Blaze Vincenzo Moderátor jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lazy

Barangoló
2021. 04. 27.
79
101
18
Várpalota
www.youtube.com

x3zePcK.png


IG neved:
- Blaze Vincenzo -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2017. Óta. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- SeeMTA V2-n voltam 1 hónapot, de inaktivitásom, miatt el kellet hagyjam a csapatot. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 4-5 óra Hétköznap, Hétvégén 8-9 óra. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 5-6 óra. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mint, hogy említettem, több éve használom, a Teamspeak 3 Klienset, ezáltal van tapasztalatom. És moderátorként is tudnék segíteni, a Játékosoknak. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Pár régi moderátor, említette, hogy nagyon jó LV-n moderátornak lenni. Nagyon sokat gondolkodtam, rajta hogy jöjjek-e, előszőr kipróbáltam a V2-t és szeretném itt is segíteni a játékosokat, és a Moderátor társaim munkáját. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Először a létrehozott, moderátor szolgálatba behuzom, a Nem regisztrált játékost,és amenyibben, játszik a SeeMTA LV Szerverén, Kérek tőle, 3 Roleplay, és 3 Teamspeak szabályzatot. Amenyiben nem játszik, a szerveren, és csak teamspeakot használ, Kérek tőle 3 Teamspeak 3 szabályzatot. Amenyiben, már nem szórul Moderátor segítségnyújtásra, Akkor Ügyintézésünk, véget is ért. Ha pedig, nagyon kezdő a Játékos, akkor Körbevezetem a Teamspeak 3 szerveren, elmondom neki a szabályzatot. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Régebb, óta használom a Teamspeak 3 Klienset és engem az Motivál hogy tudok segíteni, az Embereken Mint IRL, mint egy Virtuális Játékba, Aktívnak is mondanám magam. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Tudom, ez elég vicces, lesz, de én Operátorig, szeretnék menni és Operátorként is folytatni a Karrierem. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kedves -
- Őszinte -
- Jó tanuló. -

Negatív:
- Lusta. -
- Önfejű -
- Néha beleélem valamibe nagyon magam. -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Igazi nevem Milán. Veszprém megyében élek, 14 éves fiatalember vagyok. Jelenleg 9. osztályos vagyok, és a és Közlekedés és szállitmányozásra, tanulok, Várpalotán. Verseny szinten Focizok. 4 éve játszok Roleplay szervereken, és használom a Discord, és a Teamspeak Klienset. Las venturas Szerverén, kettő napja játszok.. Szeretek, segíteni, az embereknek, IRL, és egy virtuális Játékban is, mivel engem ez motivál, hogy tudok segíteni egy emberen. -
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 265
1 551
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
Szia, lemaradt az utolsó két pont.

EDIT -2021.11.09. -15:15

Nos, átolvastam és a következő döntésre jutottam:

1.) 8-9 órányi dutyzást kicsit sokallom
2.) Kicsit rövidre sikeredett
3) Illetve, kíváncsi lennék, hogy ehhez mit tennél hozzá: https://forum.see-game.com/threads/taylor-d-vincenzo-unban-kerelme-fa-sa.239798/

Ezen kívűl szerintem jó lett.
Sok sikert a felvételhez.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Lazy

Lazy

Barangoló
2021. 04. 27.
79
101
18
Várpalota
www.youtube.com
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! - Sasha
Szia, lemaradt az utolsó két pont.

EDIT -2021.11.09. -15:15

Nos, átolvastam és a következő döntésre jutottam:

1.) 8-9 órányi dutyzást kicsit sokallom
2.) Kicsit rövidre sikeredett
3) Illetve, kíváncsi lennék, hogy ehhez mit tennél hozzá: https://forum.see-game.com/threads/taylor-d-vincenzo-unban-kerelme-fa-sa.239798/

Ezen kívűl szerintem jó lett.
Sok sikert a felvételhez.
Ez a ban, már meg lett beszélve. Szidalmazás nem is történt. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Fórum multiaccount.
 
  • Hűha
Reactions: Wexen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.