Bledar Kapllani jelentkezése a Jesse Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

A_Boxos_Belga

Újonc
2023. 05. 29.
34
18
V4 karakter
Jovanovic Paul
LV karakter
Shane Morgan
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Bledar Kapllani -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Charlottesville, Virginia, USA 08/17/1995 -

Bejelentett lakcím:
- Redsands West Ipari Park, A csarnok 1. ajtó 1. folyosó. -

Telefonszám:
- +38-76-897-8647 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Felfigyeltem a tiszteséges munkakörre amit a cégük képvisel és egy ilyen helyen szeretném folytatni a munkavállalói jogviszonyomat. -

Miért pont önt válasszuk?
- Több szempontot nézve is alkalmasnak érzem magam, tudok csapatban dolgozni. Barátságok típus vagyok ami azt jelenti, hogy új csapatba gyorsan és könnyen be tudok illeszkedni. Könnyen tudnám végezni a munkámat. Szerintem mindenben helyt tudnék állni, ezért is érzem alkalmasnak magamat a munkára. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- A Las Venturas Times egyik cikkében olvastam a munkalehetőségről. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Las Venturas Medical Services: Betegek és sérültek ellátása. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- — -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Bledar Kapllani
Kelt: 2024.06.10

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Zsombor -

Betöltött életkorod:
- 17. év -

Jelenlegi játszott perced:
- 17 045 perccel rendelkezem. -

Korábbi frakcióid:
- LVMS, Rudaj Organization -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- LVMS: Szereptévesztés kitiltásom miatt.
Rudaj Organization: A frakció megszűnése miatt. -


Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 2023 Májusában kezdtem el V2-ön, majd v3-on játszani. Nem játszottam a Recovery előtt. -

Terveid a frakcióban:
- Egy nagyon kedves barátommal együtt érkeznék a frakcióba. Az a célunk hogy egy helyen tudjuk magunkat és szeretnénk együtt RP-zni/jól érezni magunkat. -

Miért válasszunk téged?
- Úgy gondolom hogy egy megértő és toleráns ember vagyok aki nem zárkózik el az építő jellegű kritikától és igyekszem egy adott szituációban arra törekedni hogy minden fél a lehető legjobban járjon. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Mivel még tanuló vagyok, időszakonként változó,(itt vizsgaidőszakra gondolok) de általában 1,5-2 óra jatékidő belefér, persze van hogy több is. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 32388 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- A nevem Zsombor. Mondhatni nagy érdeklődést fektettem a videójátékokba már régebb óta (persze egészséges keretek között). Ami a tanulmányaimat illeti, jó gondolkodású, közepes tanuló vagyok, néha lusta a tanulás terén, de egszer-kétszer belefér én úgy érzem. Amikor van pár szabad órám szívesen töltöm az időm más videójátékkal vagy ha azt már megelégeltem, kimegyek a szabad levegőre, legyen az a barátaimmal találkozni, vagy a nagyapámnak segíteni a ház körül. Mindig is jól kijöttem az emberekkel, bárkiről is legyen szó,valahogy mindig zökkenőmentesen megtudjuk találni a közös hangot, amit én egy abszolút pozitívumnak könyvelek el. Mindig is megértő és türelmes ember voltam, ami szerintem egy ilyen helyen nem hátrány, legyen az a frakció vagy a egész szerver összeségben. Ami a SEEmta-ás pályafutásomat illeti, 2023 Márciusa körül kezdtem el a V2-es szervert, ugyamezen év szeptemberétől kezdtem el az LV-t, amit mai napig élvezek. Itt számtalan, a szívemhez nőtt emléket szereztem a barátaimmal, amikért hálás vagyok a szervernek. Számomra van ennek a szervernek egy különös varázsa amit nem teljesen tudok megmagyarázni. Legyenek rosszabb napjaim is a szerveren, valahogy mindig visszahúz az a sok jól eltőltött pillanat! -
 
  • Imádom
Reactions: Benett.

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 202
1 305
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
550
579
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.