BMW M5 F90

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
406
1 088
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Most jött be az F11-es, de van F10 is. Minek 3 féle 5-ös BMW?
 
  • Tetszik
Reactions: Demssele

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Most jött be az F11-es, de van F10 is. Minek 3 féle 5-ös BMW?
Minek BMW 5 F10 ha van F11? Szerintem ha már bejött külön egy alap Gta San Andreasos alap kocsira az F11, akkor az f10-est le kéne cserélni egy f90-esre, mivel az f11 és az f10 lényegében ugyanaz az autó, annyi különbséggel hogy az egyik kombi a másik szedán kivitel,ami szerintem helypazarlás, szóval teljes mértékben Támogatom.
Nem is muszály hogy M competitionos kivitel legyen, mivel akkor értelemszerűen handling csere is kell, elég lenne egy sima 2020 faceliftes 5 f90-es és aki szeretné az ráteheti az M pakettet/body-t külön variánsként
Az f10 amúgy is régebb óta bent van a szerón+mint mondtam nem sok értelmét látom hogy 2 ugyanolyan szériás kocsi van bent a szerveren.
 
Utoljára szerkesztve:

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
278
888
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
Minek BMW 5 F10 ha van F11? Szerintem ha már bejött külön egy alap Gta San Andreasos alap kocsira az F11, akkor az f10-est le kéne cserélni egy f90-esre, mivel az f11 és az f10 lényegében ugyanaz az autó, annyi különbséggel hogy az egyik kombi a másik szedán kivitel,ami szerintem helypazarlás, szóval teljes mértékben Támogatom.
Nem is muszály hogy M competitionos kivitel legyen, mivel akkor értelemszerűen handling csere is kell, elég lenne egy sima 2020 faceliftes 5 f90-es és aki szeretné az ráteheti az M pakettet/body-t külön variánsként
Az f10 amúgy is régebb óta bent van a szerón+mint mondtam nem sok értelmét látom hogy 2 ugyanolyan szériás kocsi van bent a szerveren.
Egyetértek felesleges 2 ugyanabból az autóból, főleg hogy a az F10 modja elavult az F11-éhez képest. Támogatom a F90-et!
 
  • Imádom
Reactions: Radi07

gffplayss

Barangoló
2019. 02. 15.
91
428
Germany
www.youtube.com
V4 karakter
Jaakkima Klaus ✰quiet
LV karakter
Oscar Cazalla
Akármennyire is szeretem az f10-et így hogy van egy f11 is bent elég felesleges a szerveren és ráférne egy ilyen update is, haladjunk a korral
 
  • Tetszik
Reactions: Radi07

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
356
922
V4 karakter
Romeu Flores
LV karakter
Diotray Bolden
akkor már szerintem az f10et cserélnék, régota ez a modell van
 

Comet

No one else
2020. 12. 26.
105
208
V4 karakter
Sacha Bain
LV karakter
Hayden Pellegrini
V2 karakter
-
szerintem inkább az f10 modelljét kellene frissíteni mint hogy még egy 5ös bmw kerüljön be, mert szerintem így is van elég már.
 

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
szerintem inkább az f10 modelljét kellene frissíteni mint hogy még egy 5ös bmw kerüljön be, mert szerintem így is van elég már.
És mit érsz azzal ha frissítik? Attól még ugyanaz a kocsi marad,arról nem beszélve hogy ott még az f11 is ami teljesen ugyanaz az autó.
Haladni kellene a korral, az f10 helyére simán elférne az f90-es.
 

Jay Collins

Újonc
2020. 02. 27.
10
7
V4 karakter
Jay Collins
LV karakter
-
V2 karakter
-
F10 helyére jó lenne, vagy F10-re lehessen rakni valami M-es bodyt, de ott az F10-nél valamit kéne kezdeni szerintem.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Elolvastam a kommenteket, én pont fordítva gondolom a dolgot, amiről megy a vita. Szerintem az F10 az a kocsi, aminek meg kellene maradnia, az F11 lett feleslegesen betéve. Az F10 milliószor szebb.

Amire jöhetne új BMW, az szerintem a 750. Nagyon régóta bent van a szerón és kissé irreális, hogy beregisztrál valaki a szerverre, aztán már rögtön BMW-vel rohangál, mert ugyebár egyárban van a legolcsóbb kocsikkal.
 

prada

Zöldfülű
2023. 03. 12.
165
91
V4 karakter
Marcell_Blevins
LV karakter
Vye Aek
Nem hiszem hogy kell új BMW, szerintem más márkákkal is kéne próbálkozni. Alig vannak újféle amerikai autók a szerveren, szerintem egy új Dodge Charger nem ártana.
2021-dodge-charger-redeye-008.jpg
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Az a baj hogy a szerveren lévő autók nagyrésze BMW, Merci és Audi, meg a marha sok luxus autó. Elférne a szerón egy újabb BMW meg a többi helyett mondjuk egy Subaru mod csere (újabbra, bár szerintem ez a legszebb évjárat) , nem kell ennyi luxus autó.
 

