BMW M5 F10 BUGG

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dami

V3 ExGA [4]
Támogató
2019. 01. 10.
233
696
19
Ausztria
V4 karakter
nuh.can
ae332f1dc6ee0f29c8654199eb4984fb.png

InGame neved:
Vyacheslav Ivankov

Az észrevétel időpontja:
2019.01.25


Kép, videó:
https://imgur.com/a/XdTw3jT


Részletes leírás:
Akárhányszor elmegyek szerelőhöz megszereltettni folyamatosan adminügy lesz belőle ezért is írok inkább fórumon egy jelentést,a bugg az úgy van hogy elmegyek szerelőhöz megszereltettem a kocsimat lelépek fellépek és nincs hátsó lökháritóm :confused:(Remélem lehet értelmezni amit írtam) :) ((Mi előtt az lenne hogy probáltam e a /modpanel parancsot igen(Nem csinált semmit) Cross is probált segíteni de ő sem tudott ez ellen semmi tenni ő neki is ilyen volt a kocsi mint a képen. :confused: volt mta újratelepités tehát az összes létező dolgot megprobáltam!(újabb bugg Egyik admin fixelte a kocsimat már nem tudom mi volt a neve(eléggé kinos) és mondtam neki hogy várjon pár percet csinálok egy interrior tesztet hogy be megyek az interrioba majd kijövök és kijöttem az interiorból fix után és megint hátsó lökháritó nincs :/


Időpont:
2019.01.26


Egyéb megjegyzés:
:confused:

 
Utoljára szerkesztve:

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 423
1 226
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Szia néha pedig olyan is van hogy a kocsiról lebuggol a hátsó ajtó szereltetés után.
A szerelők pedig nem fixelhetik mivel nincs benne fixvehbug-ba. Legalább ezt kéne engedélyezni nekik, de arról amit te mondasz még nem hallottam.
Jó észre vétel!
 

Aaron

EX GA5/EX Veterán GMOD
Támogató
2019. 01. 09.
577
337
37
V4 karakter
Aaron Keegan
Szólj a szerelőlen, hogy lebugol a lökös. A megoldás, hogy a nem látszó lököst le kell verni az autóról majd amikor leesett akkor szerelni. Ez az esetek 90%-ban megoldja a gondot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.