BMW 3er e92 /// BMW X5 e70 ötletek

hajosgabor

Újonc
2020. 04. 15.
49
80
V4 karakter
Lamar Rouse
V2 karakter
Lamonts S. Yves
Sziasztok! Ötletképp felvetném egy örök időt álló hármas BMW design behozatalát, mégpedig az e92-es kasztnit, szerintem tökéletes helye lenne a szerveren, korabeli, illik az autók közé, rengeteg lehetőség van egyedi lámpákra (facelift/ nonfacelift, sötétítés, angel eyes, hasonlóan mint a mostani e46-on), kerék paintjobokra, variánsokra (m-sport/ m3/ m3 gts). Sok elavult autó helyére bejöhetne, mint például e24 635csi, Audi sport quattro, Camaro ZL1 melyek szerintem rég megérettek a cserére már, v2 óta bent vannak, viszonylag elhanyagolt autók lettek, nem sokat látni belőlük.
// E92 :
Valamint, a bent lévő X5-re is, szerintem ráférne egy csere, vagy legalább egy ráncfelvarrás, elhanyagolt autó lett, valószínű azért, mert többi autóhoz hasonlítva, elég gyenge mod került rá.
//X5re javítás/csere ötletek (Jeep Grand Cheeroke SRT/ Range Rover Velar):
 

Francois

Barangoló
Támogató
2023. 04. 18.
144
122
17
Tököl
V4 karakter
Jose Escarra
LV karakter
Luis Benz
Az X5-t kétség nélkül támogatom, viszont az E92-t maximum egy mostani BMW-re. Annak nem sok értelme lenne, ha egy Audi vagy más helyére jönne. Van elég BMW a szerón szerintem.
 

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
X5 helyére jöhetne szerintem újabb F15/G05 generációs X5 vagy F16/G06 generációs X6.
Az e92 meg szerintem elférne a jelenlegi e46 helyett.
 
Utoljára szerkesztve:

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Én ezt sajnos nem tudom támogatni. Az X5-tel nem érdekel mi van, mert nekem nincs. Viszont van e24-em és e46-om is. Egyik helyett sem szeretnék e92-t, ami szerintem az egyik legrosszabb 3-as BMW, dizájn szempontból.

e24 az egy olyan kocsi a szerón, ami szerintem gyönyörű és legalább lehet valami régi veterán autód is, nem csak az újak.

e46-ra van egy baromi jó matricám, nem szeretném, ha kárba veszne. Illetve szerintem milliószor szebb, mint az e92.


Ha már mindenképp kéne egy másik BMW a szeróra, akkor én a 750-et cserélném e36-ra vagy a 760-at e90-re, hiszen amilyen autó a 760, ahhoz képest túl olcsó a szerveren.
 

ProGamerazigazi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
321
144
V4 karakter
🇯🇲 Michael J Johnson
Én ezt sajnos nem tudom támogatni. Az X5-tel nem érdekel mi van, mert nekem nincs. Viszont van e24-em és e46-om is. Egyik helyett sem szeretnék e92-t, ami szerintem az egyik legrosszabb 3-as BMW, dizájn szempontból.

e24 az egy olyan kocsi a szerón, ami szerintem gyönyörű és legalább lehet valami régi veterán autód is, nem csak az újak.

e46-ra van egy baromi jó matricám, nem szeretném, ha kárba veszne. Illetve szerintem milliószor szebb, mint az e92.


Ha már mindenképp kéne egy másik BMW a szeróra, akkor én a 750-et cserélném e36-ra vagy a 760-at e90-re, hiszen amilyen autó a 760, ahhoz képest túl olcsó a szerveren.
Hali, nem gondolom hogy ennyire szubjektíven kellene megfogni a dolgokat. Itt az ötleteléseknél nem az a lényeg neked milyen eszmei vagy anyagi károd fog keletkezni, hanem hogy összességében a szerveren megállja-e a helyét a jelenlegi autópark.

Az x5 és még van jópár modell ami v2 óta bent van mégsem csinálnak vele semmit. (Ford f100 50', Bel Air, X5, Lincol town coupe) etc) Ezeket kellene frissíteni maximum. Egyébként meg semmi értelme BMW-t másik BMW-re cserélni véleményem szerint. Az még oké ha az X5 megkapná a V2n jelenleg is bent lévő full reál indexes X5 modellt.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Nekem pont azért nem tetszik mert illik a többi kocsi mellé. Bmw-nél is bejött ha valami újabb modell érkezett, Mercinél is bejött, Audinál is bejött

Nekem az e46, e60 kombó mellett nagyon beleszürkülne a palettába
 

Zolaa.

Újonc
2023. 02. 18.
45
24
V4 karakter
Rossi D Amico
e46 helyere tokeletes lenne egy fasza kis e92.

TÁMOGATOM az otletet!