Blake Costa jelentkezési formanyomtatványa.

bazsavoq

Újonc
2023. 12. 30.
9
3
16
Budapest
V4 karakter
Blake Costa
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Bazsának hívnak.<
~ Hány éves vagy? ~
>16 éves vagyok.<
~ Account ID-d? ~
>239590<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>17597 a lap írásakor.<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután és este.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 órát.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Cancún Nueva Generación Cartel, 167 óra eltöltése után már nem éreztem jól magam a frakcióban.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen!<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Nagy Balázsnak hívnak. Pesten élek egy panel lakásban. Jelenleg egy technikumban tanulok, szoftverfejlesztő- és tesztelőnek. Szabadidőmben számítógépes játékokat játszom a barátaimmal, ha úgy tartja az időjárás kint focizom a barátokkal. 4 éve Judozom egy sportegyesületnél. Sok sportot kipróbáltam már a sport a része az életemnek. Már leginkább a konditerembe járok hetente 3-4 napot.
<


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Blake Costa<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Los Santos korház, 1997.06.22.<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Urma Trans futár, Bányász.<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
> Jól dolgozom közösségben, remekül végzem a munkámat, kiváló tapasztalattal rendelkezem. Szorgalmas vagyok.<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Elfogadom a szabályzatot, valamint rendelkezem a szükséges összeggel.<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Blake Costa vagyok a Los Santosi korházban születtem. 27 éves vagyok, autó fanatikus vagyok. A nagyapám alapított egy szerelőtelepet 1962-ben Tierra Robadában. A szerelőtelepen később édesapám is munkához látott, majd megkapta azt amikor nagyapám nyugdíjba vonult. 6 éves lehettem amikor édesapám először levitt a műhelybe és körbemutogatott mindent, akkor ismertem meg igazán, hogy milyen egy szerelőtelep. Édesanyám is helyet foglalt a cégen belül könyvelő pozícióban így ezáltal ez egy teljeskörű családi vállalkozás lett. 14 évesen elkezdtem tanulni a Los Santos High Schoolban Gépjármű-mechatronikai szakon, a szakmát 4 évre rá megszereztem és leérettségiztem. 18 évesen már apukám műhelyében teljes munkaidős szerelőként dolgozhattam. Már 5 éve dolgoztam apámnak amikor egy borús napon belecsapott egy hatalmas villám a műhelybe, teljesen felgyújtva azt. Innentől teljesen bezárt a cég, mert nem volt elég keret az újjáépítésre, így megszakadt a munkalehetőségem. Sok telephelyre próbáltam jelentkezni, de az összes lehetséges telepen volt elég alkalmazott. Megláttam, hogy van jelentkezés a Boxter Mechanic Shopba és gondoltam, hogy probálkozok, hátha újra tudom hasznosítani szeretett szakmámat.<
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>Körülbelül 45 percet.<