BMS Autóstalálkozó

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vxrnk

Újonc
2022. 08. 30.
20
189
20
Békásmegyer
youtube.com
V4 karakter
♤Lucie Torelli ♤🥀
LV karakter
♤ Kiara Grant ♤🥀
omszfhfejlec4.png


Rendezvény bejelentési nyomtatvány

1. Szervező adatai:

Főszervező teljes neve:
Lucie Torelli

Főszervező telefonszáma:
+38-76-860-5100


2. További szervezők adatai:
(
A rendezvény ideje alatt navigálhatja a Mentőszolgálat kollégáit, a rendezvény helyszínén, utasítást nem oszthat.)

További szervező(k) neve:

Crusher F Brasco, Leon Hochstrascher

További szervező(k) telefonszáma:
+38-76-339-6065,+38-76-530-5232


3. Rendezvény adatai:

Rendezvény helyszíne:
Boxter Mechanic Shop

Rendezvény helyrajzi száma((F11-es kép)):

Rendezvény időpontja:
2024.03.30.

Rendezvény hossza(órában):
2 óra (körülbelül 18:00-20:00)


Várható résztvevők száma(nézőkkel együtt):
70-100 emberre számítunk

Szükséges-e kihangosítás ((megaphone)) biztosítása:
Igen

Szeretné-e, hogy az országos mentőszolgálat extra díj ellenében egészségügyi számla kiállítása nélkül lássa el az egészségügyi feladatát ?
Igen, szeretnénk

4. Bejelentési nyomtatvány hitelesítése:


Az itt leírtak teljes mértékben a valósággal megegyeznek, elolvastam és elfogadtam az összes olyan állítást valamint szabályozást ami a rendezvény bejelentési információkban írásban tudomásomra jutott.

Elfogadom, hogy nem tarthatom meg a rendezvényt amennyiben a kérelmet: 3 napon belül nyújtom be mint a rendezvény időpontja, illetve amennyiben nem kapom meg az engedélyt 1 nappal megelőzőleg a rendezvény kitűzott időpontjától.

A Mentőszolgálat költségeit tudomásul veszem, és a válasz emailben kapott összeget az utolsó dollárig kifizetem a Mentőszolgálat vezetőségének.



Kérelem benyújtásának időpontja:

2024.03.11.



Főszervező alláírása:

Lucie Torelli
 

TamasDziadek

Újonc
2023. 04. 07.
35
42
Dunaszerdahely
V4 karakter
Dr Jaden Heath
OTH.png
Tisztelt Lucie Torelli!
Az Országos Mentőszolgálat, rendezvényekért felelős képviseletében az Országos Tisztifőorvosi Hivatal (továbbiakban OTH) a DÁTUM-én rendezendő eseményre benyújtott egészségügyi jóváhagyást kérvényező okmányt megkapta és feldolgozás alá helyezte. Tájékoztatom a kérvényezőt (NÉV) és a fent nevezett rendőrségi ügyintézőt, hogy az OTH a kérelmet jóváhagyja, az esemény megszervezését egészségügyi szempontból semmi sem akadályozza vagy veszélyezteti. Tájékoztatom a kérvényezőt, hogy az Országos Mentőszolgálat kirendelési árát személyesen kell kifizetnie egy vezetőségi tagnak. A fizetendő összeg a rendezvény után: 180.000 $ Az esemény lebonyolításához sok sikert kívánunk!​
Tisztelettel: Dr. Jaden Heath Osztályvezető főorvos
Kelt: 2024.03.11
hivatas2.png
 
  • Tetszik
Reactions: Vxrnk
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.