BMW M5 F10 benzin fogyasztásának reálissá tétele.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ryan R Johnson >

Ötleted:
< Véleményem szerint irreálisan sokat fogyaszt az F10, ha megtankolom fullra, kis idő után mehetek újra tankolni,mert olyan gyorsan kifogy... A való életben sincs így,hogy pár perc után már kb. csak félig van, ezen jó lenne javítani.
Nem tudom,hogy ez csak számomra zavaró, de örülnék,ha valamit kezdenének vele. >


Megjegyzés:
< Válaszod >
 
  • Vicces
Reactions: bubbi és aBalazs

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Én még nem tapasztaltam, hogy gyorsan fogyna. Annyira nem drága a benzin a szerveren, hogy ne bírd ki azt a 2 percet. Én hetente 1x tankolok.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem nem maga az f10-nél van ez a benzin probléma , van egy bizonyos "benzin bug" amikor megtankolod a kocsit és utána ha leállítod egyszer a kocsit aztán beindítod lentebb megy benne az üzemanyag mutató (meg kevesebb lesz nyilván benne). Velem ehhez hasonló szokott néha-néha előfordulni de ez nem csak az f10-nél. A benzin pedig "drága" a szerveren csak mindenki könnyen kibírja perkálni. :ROFLMAO:A másik , ha ilyen autóra van pénzed akkor legyen pénzed tankolni is.
Viszont ezzel a benzinkutak és üzemanyag rendszerről van egy bővebb ötlet téma tudtommal , amit támogatok is javításba / fejlesztésbe , szerintem ez nem egy f10 probléma.
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Srácok ki beszélt itt benzin árról? Mert egy árva szót nem ejtettem arról,hogy nem tudom kifizetni... Olvassátok végig az ötletet és csak azután írjátok véleményt.
Mellesleg benzin bug, ha nem állítom le az F10 et és egy pár percen belül látványosan fogy a benzin az még mindíg az?
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Én tapasztalataim szerint úgy még nem volt , hogy annyira hirtelen menet közben mennyen le a mutató , viszont , ahogy már más hozzá szóló is leírta , hogy neki nincs ilyen és hetente 1x tankol stb... szerintem inkább egy panaszok , gondok , bugok témát kellene nyitni.
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Nem tehetek róla, ha más hetente 1x ül bele a kocsijába, úgy érthető hogy elég 1x tankolnia hetente, egyébként admin tanácsára nyitottam ide.
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Nem tehetek róla, ha más hetente 1x ül bele a kocsijába, úgy érthető hogy elég 1x tankolnia hetente, egyébként admin tanácsára nyitottam ide.
Naponta többször ülök a kocsiba, nem azért vettem a kocsit, hogy tároljam. xd
Valószínűleg a kiszállós bug lesz nálad.
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
De még mindíg nem arról van szó,hogy egész nap csak kocsikázok és úgy nyílván kifogy a benzin,hanem arról,hogy tankolás után gyorsan kifogy,más járművekhez képest. Fogalmam sincs hogy direkt az F10 lett így megcsinálva, de én azért írtam ezt a topic-ot, mert eddig semelyik járművemből nem fogyott ennyire gyorsan a benzin.
Úgy érzem hülyének néztek,pedig szerintem érthetően fogalmaztam.
 
  • Vicces
Reactions: bubbi

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Egyáltalán nem nézünk hülyénék , próbálunk neked segíteni , tapasztalatainkat írtuk le és azt , hogy szerintünk ez a bug lehet ami nálam ( az az tapasztalatom ) , hogy nem csak kimondottan az f10-nél van , le írtam azt is neked , hogy ezt nem ötletekhez kellene írni , hanem "Gondok/Bugok/Hibák " részlegbe és fognak neked ez ügyben válaszolni pl. SA vagy akár egy fejlesztő előbb mint itt ötleteknél. És hozzá kapcsolva írtam , hogy a benzinkutas , üzemanyagos fejlesztés jó lenne már amiről volt / van egy bővebb téma. Próbáltam segíteni , remélem a gondjaid megoldódnak , további szép estét!
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Én viszont azt is leírtam neked,hogy admin tanácsára írtam ide, és erre nem értem miért mondod még mindíg,hogy hova nyissam.
Ha viszont ezt te mindenképpen bugnak gondolod,és akkor valószínűleg nemcsak nállam van ez akkor miért kellett letámadnod,hogy nem tudom kifizetni meg hasonlók?
Még egyszer leírom,hogy én az eddigi járműveimnél semmi ilyet nem tapasztaltam, csak az F10-nél.
 

Montella

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
41
V4 karakter
Montella Vincenzo
LV karakter
Montella Vincenzo
V2 karakter
Montella Mawyd
Nallam az oszes verdamnal jellentkezik ez a bug random , telle a tank es utana lehhet hogy pirosba van 9 literel benne , ez folleg kifagyas/kiszalas utan jelentkezik.
 

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Jelenleg az én F10-em nemcsinálja ezt.Lehetséges,hogy alapból maga az autó bugos,mert van pár autó a szerveren aminek van valami bugja,mint például minap volt egy Subaru Imperezám annak az első lökhárítója volt bugos,hiába fixelte meg admin vagy fixkártya folyamatosan eltünik,meg volt egy Volkswagen Passatom aminek a kerekei bugoltak el folyamatosan.De emugy nekem is volt anno egy F10-em ami feltűnően sokat fogyasztott.
 
  • Tetszik
Reactions: Jamal és Bazsi12

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Buba jól mondja mert ez nem csak az F10 nél van mert bármibe ülök oda - vissza megyek LS-SF között mondjuk 2x és már fele alatt van a mutató de hát nem tudok mit csinálni , tankolok és megyek tovább.
Multkor folyamat elbuggolt 100%-ról 75-80%-ra pedig mielőtt leléptem akkor tankoltam meg a kocsikat és autómatán elbuggolt belőle sajnos.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia.
Tudomásom szerint egységes minden autó fogyasztása, de azért felírtam.
 
  • Tetszik
Reactions: Carter
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.