintetek mi a legjobb beállítás erre az autóra?
Jelenleg 4 alapvenom és fékvenom van benne. Egy felfüggesztés venomot már kivettem belőle, mert úgy alig kanyarodott.
 

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Kerékre profi vagy verseny tuningot érdemes tenni. Fordulókör pedig 40-es vagy 50-es, szerintem ez vezetési stílustól függ, érdemes kipróbálni mindkettőt.
 

Cryde77

Zöldfülű
2019. 04. 24.
162
78
V4 karakter
Cryde Owen
LV karakter
Iburk Jamal
A kerék profin volt eddig is és a két fok között nem ézek sok külömbséget. A felfüggesztéssre mi a legjobb szerinted? És megéri e a súlycsökkentés venom?
 

HellGun

Zöldfülű
Támogató
2019. 06. 02.
179
68
Ózd
V4 karakter
Ryder D Diapolouse
LV karakter
Sebastian Sennammer
Stílusodtól függ, mit hogy kezelsz, mennyire érzed az autót. Azért mert, most kevésnek vagy soknak érzed a féket, még ne alakítsd át. Lőjjed neki, használd, tapasztald. E60-om nekem egyszerűen van beállítva. 5 venom, keréken verseny van. Hátul vastag kerekek. Airride-ot pontosan meg nem mondom neked, de a legalacsonnyabb értéktől talán 3 vagy 4 értékkel fentebb. E60-al ne sima fékkel kanyarodj, csakis kézivel. Súlycsökkentést belerakhatod , ha ugratsz nem dobja vissza annyira az út, de amúgy fölös, eleve könnyen törik az E60. Forduló 40-es. Nem kanyarodik élesen, kézivel dobja a seggét, könnyebben vehető be a kanyar, és nem borul.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.