Jay Collins

Újonc
2020. 02. 27.
10
7
V4 karakter
Jay Collins
LV karakter
-
V2 karakter
-
Elolvastam a kommenteket, én pont fordítva gondolom a dolgot, amiről megy a vita. Szerintem az F10 az a kocsi, aminek meg kellene maradnia, az F11 lett feleslegesen betéve. Az F10 milliószor szebb.

Amire jöhetne új BMW, az szerintem a 750. Nagyon régóta bent van a szerón és kissé irreális, hogy beregisztrál valaki a szerverre, aztán már rögtön BMW-vel rohangál, mert ugyebár egyárban van a legolcsóbb kocsikkal.
az F11 jó hogy van, legalább van egy kombi BMW is, a 750-ről pedig annyit, hogy valóságban is tudsz venni nagyon olcsón kicsit régebbi BMW-ket, szóval szerintem reális.
 
  • Tetszik
Reactions: Radi07

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Elolvastam a kommenteket, én pont fordítva gondolom a dolgot, amiről megy a vita. Szerintem az F10 az a kocsi, aminek meg kellene maradnia, az F11 lett feleslegesen betéve. Az F10 milliószor szebb.

Amire jöhetne új BMW, az szerintem a 750. Nagyon régóta bent van a szerón és kissé irreális, hogy beregisztrál valaki a szerverre, aztán már rögtön BMW-vel rohangál, mert ugyebár egyárban van a legolcsóbb kocsikkal.
F11 az most jött be szóval fölösleges lenne lecserélni,az már csak ízlések kérdése hogy kinek melyik változat jön be (kombi, vsgy szedán). Ha már így alakult hogy van két ugyanolyan típusú kocsi a szerveren ami helypazarlás az én véleményem szerint, akkor már szerintem az f10-est kéne lecserélni eggyel újabb szedán változatra, azaz az F90-esre.
Összegezve: Fölösleg két ugyanolyan tipusú kocsi a szerverre, az f10-es a szedán alapú változat ezért azt kéne lecserélni eggyel újabb generációra, f11-est nem kéne piszkálni mivel most jött be a szeróra.
+f10-essel az a helyzet hogy lekerült róla az M pakett, mivel matricával lehetett megvenni régebben v3-on csak ügye az új pj rendszer miatt törlödött így alapból is foglalkozós kocsi lenne, így inkább ezt érdemesebb lecserélni.
Elvégre nem hinném hogyha a két kocsi közül kellene választanod irl úgy hogy a pénz nem számit(az f10 és az f90 szedán változata között) akkor te az f10-est választanád,ha ennyire bejön ez a széria akkor adott a lehetőség arra is hogy f11-est vegyél.
 
Utoljára szerkesztve:

Jay Collins

Újonc
2020. 02. 27.
10
7
V4 karakter
Jay Collins
LV karakter
-
V2 karakter
-
F11 az most jött be szóval fölösleges lenne lecserélni,az már csak ízlések kérdése hogy kinek melyik változat jön be (kombi, vsgy szedán). Ha már így alakult hogy van két ugyanolyan típusú kocsi a szerveren ami helypazarlás az én véleményem szerint, akkor már szerintem az f10-est kéne lecserélni eggyel újabb szedán változatra, azaz az F90-esre.
Összegezve: Fölösleg két ugyanolyan tipusú kocsi a szerverre, az f10-es a szedán alapú változat ezért azt kéne lecserélni eggyel újabb generációra, f11-est nem kéne piszkálni mivel most jött be a szeróra.
+f10-essel az a helyzet hogy lekerült róla az M pakett, mivel matricával lehetett megvenni régebben v3-on csak ügye az új pj rendszer miatt törlödött így alapból is foglalkozós kocsi lenne, így inkább ezt érdemesebb lecserélni.
Elvégre nem hinném hogyha a két kocsi közül kellene választanod irl úgy hogy a pénz nem számit(az f10 és az f90 szedán változata között) akkor te az f10-est választanád,ha ennyire bejön ez a széria akkor adott a lehetőség arra is hogy f11-est vegyél.
Magyarán szólva Legalább egy M packettes variánst szeretnénk, de a legjobb lenne ha F90-re frissülne az F10.