Blake Costa jelentkezése.

bazsavoq

Újonc
2023. 12. 30.
10
3
16
Budapest
V4 karakter
Blake Costa

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 16 éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 239590 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 2018 óta RP-zek, SeeMTA V2 volt az első szerver ahol játszottam. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018 óta játszom a SeeMTA szerverein, 19 457 játszott perccel rendelkezem a lap írásakor. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Hétköznap 3-4 órát, hétvégén 4-5 órát tudnék a frakcióra szánni. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ A Cancún Nueva Generación Cartel-ba voltam, körülbelül 167 órát töltöttem a frakcióban. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Remekül végzem a rám kiszabott munkát. Tisztelem a társaimat, a feletteseimet. Szeretnék egy jó közösség tagja lenni. Hamar betudok illeszkedni. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen! ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Blake Costa ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos korház, 1997.06.22. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Emma Costa ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos, Jefferson Motel, 14. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Gépjármű-mechatronikai végzettség. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Széleskörű tudásom van a szakmában, tudom erősíteni a szerelőtelepet. Úgy érzem, hogy hasznos tagja lennék a szerelőtelepnek. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Apám műhelyében szerelőként dolgoztam 4 éven át, végzettségel is rendelkezem. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Jól dolgozom közösségben, remekül végzem a munkámat, kiváló tapasztalattal rendelkezem. Szorgalmas vagyok. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Blake Costa vagyok a Los Santosi korházban születtem. 27 éves vagyok, autó fanatikus vagyok. A nagyapám alapított egy szerelőtelepet 1962-ben Tierra Robadában. A szerelőtelepen később édesapám is munkához látott, majd megkapta azt amikor nagyapám nyugdíjba vonult. 6 éves lehettem amikor édesapám először levitt a műhelybe és körbemutogatott mindent, akkor ismertem meg igazán, hogy milyen egy szerelőtelep. Édesanyám is helyet foglalt a cégen belül könyvelő pozícióban így ezáltal ez egy teljeskörű családi vállalkozás lett. 14 évesen elkezdtem tanulni a Los Santos High Schoolban Gépjármű-mechatronikai szakon, a szakmát 4 évre rá megszereztem és leérettségiztem. 18 évesen már apukám műhelyében teljes munkaidős szerelőként dolgozhattam. Már 5 éve dolgoztam apámnak amikor egy borús napon belecsapott egy hatalmas villám a műhelybe, teljesen felgyújtva azt. Innentől teljesen bezárt a cég, mert nem volt elég keret az újjáépítésre, így megszakadt a munkalehetőségem. Sok telephelyre próbáltam jelentkezni, de az összes lehetséges telepen volt elég alkalmazott. Megláttam, hogy van jelentkezés a Boxter Mechanic Shopba és gondoltam, hogy probálkozok, hátha újra tudom hasznosítani szeretett szakmámat. ~