BMW 7 Series F01 (BMW 760)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Janokaaa

Újonc
2021. 07. 07.
20
46
Schwäbisch Gmünd, Németország
www.instagram.com
V4 karakter
Leo Taylor
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nincs
Egyetlen egy probléma van a BMW 7 Series F01 Nevezetű autó modelljével.
Az autó bizonyára rendelkezik vonóhoroggal, ami a modelljében nincs megjelenítve személy szerint engem zavar.
A SeeMTA V4 -re remélhetőleg javítjátok.
 

BeameR

Újonc
2019. 02. 06.
17
2
V4 karakter
Tomy Becker
LV karakter
Charles Silverman
V2 karakter
-
Egyetlen gond van a BMW 7 Series F01-el a szerveren, ami pedig az, hogy az igazából egy BMW 7 Series E65, inkább ezt kellene javítani..
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 095
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Jó az úgy ahogy van, bár szerintem inkább vissza kellene tenni a helyére az F01-et, ez az e65 irtózatosan ocsmány forma.
 
2019. 12. 29.
19
12
Szia! Ami azt illeti, énis néztem, és ugyanez a véleményem, lehetne rajta egy vonóhorog. De azt jobban adnám, ha vissza kerülne egy f01, mert az e65, hááát, ahoz képest, hogy az e60 utódja, elég rusnya lett szegényke.
 
  • Tetszik
Reactions: flakon

flakon

Újonc
Támogató
2021. 12. 31.
22
31
V4 karakter
Ayden Velazquez
Egyetlen egy probléma van a BMW 7 Series F01 Nevezetű autó modelljével.
Az autó bizonyára rendelkezik vonóhoroggal, ami a modelljében nincs megjelenítve személy szerint engem zavar.
A SeeMTA V4 -re remélhetőleg javítjátok.
Szerintem örülj annak, hogy van rajta vonóhorog. Én kicsit érdekesnek tartom, hogy egy 7-es szérián, ami egy felső kategóriás luxus autó, azon miért van egyáltalán vonóhorog.
 
  • Tetszik
Reactions: Swathed

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.